Nisam znao da ovoliko boli

pokusaj i ti da pronadjes ili vratis u svoj zivot stvari koje su te ispunjavale van nje, da se okrenes nekim drugim ljudima ii istim tim ali bez nje... nateraj sebe, cisto da vidis da je to potpuno normlano, da ne morate i ne trebate bas sve da radite zajedno... mozda je tada lakse shvatis.. i nju i situaciju u kojoj se nalazite...

Ovo su reci moje sestre :p i mislim da je to resenje svega ovoga
Jer onda ce i ona da vidi kako je meni
 
Prica pocinje pre dve godine kada se upoznajem sa devojkom svog zivota i do pre dva meseca smo imali vezu o kakvoj drugi mogu samo da sanjaju

Svako vece smo se vidjali,zvali,dopisivali,kupovali jedno drugom razne pokloncice,uvek isli zajedno svuda ali bas svuda jer nismo mogli da mrdnemo jedno bez drugog

Sta se desilo ne znam

Gde sam pogresio ne znam

Sada ima potrebu da ide sama to jest bez mene da se vidja sa raznim drugovima i drugaricama ,stalno je nadrnadana zbog nekih gluposti,jako mcesto se svadjamo mada znam da se i dalje jako volimo

Sto je jos gore zbog ovakvog stanja u vezi 27.08 idemo na more (ja i ona)

Moja predpostavka je da je doslo do prezasicenja u vezi :(

Pitanje: sta uciniti da to prodje,sta uciniti da se na moru odmorimo a ne svadjamo
I da li ce proci IKADA :(

ih 2 godineeeee....ja ne bih ni mesec dana izdrzala da sam non stop sa jednom istom osobom....ipak mi treba malo vremena za drugarice, nekada zelim da budem malo sama, a i da ne zaboravim net odnosno krstaricu :D.... ne znam sta da ti kazem.....
 
Prica pocinje pre dve godine kada se upoznajem sa devojkom svog zivota i do pre dva meseca smo imali vezu o kakvoj drugi mogu samo da sanjaju

Svako vece smo se vidjali,zvali,dopisivali,kupovali jedno drugom razne pokloncice,uvek isli zajedno svuda ali bas svuda jer nismo mogli da mrdnemo jedno bez drugog

Sta se desilo ne znam

Gde sam pogresio ne znam

Sada ima potrebu da ide sama to jest bez mene da se vidja sa raznim drugovima i drugaricama ,stalno je nadrnadana zbog nekih gluposti,jako mcesto se svadjamo mada znam da se i dalje jako volimo

Sto je jos gore zbog ovakvog stanja u vezi 27.08 idemo na more (ja i ona)

Moja predpostavka je da je doslo do prezasicenja u vezi :(

Pitanje: sta uciniti da to prodje,sta uciniti da se na moru odmorimo a ne svadjamo
I da li ce proci IKADA :(


...e, tad je "snimila" nekog novog i to joj sad ne da mira...:cool:
 
Prica pocinje pre dve godine kada se upoznajem sa devojkom svog zivota i do pre dva meseca smo imali vezu o kakvoj drugi mogu samo da sanjaju

Svako vece smo se vidjali,zvali,dopisivali,kupovali jedno drugom razne pokloncice,uvek isli zajedno svuda ali bas svuda jer nismo mogli da mrdnemo jedno bez drugog

Sta se desilo ne znam

Gde sam pogresio ne znam

Sada ima potrebu da ide sama to jest bez mene da se vidja sa raznim drugovima i drugaricama ,stalno je nadrnadana zbog nekih gluposti,jako mcesto se svadjamo mada znam da se i dalje jako volimo

Sto je jos gore zbog ovakvog stanja u vezi 27.08 idemo na more (ja i ona)

Moja predpostavka je da je doslo do prezasicenja u vezi :(

Pitanje: sta uciniti da to prodje,sta uciniti da se na moru odmorimo a ne svadjamo
I da li ce proci IKADA :(

Ja baš mislim da je dobro što zajedno idete na more.
To je prilika da se opustite i posvetite jedno drugom, a ako veza i pukne nakon toga, treba imati u vidu da je "bolja brza smrt nego spora agonija".
Koliko znam, odvajanje na izvesno vreme retko daje dobre rezultate. Ljudi se još više udalje jedno od drugog.
Njena potreba da se viđa sa svojim društvom krajnje je normalna. Zamisli da ste u braku 20 godina i da tebi smeta što se ona ponekad vidi sa prijateljicama a bez tvog prisustva - to bi ličilo na vrlo neobično i asocijalno ponašanje. Ovaj svet ne funkcioniše po principu malih, zatvorenih, dvočlanih zajednica
Ako je došlo do prezasićenja u vezi, to je početak kraja. Nije strašno, preboli se pa se krene ispočetka.
 
Prica pocinje pre dve godine kada se upoznajem sa devojkom svog zivota i do pre dva meseca smo imali vezu o kakvoj drugi mogu samo da sanjaju

Svako vece smo se vidjali,zvali,dopisivali,kupovali jedno drugom razne pokloncice,uvek isli zajedno svuda ali bas svuda jer nismo mogli da mrdnemo jedno bez drugog

Sta se desilo ne znam

Gde sam pogresio ne znam

Sada ima potrebu da ide sama to jest bez mene da se vidja sa raznim drugovima i drugaricama ,stalno je nadrnadana zbog nekih gluposti,jako mcesto se svadjamo mada znam da se i dalje jako volimo

Sto je jos gore zbog ovakvog stanja u vezi 27.08 idemo na more (ja i ona)

Moja predpostavka je da je doslo do prezasicenja u vezi :(

Pitanje: sta uciniti da to prodje,sta uciniti da se na moru odmorimo a ne svadjamo
I da li ce proci IKADA :(

А шта би ти? Да се цео живот фластеришете ко крпа и закрпа? Да се цео живот само гледате у окице, држите за ручице и цвркућете једно другоме љубавне стихове?

Веза је жива ствар, не стоји у месту, развија се...пролази фаза почетне заљубљености и сада се стварају услови да остварите квалитетну, зрелу везу где ће свако моћи да развија своја интересовања, да има своје тренутке самоће или дружења са другим људима, где нећете морати да страхујете да ћете изгубити једно друго ако пропустите да се видите једно вече...

Ако је будеш још више притискао има веће шансе да оде него ако је пустиш да дише.

То су нормалне фазе у свакој вези, не очекуј да ће увек да буде као на почетку, што не значи да ће бити лошије - само другачије! :)

А идите на море и нек вам буде лепо. Немој да јој придикујеш, али причајте о свему.
 
Vec sam uplatio za nas dvoje,tako da definitivno idemo zajedno na more
a iskreno ja bih crko bez nje da idemo odvojeno,mozda ce neki da se smeju ali ...

Naravno da treba da idete zajedno na more. Pokusaj da joj das prostora da se vidi sa prijateljima, da radi neke stvari koje joj sad prijaju a u koje nisi ti ukljucen. Nemoj sedeti kuci i pitati se sta se desava. Pronadji i ti nesto sto te cini srecnim. Nadji se sa prijateljima, evo sad ce Olimpijada, organizuj gledanje nekog sportskog dogadjaj sa prijateljima kod sebe ali je obavezno pitaj da li bi i ona dosla da se ne bi osetila iskljucena. Mrzim sto ti ovo govorim ali malo je drmni time sto neces uvek biti spreman da se vidis sa njom kad njoj to odgovara.S obzirom na to da ona zeli svoj prostor mora da prihvati da ga zelis i ti makar ga ne zeleo .....napravi ga za sebe
Mozda malo i da bude ljubomorna. A? sta kazes? malo nemoj da preterujes da se ne bi svadjali nego da se zapita. Izbegavaj svadje. Ako krene da nesto drobi reci joj da je tvoje vreme dragoceno da bi ga proveo u losim raspolozenjima i da ti se javi kad bude raspolozena ali da shvatas da svaki covek ima zute minute. Mozda ovo sve nije pametno niti moras to sve da uradis naravno.Verovatno ce se sve srediti i smiriti a ti je najbolje znas pa ces verovatno naci resenje. Srecno
 
imam utisak da kad to jednom pocne da puca, obicno ne moze da se zaustavi... i ispravi... cim svako po malo pocne da vuce na svoju stranu... onda ide malo mucenja... natezanja... pa par raskida i pomirenja... oni hrabriji rizikuju i udju u brak jer misle da ce drugi problemi potisnuti ove trenutne... neki drugi raskinu pre nego bude jos veca muka... retki poprave sve... i retko bude dobro na kraju... i neko je tu uglavnom nezadovoljan i nije potpuno srecan... jer uglavnom popusta... iako ljubavi ima... i iako bi svi voleli da je sve k'o nekada...
 
imam utisak da kad to jednom pocne da puca, obicno ne moze da se zaustavi... i ispravi... cim svako po malo pocne da vuce na svoju stranu... onda ide malo mucenja... natezanja... pa par raskida i pomirenja... oni hrabriji rizikuju i udju u brak jer misle da ce drugi problemi potisnuti ove trenutne... neki drugi raskinu pre nego bude jos veca muka... retki poprave sve... i retko bude dobro na kraju... i neko je tu uglavnom nezadovoljan i nije potpuno srecan... jer uglavnom popusta... iako ljubavi ima... i iako bi svi voleli da je sve k'o nekada...

:ok:
nazalos'
:neutral:
 
imam utisak da kad to jednom pocne da puca, obicno ne moze da se zaustavi... i ispravi... cim svako po malo pocne da vuce na svoju stranu... onda ide malo mucenja... natezanja... pa par raskida i pomirenja... oni hrabriji rizikuju i udju u brak jer misle da ce drugi problemi potisnuti ove trenutne... neki drugi raskinu pre nego bude jos veca muka... retki poprave sve... i retko bude dobro na kraju... i neko je tu uglavnom nezadovoljan i nije potpuno srecan... jer uglavnom popusta... iako ljubavi ima... i iako bi svi voleli da je sve k'o nekada...

ovo je mozda najveca greska tj ostajati u vezi jer se secas onoga kako je bilo nekad...i trazis to sto je bilo nekda i ostajes i ne mrdas iz veze jer se nadas da ces naci to sto je bilo nekad...i pitam se da li ljudi vrate to sto je bilo nekad...
 
DA

Dosao joj je drug iz Svedske,i visi kod nje skoro svaki dan,mislim lik je njeno godiste,znaju se kao ceo zivot ali meni je to extra zasmetalo

....i poceo da snima "svedske akcione" sa tvojom devojkom.....

znaju se kao ceo zivot ali meni je to extra zasmetaloa da nisi ti napravio neku LJUBOMORNU SCENU mozda?
meni tako zvuci....a iskren da budem garant je gusis i oce malo slobode. mi (muski) nemamo meru....
a na more bolje idi sam da ne bi doziveo "crnogorsku melodramu"...

vasoj vezi spasa nema
 
....i poceo da snima "svedske akcione" sa tvojom devojkom.....

znaju se kao ceo zivot ali meni je to extra zasmetaloa da nisi ti napravio neku LJUBOMORNU SCENU mozda?
meni tako zvuci....a iskren da budem garant je gusis i oce malo slobode. mi (muski) nemamo meru....
a na more bolje idi sam da ne bi doziveo "crnogorsku melodramu"...

vasoj vezi spasa nema

bolno utesno:lol::lol::lol:
 

Back
Top