Odgovornost za organizatore!

Što je više okupljenih, bolja šansa za čarkanje s policijom.

Međutim, ono što me je posebno večeras iznenadilo je broj "oklopljenih" policajaca. Ovoliki broj, čini mi se, nisam video ni 9. marta.

Krenuo sam s palilulske pijace (znači stoje s obe strane u ul. 27. marta), Zatim, pokrivaju (jedan uz drugog) u Takovskoj, Televiziju i skroz do Bul.K.Aleksandra. Dalje, dole nisam video ali mislim da su bili skroz do USA ambasade. Zatim, Kosovska, Bul,K.Aleksandra, Maršala Tita sve do Slavije ...

Odakle ih ovoliko ?
 
ako je utopija da bar ljudi koji nisu uslovljeni i ushtrojeni clanovi strankica drze do svog misljenja i da ga ne menjaju ukoliko iste greske i lopovluke rade one koje simpatisemo, onda si upravu. Nisam ja mislio da moze da se utice na misljenje politicara, jer oni to i nemaju jer kao u pozorisnoj predstavi- smenjuju se u ulogama (u jednoj predstavi su jedni dobri a drugi losi likovi, pa u sledecoj drugacije, a mi publika bitno da volimo pozoriste i da uzivamo u njemu i da placamo skupe karte), jer uspesnost naseg politicara se meri koliko je i koga sve spreman da proda da bi napravio dogovor.
 
sta se odmah ljutis i pjenis...?
prenjela sam samo sto kazu agencije...
a, sto kaze tamo neki neki radovan, nezanima me ni najmanje, mora da je to tvoja omiljena literatura kad takve citate pamtis i koristis :thumbdown:
a policija prpremljena bez wasserwerfer-a ?
a kad me vec pitas za moje misljenje mogu ti reci da uzivam gledajuci kako fasisticka SRS na velika zvona najavljuje svoj nestanak...:D
p.s. poslati cu ti, ako hoces, mail adrese njemackih agencijski kuca, da im kazes sto radovan III kaze; sigurno ce ih zanimati :)

Literatura čiji je kreator Dušan Kovačević nije za potcenjivanje, kada je oslikavanje srpskog mentaliteta u pitanju. Ali, što bi to tebe i tvoje Danke Dojčland prijatelje zanimalo...

PS Analitičari NATO-a i Stejt Departmenta su se čak bavili i sadržajem parola koje su vidjane na ulicama Srbije tokom ,,Milosrdnog Andjela,, 1999. godine, da bi mogli proceniti dalji tok dogadjaja u Srbiji. Sve je bitno.

Prema tome, nastavi da uživaš, mi ćemo se ,,fašizma,, koji je tako karakterističan za naše susjede, rešiti, zato ste vi potrčali da spalite Šakića u ustaškoj uniformi. Ne znam kako ćete podneti toliki gubitak.

Džaba, vazda kaskate za Srbijom...Mi smo uvek u glavnoj ulozi, pa makar bili i negativci, privremeno...
 
Što je više okupljenih, bolja šansa za čarkanje s policijom.

Međutim, ono što me je posebno večeras iznenadilo je broj "oklopljenih" policajaca. Ovoliki broj, čini mi se, nisam video ni 9. marta.

Krenuo sam s palilulske pijace (znači stoje s obe strane u ul. 27. marta), Zatim, pokrivaju (jedan uz drugog) u Takovskoj, Televiziju i skroz do Bul.K.Aleksandra. Dalje, dole nisam video ali mislim da su bili skroz do USA ambasade. Zatim, Kosovska, Bul,K.Aleksandra, Maršala Tita sve do Slavije ...

Odakle ih ovoliko ?

Licno, mislim da su krivi svetski mocnici koji imaju prodavnice po centru a koje su njihovi agenti osiguranja pritisli jer su prosli put morali da placaju stetu koju su ovi pretrpeli zbog patriJotskih demonstracija. Pa ovi iz osiguranja pritisli njih, a ovi svoje veze u panduraciji, i eto...:rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Kao i na svakom skupu : mladi momci, specifično (gotovo uniformisani) obučeni, prolaze kroz okupljenu masu i idu na rubove skupa ... Zašto ? Pa njima je jedini motiv "zabava" s policijom, da imaju čime da se pohvale u društvu.
Da je ovo tako, svedoče i događaji posle proglašenja nezavisnosti Kosova gde je država stajala iza mitinga.

Nije ovo trebalo radikalima, a ni Beogradu. Pogrešan tajming.
 
Literatura čiji je kreator Dušan Kovačević nije za potcenjivanje, kada je oslikavanje srpskog mentaliteta u pitanju. Ali, što bi to tebe i tvoje Danke Dojčland prijatelje zanimalo...

PS Analitičari NATO-a i Stejt Departmenta su se čak bavili i sadržajem parola koje su vidjane na ulicama Srbije tokom ,,Milosrdnog Andjela,, 1999. godine, da bi mogli proceniti dalji tok dogadjaja u Srbiji. Sve je bitno.

Prema tome, nastavi da uživaš, mi ćemo se ,,fašizma,, koji je tako karakterističan za naše susjede, rešiti, zato ste vi potrčali da spalite Šakića u ustaškoj uniformi. Ne znam kako ćete podneti toliki gubitak.

Džaba, vazda kaskate za Srbijom...Mi smo uvek u glavnoj ulozi, pa makar bili i negativci, privremeno...
Lepo rečeno. Ima očigledno među njima tamo onih koji se raduju postojanju radikala. Na našu sreću, za tu im je radost sve manje mesta.
 
Literatura čiji je kreator Dušan Kovačević nije za potcenjivanje, kada je oslikavanje srpskog mentaliteta u pitanju. Ali, što bi to tebe i tvoje Danke Dojčland prijatelje zanimalo...

PS Analitičari NATO-a i Stejt Departmenta su se čak bavili i sadržajem parola koje su vidjane na ulicama Srbije tokom ,,Milosrdnog Andjela,, 1999. godine, da bi mogli proceniti dalji tok dogadjaja u Srbiji. Sve je bitno.

Prema tome, nastavi da uživaš, mi ćemo se ,,fašizma,, koji je tako karakterističan za naše susjede, rešiti, zato ste vi potrčali da spalite Šakića u ustaškoj uniformi. Ne znam kako ćete podneti toliki gubitak.

Džaba, vazda kaskate za Srbijom...Mi smo uvek u glavnoj ulozi, pa makar bili i negativci, privremeno...

Dusana Kovacevica, kao autora ne poznajem i nemogu da dajem svoj sud o njemu ...dala sam svoj sud o necem drugom..:) inace mene zanima svaki dobar autor...
a, kad vec smatras potrebnim da generaliziras bezobrazno, moram ti odgovoriti...dio mog naroda je bio fasisticki u vrijeme kada je to bilo vise od pola svijeta, i u drugacijim povijesnim i inim okolnostima, a tvoj je danas...jedini u Europi (znas li ti koliko je ljudi bilo na pogrebu Sakicu...a koliko ih je danas bilo na trgu u Beogradu koji podrzavaju ratnog zlocinca, sto su jedan i drugi)
p.s. u pravu si...mi kaskamo za vama...jos nismo preplavili austrijske baustelle i birtije...
sto ti je danas da si tako agresivna :???: razumijem da te ljute slike koje obilaze svijet i sva "istina" o Srbiji svedena na nekoliko recenica dokonih novinara, ali sto su ti pobogu Hrvati krivi za to?
 
Lepo rečeno. Ima očigledno među njima tamo onih koji se raduju postojanju radikala. Na našu sreću, za tu im je radost sve manje mesta.

grijesis ako mislis, a mislis, na mene..
ja se radujem njihovom nestajanju, jer s njima nestaje i ona famozna granica VKK u roptarnicu povijesti...i normalan zivot ce ponovo biti moguc, kad nestanu pretenzije prema tudemu...:)
 
Dusana Kovacevica, kao autora ne poznajem i nemogu da dajem svoj sud o njemu ...dala sam svoj sud o necem drugom..:) inace mene zanima svaki dobar autor...
a, kad vec smatras potrebnim da generaliziras bezobrazno, moram ti odgovoriti...dio mog naroda je bio fasisticki u vrijeme kada je to bilo vise od pola svijeta, i u drugacijim povijesnim i inim okolnostima, a tvoj je danas...jedini u Europi (znas li ti koliko je ljudi bilo na pogrebu Sakicu...a koliko ih je danas bilo na trgu u Beogradu koji podrzavaju ratnog zlocinca, sto su jedan i drugi)
p.s. u pravu si...mi kaskamo za vama...jos nismo preplavili austrijske baustelle i birtije...
sto ti je danas da si tako agresivna :???: razumijem da te ljute slike koje obilaze svijet i sva "istina" o Srbiji svedena na nekoliko recenica dokonih novinara, ali sto su ti pobogu Hrvati krivi za to?

Velika je smelost nazvati srpski narod fašističkim i genocidnim. To su teške reči, ne bih se na tvom mestu tako razbacivala njima. Yebi ga, šta da ti radim, Jasenovac vas ukopava, niko vas ne voli niti poštuje, samo vas velike sile vazda koriste za sitne podlosti balkanske vuko*ebine. Nije to dobro za vas, vreme će pokazati ko je ko. Istorija je već pokazala, više puta.

Pošto preferiraš Nemačku kako vidim, našla si objektivne u pm. Pa dva puta su im Srbi isprašili gu*ice u dva rata, baš će da budu objektivni kad je Srbija u pitanju, samo tako...
 

Back
Top