Nisam znao da ovoliko boli

Naravno da treba da idete zajedno na more. Pokusaj da joj das prostora da se vidi sa prijateljima, da radi neke stvari koje joj sad prijaju a u koje nisi ti ukljucen. Nemoj sedeti kuci i pitati se sta se desava. Pronadji i ti nesto sto te cini srecnim. Nadji se sa prijateljima, evo sad ce Olimpijada, organizuj gledanje nekog sportskog dogadjaj sa prijateljima kod sebe ali je obavezno pitaj da li bi i ona dosla da se ne bi osetila iskljucena. Mrzim sto ti ovo govorim ali malo je drmni time sto neces uvek biti spreman da se vidis sa njom kad njoj to odgovara.S obzirom na to da ona zeli svoj prostor mora da prihvati da ga zelis i ti makar ga ne zeleo .....napravi ga za sebe
Mozda malo i da bude ljubomorna. A? sta kazes? malo nemoj da preterujes da se ne bi svadjali nego da se zapita. Izbegavaj svadje. Ako krene da nesto drobi reci joj da je tvoje vreme dragoceno da bi ga proveo u losim raspolozenjima i da ti se javi kad bude raspolozena ali da shvatas da svaki covek ima zute minute. Mozda ovo sve nije pametno niti moras to sve da uradis naravno.Verovatno ce se sve srediti i smiriti a ti je najbolje znas pa ces verovatno naci resenje. Srecno
KRE44 hvala ti

Kao da si izvukla sve to od reci do reci iz moje glave
 
razdvajanje postoji da bi mogli oboje dobro da razmislite i donesete odluku..ne moze da razmislja o tebi kako treba ako joj stalno visis nad glavom..ako u toku razdvajanja oboje shvatite da jedno drugom zaista nedostajete i da zelite da nastavite vezu ondak zapnite, radite na tome pa sta bude...
ja ti potpisujem da ti to more nije dobar potez
nadam se da ce sve biti ok..eto toliko od men
 
Zene se ovde mahom prave da nista ne kapiraju, a nije tako.
Ukapirala je marina c. i jos neke.

Dakle, smorio si je najgroznije,verovatno si joj non stop visio oko vrata i jednostavno ubio svu privlacnost.
Nije problem u tome sto ste zajedno provodili vreme, nego verovatno u tome sto ti je ona postala centar sveta i centar dana i centar svega.

Mislim da taj dolazak druga is Svedske ima mnogo veze sa tim ponasanjem i da su zenski izgovori tipa sloboda, prostor, vidjanje sa drugima.....samo to....izgovori

I mislim da od tog vaseg odlaska na more nema nista.
Savet je da odmah racunas da je to puklo, da se povuces, da je ne zoves, ne juris, ne trazis, ne besis joj se oko vrata, ne ponasas kao da si nesto skrivio....jednostavno, pusti je i nemoj nista formalno da zavrsavate.
Ili ce ti se pribliziti sama, ili ce nastaviti dalje
 
Zene se ovde mahom prave da nista ne kapiraju, a nije tako.
Ukapirala je marina c. i jos neke.

Dakle, smorio si je najgroznije,verovatno si joj non stop visio oko vrata i jednostavno ubio svu privlacnost.
Nije problem u tome sto ste zajedno provodili vreme, nego verovatno u tome sto ti je ona postala centar sveta i centar dana i centar svega.

Mislim da taj dolazak druga is Svedske ima mnogo veze sa tim ponasanjem i da su zenski izgovori tipa sloboda, prostor, vidjanje sa drugima.....samo to....izgovori

I mislim da od tog vaseg odlaska na more nema nista.
Savet je da odmah racunas da je to puklo, da se povuces, da je ne zoves, ne juris, ne trazis, ne besis joj se oko vrata, ne ponasas kao da si nesto skrivio....jednostavno, pusti je i nemoj nista formalno da zavrsavate.
Ili ce ti se pribliziti sama, ili ce nastaviti dalje

njah ne svidja mi se...ali ima poente tu negde
 
ljudi,vidite da je momku tesko a vi to jos dodatno otezavate:)...njihov zivot,njihova stvar dal ce na more il ne...ako misle da ce im to spasiti vezu,samo napred....al definitivno treba da se okrenu i nekim drugim stvarima a ne samo svojoj vezi....zivot je lep da bi ga posvetili samo voljenoj nam osobi:P
 
:bye: isto vazi i za tebe prijatelju moj

Znam da decka ovo boli, ali bolelo je sve nas verovatno

Наравно.
Кад је љубав у питању, има само један начин учења...
Кроз бол и патњу (није битно шта је узрок)...
И онда схватиш да мораш сам себе да поштујеш довољно да пустиш друге да оду ако то желе.
Или да остану ако то желе...
И да им не замериш ако пожеле да оду...
И онда више ниси дечак него Мушкарац...
То је живот...
 
Kad smo vec kod pustanja, primetiste li da su zaredjali zlocini upravo iz tog razloga?
Neces sa mnom, neces vala ni sa kim...

Јесте.
Неки дан на неких 200 м од моје куће човек уби жену...
Писало у свим новинама...
Ја бих за такве случајеве увео аутоматску смртну казну.
 
Savet je da odmah racunas da je to puklo, da se povuces, da je ne zoves, ne juris, ne trazis, ne besis joj se oko vrata, ne ponasas kao da si nesto skrivio....jednostavno, pusti je i nemoj nista formalno da zavrsavate.
Ili ce ti se pribliziti sama, ili ce nastaviti dalje

Eto, to sam mu reko na prvoj strani. Seci i ne budali.
Ali mislim da ce on bas uraditi suprotno.
 
Eto, to sam mu reko na prvoj strani. Seci i ne budali.
Ali mislim da ce on bas uraditi suprotno.

Наравно да ће урадити супротно.
Није рекао колико има година али се види да је јако млад...
Ко је у тим годинама послушао савет старијих и урадио то на лакши начин...
 
Pokushaj spasiti shto se spasiti mozze...tako shto chesh i ti nachi neshto chime chesh se baviti i imati svoj zzivot umesto shto isisavash njen...i kada i ti budesh imao neka druga posla, stvoriche se ravnotezza i mochichete zajedno...ili nechete mochi...kako god...

Valjda je jedna od najuzzasnijih "ljubavnih" izjava ona :"zzivote moj" ...ubistvena....
 
Taj se se i onako automatski ubio.

Пре тога су га каменовали...
Ја бих га стрељао поново...
Не могу да се сетим где су то радили (можда још увек и раде), осуде те, рецимо на две смртне казне па те онда стрељају два пута. Или те стрељају и обесе...
Зависи шта ти буде пресуђено...
НО, није то битно за ову тему.
Дечко одраста и треба му пружити подршку...
 
Пре тога су га каменовали...
Ја бих га стрељао поново...
Не могу да се сетим где су то радили (можда још увек и раде), осуде те, рецимо на две смртне казне па те онда стрељају два пута. Или те стрељају и обесе...
Зависи шта ти буде пресуђено...
НО, није то битно за ову тему.
Дечко одраста и треба му пружити подршку...

nije za ovu temu, al' koja bi onda razlika bila izmedju vas dvojice??
obojica ubice.
 
I ja mislim isto ali ja se tako ne osecam i zato mi je tesko

to sto ona zeli da se druzi sa ljudima bez tebe,sasvim je normalno.Treba imati malo lufta u vezi....
ti nisi u tom fazonu kao ona i verovatno ona zbog toga oseca pritisak pa je nervozna....
pusti je malo.Druzi se i ti sa svojim drushtvom....
to ne znaci da se ne volite ....kao rezultat toga bicete lepse raspolozeni kada ste zajedno....i uzelecete se jedno drugog malo.....
 
KRE44 hvala ti

Kao da si izvukla sve to od reci do reci iz moje glave

Ma zeznuto je to sve. Nisam ti ja neka velika mudrica jer da jesam ne bih toliko gresaka u zivotu napravaila .....ih napravila i ponovila. U svakom slucaju ne podnosim kad neko pati bas me takve stvari s*****ju. Volela bih da se sve popravi.Ima neceg i u razmisljanjima.Ako cekas sranje ono ce se i desiti....dakle razmisljaj samo pozitivno. Ljudi koji pozitivno razmisljaju ispustaju i takvu energiju i uticu tako i na druge
Ljubim te
 
Zene se ovde mahom prave da nista ne kapiraju, a nije tako.
Ukapirala je marina c. i jos neke.

Dakle, smorio si je najgroznije,verovatno si joj non stop visio oko vrata i jednostavno ubio svu privlacnost.
Nije problem u tome sto ste zajedno provodili vreme, nego verovatno u tome sto ti je ona postala centar sveta i centar dana i centar svega.

Mislim da taj dolazak druga is Svedske ima mnogo veze sa tim ponasanjem i da su zenski izgovori tipa sloboda, prostor, vidjanje sa drugima.....samo to....izgovori

I mislim da od tog vaseg odlaska na more nema nista.
Savet je da odmah racunas da je to puklo, da se povuces, da je ne zoves, ne juris, ne trazis, ne besis joj se oko vrata, ne ponasas kao da si nesto skrivio....jednostavno, pusti je i nemoj nista formalno da zavrsavate.
Ili ce ti se pribliziti sama, ili ce nastaviti dalje


....iskustvo, prijatelju, iskustvo....I godinice što sam ih naređala...:lol:
 

Back
Top