Nisam znao da ovoliko boli

Super što ćete na more zajedno, bar će se sve rešiti......
Ne mislim da je kraj, samo je ona prva koja je osetila potrebu da malo bude sa svojim društvom
Mada, ako je isključivo sa Šveđaninom, onda imaš konkurenciju........
Obavezno je malo kooliraj sada i prvih dana na moru....pući će
Nadam se da će sve biti ok...
 
Profesor Lukic sa cetvrtog sprata,
je ziveo prilicno sam.
A decu je ucio ljubavne pesme,
sonete i sta ti ja znam.

O kako tuznih ljubavi ima,
bas nesto razmisljam:
njegova zena, Lukic Milena,
s drugim je otisla.
O kako tuznih ljubavi ima,
ovaj svet je ispunjen njima,
sve vise sumnjam da neko
sretno i voli jos.

A gospodja Ruza je radila goblen
i subotom igrala tac.
Od muza joj ostalo par zutih slika,
oficirska kapa i mac.

O kako tuznih ljubavi ima,
bas nesto razmisljam:
porucnik Bata, iz prvog rata,
nije se vratio.
O kako tuznih ljubavi ima,
ovaj svet je ispunjen njima,
sve vise sumnjam da neko
sretno i voli jos.

Pisu romane, pesme, novele,
o tome kako ljubav uvek nadje put.
Znam neke sive, tuzne hotele
i neke prazne sobe gde je uvek onaj strasni mir.

O kako tuznih ljubavi ima,
bas nesto razmisljam.
Dal' je i nasa tu medju njima,
brinem se ponekad.
O kako tuznih ljubavi ima,
ovaj svet je ispunjen njima,
sve vise sumnjam da neko
sretno i voli jos.

Andjelija Prokic je cekala princa
i njegovu carobnu moc,
da joj otplati kredit,
da joj napravi klinca,
da je voli do kasno u noc.

O kako tuznih ljubavi ima,
bas nesto razmisljam:
njen suprug Bane, noci i dane,
nije se treznio.
O kako tuznih ljubavi ima,
ovaj svet je ispunjen njima,
sve vise sumnjam da neko
sretno i voli jos.

A kad se jednom, u dva i deset,
vratio kuci zeljan ljubavi i sna,
nasao pismo, pao u nesvest,
zena mu s Lukicem iz prve strofe pobegla u noc.

O kako tuznih ljubavi ima,
bas nesto razmisljam.
Dal' je i nasa tu medju njima
brinem se ponekad.
O kako tuznih ljubavi ima,
ovaj svet je ispunjen njima,
sve vise sumnjam da neko
sretno i voli jos.

Sve vise sumnjam da neko
sretno i voli jos...
Sve vise sumnjam da neko
sretno i voli jos...
 
Ma zeznuto je to sve. Nisam ti ja neka velika mudrica jer da jesam ne bih toliko gresaka u zivotu napravaila .....ih napravila i ponovila. U svakom slucaju ne podnosim kad neko pati bas me takve stvari s*****ju. Volela bih da se sve popravi.Ima neceg i u razmisljanjima.Ako cekas sranje ono ce se i desiti....dakle razmisljaj samo pozitivno. Ljudi koji pozitivno razmisljaju ispustaju i takvu energiju i uticu tako i na druge
Ljubim te

KRE44 nemam reci za tebe,da ima vise osoba kao sto si ti bilo bi mnogo vise zaljubljeni,vredi se boriti za ljubav i ja ci dati zadnju kap energije za to,ima ponesto istinitog u svakom odgovoru koji ste mi dali ali onaj ko je bar jednom bio u toj fazi u kojoj sam ja zna da se vredi boriti "TO"

KRE44 ljubim i ja tebe
 
Made for love, mislim da imas malo iskrivljenu sliku o ljubavi, ona ne zahteva nikakve napore tog tipa, a kamoli cedjenje do poslednje kapi. Zvucis malo opsesivno gusoboljski, a to je tvoj izbor da oteras devojku od sebe.

Bice sta ce biti,ja cu malo da se udaljim jos i pre mora mada to vec i cinim i moram da priznam da ima rezultata,nismo se videli dva dana kao ja sam imao neke obavezi i zvala me i bila je u fazonu "pa gde si ti ljubavi"nema te dva dana i bla bla bla

mislim da je to pravi put ka njenom povratku meni :P:super:

nista preterano ali jednostavno pokrenucu neka moja prijateljstva i tako to pa ce mo da vidimo
 
Prvi put sam pročitao sve strane neke teme,nema posla pa je verovatno to razlog a i tema je koja može svakog da zakači ili je dotakla.Kao prvo morao bi stvarno da odgovoriš na neka pitanja da bi mogli i konkretne savete da ti damo.Vrlo je bitna stvar koliko imate godina,jer to povlači i vaše odnosno tvoje ponašanje.Mnogo je zayebano kad žensko oće da kontrira,pogotovo kad te poznaje odnosno kad provali da si se zacopao do ušiju.Ako veruješ u njenu ljubav mislim da ćete rešiti problem,međutim ako si ti taj koji spasava svet a ona radi kako joj dune,moj savet ti je da pokušaš što pre shvatiš da je tu kraj,jer Vas definitivno samo navika održava a to ne vodi ničemu.Ako si mlad opusti se jer ti i nije vreme za neko vezivanje a i emotivan si kako stoje stvari što će samo da pogorša tvoje zdravlje.Još jedna bitna stvar je da se potrudiš da pričaš o ovome sa prijateljima i da malo vremena provodiš sam,mada ti mogu reći da sam prijatno inenađen odzivom forumaša koji su te ozbiljno shvatili.Dobro znam da je teško podneti poraz te vrste,pogotovo što te kopka taj lik iz Švedske,možda ipak ona to namerno radi da bi te trgnula a možda...neću da te mračim ali moraš da shvatiš da je bolje i da se rasturite nego da se posle kaješ što si se toliko cimao,i opet dođe na isto.Niko od nas nije savršen ali opet se potrudi da shvatiš da ako ste se toliko gotivili na početku ne mora da znači da će to trajati ceo život,jednostavno su to stvari koje se dešavaju,pucaju brakovi i posle 30god.braka a kamoli veza od nekoliko godina.Sve ovo što sam ti napisao je iz iskustva mog ili ljudi oko mene.Nadam se da ćeš bezbolno rešiti problem i sledeći put kad se zaljubiš toliko, radi na tome da živite zajedno jer se tako sve karte otvaraju i mnogo ćeš je bolje upoznati.
Poz.!
 
KRE44 nemam reci za tebe,da ima vise osoba kao sto si ti bilo bi mnogo vise zaljubljeni,vredi se boriti za ljubav i ja ci dati zadnju kap energije za to,ima ponesto istinitog u svakom odgovoru koji ste mi dali ali onaj ko je bar jednom bio u toj fazi u kojoj sam ja zna da se vredi boriti "TO"

KRE44 ljubim i ja tebe

Ma bez obzira na sve ove koji ne veruju u pravu ljubav i bez obzira sto se meni ljubav stalno izmice iz ruku ja u ljubav verujem i to onu pravu.Ako zelis da bude sve dobro tako ce i biti. Ljubav treba cuvati i boriti se za nju. podrzavam te u svemu sto odlucis i smislis :D:ok:
 

Back
Top