Odgovornost za organizatore!

HAos...katastrofa!!! Zar ovo ima smisla...koji bre **** Radovan,koji bre miting, koji bre radikali, sva ta goveda pohapsiti i nabiti u zatvor!
Polovina ovih se nije ni rodila kada je taj njihov Radovan klao po Bosni:dontunderstand::dontunderstand:, ma zabole me bre za sve!

Hocu da zivim, hocu u Evropu....
Zabraniti radikale :ok::ok::ok::ok::rtfm:
 
HAos...katastrofa!!! Zar ovo ima smisla...koji bre **** Radovan,koji bre miting, koji bre radikali, sva ta goveda pohapsiti i nabiti u zatvor!
Polovina ovih se nije ni rodila kada je taj njihov Radovan klao po Bosni:dontunderstand::dontunderstand:, ma zabole me bre za sve!

Hocu da zivim, hocu u Evropu....Zabraniti radikale :ok::ok::ok::ok::rtfm:

Široko ti polje... Daleko ti lepa kuća... :bye:
Gde bi nam bio kraj kada bi kopilad poput tebe otišla u Evropu...
 
Poslednja izmena:
Ljudi, hajde da vidimo, kako je ta stoka nastala..Zasto je mladost Srbije danas toliko kriminalizovana.
Pa sta je uradila vlast u poslednjih 10 godina, da se u Srbiji smanji stopa kriminaliteta, maloletnicka delinkvencije, alkoholizam, narkomanija.
 
ista odgovornost kao i a paljenje skupstine, prebijanje direktora tv bastilje Dragoljuba Milanovica, upadanja u policijske stanice, razbijanje izloga 5.oktobra. Da se razumemo, nisam radikal , pa sam cak i bio i na studentskim protestima 96-e i 5.oktobra 2000-te, ali i tad sam se stideo razbijanja izloga i paljenja, ali s obzirom da ni tada niko nije odgovarao (stavise- oni koji su to radili su i nagradjeni i organizatori su pokazali kako se kod nas bahatoscu jedino moze doci do uspeha).
a na zalost ni sada nije bolja situacija- ne mozes da cujes drugacije misljenje u medijima, b92 ne daje izvestaje sa protesta, *kao i kod Slobe, ne prenosi najznacajniji dogadjaj danasnjeg dana (ma ko da ga organizuje) ali se ekspresno direktno ukljucuje u prenos -direktni tuce huligana i policije - koji je trajao nezavisno od mitinga. na zalost takvu smo omladinu i stvorili- tuci se, razbijaj i nikom nista (to je bila na zalost i indirektna poruka i 5.oktobra).
muka mi je od svih jer kad vidis da banda crvena na osnovu cijih lopovluka su i dosli na vlast sada zajedno jase sa onima koje smo mi doveli - to je beznadezan slucaj naseg stanja
 

Back
Top