NOVOGODOSNJA PUTOVANJA -gde,iskustva, preporuke...

j**vetar i kiše:
Zar ne vidiš da S V I ismevaju tvoje postove !?

a tvoji postovi su dubokoumni 8) ti si isto neki frustričko koji traži žrtvu za iskaljivanje besa...


NS Gari:
ja cu najverovatnije za novu godinu u Prag,pa me zanima da mi neko kaze,kakve su temperature u Pragu u to vreme?jel jako hladno?

oko 0 do -5 danju do -10 noću bar u poslenjih nekoliko godina... :(
koliko sam saznao iz prve ruke...

i nije bilo nešto snega poslednje 2-3 godine
niti veruju da će biti ove... :(
 
Ja sam isto htela u Solun, ali ne samo zbog Nove Godine, nego da vidim nekoga.

Pa... i u Beogradu puno ljudi slavi Novu Godinu kući, ne mora da znači samo Grci.. Uostalom, meni je najbitnije samo da mi dup vidi puta. U beogradu mi je smorčina neviđena da slavim više a tek 21. godinu imam?? Pa makar i da dam onda pare pa znam da sam otputovala, a ne za poluprazan klub i jedno piće i nekog svirača do 01h.
 
Ja sam isto htela u Solun, ali ne samo zbog Nove Godine, nego da vidim nekoga.

Pa... i u Beogradu puno ljudi slavi Novu Godinu kući, ne mora da znači samo Grci.. Uostalom, meni je najbitnije samo da mi dup vidi puta. U beogradu mi je smorčina neviđena da slavim više a tek 21. godinu imam?? Pa makar i da dam onda pare pa znam da sam otputovala, a ne za poluprazan klub i jedno piće i nekog svirača do 01h.

Ma znaju Grci JAKO DOBRO da se provedu...jednostavno UŽIVAJU u životu...

Jedino je problem, što se iscrpe za Božić ( slave ga po Katoličkom kalendaru), mada postoji DOBAR DEO Grka, koji slave OBA, pa onda knjavaju za Novu Godinu, to za njih ne predstavlja NIŠTA !

No SIGURNO ćeš naći neki klub sa živom muzikom, a ono što ja uvek tvrdim....ako dodješ sa dobrim raspoloženjem, biće ti dobro i u čekaonici na železničkoj stanici....
 
posto idem u Prag za novu godinu,da li moze neko da mi kaze da li je bolje docekati novu godinu na trgu ili uplatiti neku pivnicu ili restoran u Pragu?ako je neko bio u Pragu za novu godinu nek napise

NS Gari, i mi idemo za Prag. Pretpostavljam da kreces iz NS-a, kao i mi. Jesi li odlucio gde ces biti za novogodisnje vece? Ni mi ne mozemo da se odlucimo...
Pozdrav
 
NS Gari, i mi idemo za Prag. Pretpostavljam da kreces iz NS-a, kao i mi. Jesi li odlucio gde ces biti za novogodisnje vece? Ni mi ne mozemo da se odlucimo...
Pozdrav


da krecem iz Novog Sada...pa nemam pojma jos zato sam i pitao da li neko zna da li je bolje cekati novu godinu na trgu u Pragu ili u nekoj pivnici ili restoranu...u svakom slucaju mislim da ce biti super samim tim sto smo u PRAGU:wink:
 

Back
Top