Odrasli-DA ili NE?

mislim da sam odrasla,mada ne potpuno i da sam ozbiljnija od vecine svog drusta i to ne taaaaaaako nervira,ali trudim se da sto vise budem dete makar u onim stvarima u kojima to mogu sebi da dopustim...Ipak sam tek 3.srednje,volim da se smatram detetom.
Imam i ja neke takve drugarice,ali to ne znaci ni najmanje da je odrasla vec da ima puno komplexa koje pokushava da reshi tako shto se ponasa kao "faca",ili bar onako kako ona to shvata. :razz: :lol: :lol: :-P :-P 8) :lol: :lol: :grin:
 
O boze...shock....Ja se iskreno nadam da je ta mala izuzetak i da ostale klinke nisu ni izbliza takve....
Imam 17 godina i ne mogu da kazem da sam odrasla ali ipak odgovorna sam za mnogo stvari i zato moram da pazim shta radim....Daleko od toga da sam smarachica i da ne pravim nikakve gluposti i ludosti, ipak kad cu ako necu sad ali jednostavno poznajem granicu...Nisam klinka ali nisam ni bog zna kako odrasla...
Mogu samo da kazem da sam pronashla sebe i da znam ko sam i shta sam...
 
Nazalost vecina mladjih je takvo.Uvuci se na neko fensi mesto poseceno od strane mladjih generacija,..zgrozices se ako bacis samo jedan bogled na ono sta rade po WCima.
A sex u tim godinama!
Nije im telo spremno za to.Mislim,nije to sala,jednostavno nije sve razvijeno i na svom mestu u 12,13,14 godini.
Niti je tad vreme sexu.
Nijedan ziv lekar im nece dati kontracepciju,jer ne smeju tad da se uzimaju hormoni,a sta ce onda?
Trudnoca,polne bolesti,da ne nabrajam.
Da,moze neko da sve razume,i upusti se mlad u sexualne odnose,ali to je stvar izuzetno naprednih devojaka,i OPET nije sasvim ok!
A iz price vidim da ova mala to radi iz hira,i dokazivanja.
U osnovnoj skoli nisam sanala da postoji neko ko moze da padne godinu,osim eventualno nekog propalog ciganceta,a i oni su vecinom isli.
Sve je to ludo.
To nimalo ne dokazuje da je neko odrastao.Daleko bilo!!
Samo pokazuje kakva je koza,i neko ce je zbog toga iskoristiti.
A i kad poodraste secace je se kao fufe i to ce je obeleziti,bezpotrebno.
Na svakom polju,ona je na gubitku.
 
imam 32 godine i da odrastao sam......a volim detinju bezazlenost i prastanje......i nosim nekim delom onog malog decaka od pra 20 i kusur godina.......aj sad odoh,samo me je tema privukla..........sex ne preporucujem pre 20.....neko ce se smijati ali nije to samo fizicka nevinost nego i duhovna.....ali u danasnje vreme to je utopija.........
 
Dobro,možda sam pretero.
Ali ako oni nemaju kućno vaspitanje,što bi mi brinuli.
To što ne žele da se druže sa vršnjacima,već traže starije, to je problem njihovih životnih ambicija.
Jednostavno,neko krene ranije da uči o životu.
Sve dok je dobrovoljni pristanak,nemam ništa protiv.
 
inspirion:
Dobro,možda sam pretero.
Ali ako oni nemaju kućno vaspitanje,što bi mi brinuli.
To što ne žele da se druže sa vršnjacima,već traže starije, to je problem njihovih životnih ambicija.
Jednostavno,neko krene ranije da uči o životu.
Sve dok je dobrovoljni pristanak,nemam ništa protiv.
PEDOFIL.........
 
Evo ti pricica iz mog starog kraja.
Bio jednom jedan decko.87 godiste.
Fin,divan,krasan,moj ortak.
8 meseci,punih,ga je proganjala neka klinka 91 godiste.Ona je tad imala 13.
Navaljivala mala na njega da je on kresne.
Ponudis se muskom na tanjiru?I to jos ka docekas u svilenom kimonu kad dodje kod tebe dok ti je kuca prazna?Pa uzece sta mu se nudi naravno.
ALI mala zakljuci da je trudna.
Upada u stanje panike.
Lagala ga je da uzima kontracepciju da bi probala direkt kontakt.
ODlazi kod tatice i kaze kako ju je zli decko 87,njen komsija,i sin prijatelja njenog oca S I L O V A O.
Frka,digne se prasina.
Umalo da se ode na sud.
Ispadne da mala nije bila trudna.
Niti joj j to bio prvi put.
Obradila je pola kraja.
A u 11 je samo pusila.

Prica broj dva,malo kraca,je sedim ja u diskoteci sa nekim ortacima.Vecinom su svi 85,84,eventualno sesto.
Igraju neke devojke pored.
Skockane do bola.
JEdna prilazi i seda jednome u krilo i sapne mu AKO IMAS KOLA JEBI ME.
Dotrcava do ans sanker(isto ortak,znamo ga) i tera je.
Lik kome se nudila se buni.
Sto pita ga mu je en da.
To ej prijateljica njegove mladje sestre.Kaze sanker.
92 je,kaze on nama.

I kako posle to da ne utice na mene?
Uticu na moje prijatelje.Treba da se nakaci takva neka mom bratu?
Najbolji drug vec ima jednu.Katolikinja mala.A bila posteno trudna.
Sad mu govori da mora da je ozeni jer njen otac preti.
Eto ti danasnje omladine.
AJ se tako nikad ne bi ponela.
Nasa buducnost,sve propaliteti!
A kao svet je na mladima.
 
A sta treba misliti o devojci 90o,koja dodje u diskoteku,i skine se u farmerke i bikini gornji deo...i naravno,izbaci tange.... i igra tako da ide u G ledjima nazad i tako igrajuci jednom rukom trlja...khm,svoj polni organ. I sta onda reci??? :shock:
Ja sam htela da je prebijem,i malo sam je provocirala,ali ne vredi... :roll:
Maaa,smesne su te takve. Neku svoju drugaricu da vidim tako,ubila bih je.
Male fuxe...
 
love_girl:
A sta treba misliti o devojci 90o,koja dodje u diskoteku,i skine se u farmerke i bikini gornji deo...i naravno,izbaci tange.... i igra tako da ide u G ledjima nazad i tako igrajuci jednom rukom trlja...khm,svoj polni organ. I sta onda reci??? :shock:
Ja sam htela da je prebijem,i malo sam je provocirala,ali ne vredi... :roll:
Maaa,smesne su te takve. Neku svoju drugaricu da vidim tako,ubila bih je.
Male fuxe...
Ali najbolje je to shto one u stvari same sebe ispale,svi znaju kakve su,naravno da niko netje sa njima na duzu etapu,nego samo na sedmicu dve,dok je ne odvede u krevet i tutanj,jer ne verujem da nijedan dechko zeli da mu devojka bude tako izazovna...barem ja ne...ebesh ti to kad se ona iebala sa pola diskoteke...aww,ne svidja mi se to,u svakom souchaju sama sebi pravi problem za kasnije.i posle se chudi shto ima nadimak "qrvica"...
 
Master_Chief:
Ali najbolje je to shto one u stvari same sebe ispale,svi znaju kakve su,naravno da niko netje sa njima na duzu etapu,nego samo na sedmicu dve,dok je ne odvede u krevet i tutanj,jer ne verujem da nijedan dechko zeli da mu devojka bude tako izazovna...barem ja ne...ebesh ti to kad se ona iebala sa pola diskoteke...aww,ne svidja mi se to,u svakom souchaju sama sebi pravi problem za kasnije.i posle se chudi shto ima nadimak "qrvica"...
Maaaaa,smesne su....ja ne verujem kako neko moze tako smesan da bude...Kako neko moze sebi da dozvoli...
Naravno,ja isto zelim da budem lepa,privlacna i sve to stoji,ali ne idem do te mere da budem polu gola...i da kao se pravim riba...
Maaaa,smesne su...
Sa njima ako iko nesto zeli,to je da igra sa njom i da je izvata,pa posle sta bude,bilo je... :roll:
 
love_girl:
Maaaaa,smesne su....ja ne verujem kako neko moze tako smesan da bude...Kako neko moze sebi da dozvoli...
Naravno,ja isto zelim da budem lepa,privlacna i sve to stoji,ali ne idem do te mere da budem polu gola...i da kao se pravim riba...
Maaaa,smesne su...
Sa njima ako iko nesto zeli,to je da igra sa njom i da je izvata,pa posle sta bude,bilo je... :roll:
ko josh zeli istroshenu robu?:)
 

Back
Top