Nisam znao da ovoliko boli

nije za ovu temu, al' koja bi onda razlika bila izmedju vas dvojice??
obojica ubice.

Контекст, по ко зна који пут...
Везано је за претходни пост који сам написао...
Нема везе, говорио сам о томе да треба да постоји смртна казна за одређене случајеве и облике понашања. Нисам мислио да бих га лично ја стрељао.
Иначе, постоји велика разлика међу убиствима...
Но, како то овде није тема, ако те занима моје мишљење о томе, или било чије одавде, отвори негде ту тему па ћемо да разменимо мишљења...
 
Контекст, по ко зна који пут...
Везано је за претходни пост који сам написао...
Нема везе, говорио сам о томе да треба да постоји смртна казна за одређене случајеве и облике понашања. Нисам мислио да бих га лично ја стрељао.
Иначе, постоји велика разлика међу убиствима...
Но, како то овде није тема, ако те занима моје мишљење о томе, или било чије одавде, отвори негде ту тему па ћемо да разменимо мишљења...

otvorio iluminat..
http://forum.krstarica.com/threads/217313
 
MOmak, ako skoro ne zigujesh neshto sa strane ne bi li dobio na kurchevitosti i samopuouzdanju ima da ucish kroz bol i patnju, kao shto neko ovde reche... ako to ti ne uradish.. smatraj da je ona to vec uradila ili ce uraditi... a ako se drznesh protivno ovim ljubavno iskrenim i moralnim savetima na forumu i ipak opalish neshto sa strane, mozda se i izvuchete na neko vreme (neko vreme!!!), a mozda i shvatish da i druge rupe mogu biti zanimljive pa se bacish u malo veci promet dok ti ne natrchi devojka sa kojom mozesh imati normalnu vezu bez glupavog gushenja i debilne posesivnosti koju si ochigledno pokazao iz svoje nemoci da vratish stvari na pochetak idiotile...
 
...
Sada ima potrebu da ide sama to jest bez mene da se vidja sa raznim drugovima i drugaricama ,stalno je nadrnadana zbog nekih gluposti,jako mcesto se svadjamo mada znam da se i dalje jako volimo
...

Ovo nije zbog suviše čestog viđanja niti zbog želje da sama viđa društvo.
Ušao si u konkurenciju sa "Šveđaninom" i izgleda da trenutno gubiš teren.
Ostaje ti eventualno da bez navaljivanja pustiš da konkurencija negde pogreši, pa će se ona setiti da si ti ipak bio na neki način bolji. Ako ne... :confused:

Ti si stariji od nje?
 
Ja baš mislim da je dobro što zajedno idete na more.
To je prilika da se opustite i posvetite jedno drugom, a ako veza i pukne nakon toga, treba imati u vidu da je "bolja brza smrt nego spora agonija".
Koliko znam, odvajanje na izvesno vreme retko daje dobre rezultate. Ljudi se još više udalje jedno od drugog.
Njena potreba da se viđa sa svojim društvom krajnje je normalna. Zamisli da ste u braku 20 godina i da tebi smeta što se ona ponekad vidi sa prijateljicama a bez tvog prisustva - to bi ličilo na vrlo neobično i asocijalno ponašanje. Ovaj svet ne funkcioniše po principu malih, zatvorenih, dvočlanih zajednica
Ako je došlo do prezasićenja u vezi, to je početak kraja. Nije strašno, preboli se pa se krene ispočetka.

Isto misljenje:ok:
 
Prica Moja predpostavka je da je doslo do prezasicenja u vezi :(

Pitanje: sta uciniti da to prodje,sta uciniti da se na moru odmorimo a ne svadjamo
I da li ce proci IKADA :(

pretpostavka je tacna....
samo nemoj da budes dobrica koja ce da tolerise njene nadrdanosti i da moli boga da ona bude u dobrom moodu..
pokazi onako malo da si i ti fajter i musko i da si i sam mozda negdje prezasicen....(znam znam da je najgore sto nijesi al' glumi malo...)
..pokusajte i nekim ozbiljnim razgovorom(-rima) da pronadjete sta i od kada se ustvari sve pocelo mijenjati..
i takoc.mozda nece da pomogne ovaj savjet ali nece ni da skodi.e sad posto nijesam pogledala datum ovog prvog posta..nadam se da nije od prije 3 sezone a ja ovoliko iskuckala..:dash:
 
E sad, ako je baš do praktičnih saveta, na more poneseš prsten i iskoristiš to putovanje kao medeni mesec. I uvališ joj bepca. :mrgreen:
Mož biti ženskoj dosadilo da čeka da se ti rešiš. Ono, verovatno je da si zakasnio, al ja bih probao. Mislim, ako stvarno cenim da mi je žena života. :)
 
Ma ne,ne razumes,nije stvar u tome da raskunem,to je najlakse,mi se i dalje extra volimo samo sam ja napravio gresku i previse ali bas previse vremena provodio sa njom i mislim da se zbog toga ovo desilo


Upravo sam zbog toga raskinula dvogodisnju vezu iako sam mislila da nikada necu, jednostavno me je ugusio, smorio i dosadio! Pred kraj nisam vise mogla ni da ga poljubim koliko mi se smucio...
Pusti je da ide dalje i budi srecan ako ostanete u dobrim odnosima...
SDamo hrabro dalje i srecno!!!
 
Upravo sam zbog toga raskinula dvogodisnju vezu iako sam mislila da nikada necu, jednostavno me je ugusio, smorio i dosadio! Pred kraj nisam vise mogla ni da ga poljubim koliko mi se smucio...
Pusti je da ide dalje i budi srecan ako ostanete u dobrim odnosima...
SDamo hrabro dalje i srecno!!!

Smučio ti se jer si htela nešto više, a on to nije mogao da pruži. Nije li tako? :)
 
Prica pocinje pre dve godine kada se upoznajem sa devojkom svog zivota i do pre dva meseca smo imali vezu o kakvoj drugi mogu samo da sanjaju

Svako vece smo se vidjali,zvali,dopisivali,kupovali jedno drugom razne pokloncice,uvek isli zajedno svuda ali bas svuda jer nismo mogli da mrdnemo jedno bez drugog

Sta se desilo ne znam

Gde sam pogresio ne znam

Sada ima potrebu da ide sama to jest bez mene da se vidja sa raznim drugovima i drugaricama ,stalno je nadrnadana zbog nekih gluposti,jako mcesto se svadjamo mada znam da se i dalje jako volimo

Sto je jos gore zbog ovakvog stanja u vezi 27.08 idemo na more (ja i ona)

Moja predpostavka je da je doslo do prezasicenja u vezi :(

Pitanje: sta uciniti da to prodje,sta uciniti da se na moru odmorimo a ne svadjamo
I da li ce proci IKADA :(

..more,sunce ,slana voda ,rakovi ,hobotnice i sipe ,gledaj da joj pocrne samo tabani i reshena stvar ....:ok:
 
Njena želja da se viđa sa društvom bez tebe je sasvim normalna. Izgleda da si isuviše posesivan, a to nije dobro. Ne postojite na svetu samo vas dvoje.
Ja mislim da još imate šanse, ali pod uslovom da joj daš potrebnu slobodu. Inače...oteraćeš je svojom posesivnošću, a to ne želiš, zar ne?
 

Back
Top