Nevaljale devojčice sa Fejsbuka

Ne kačim takve slike i bilo bi mi glupavo da to vide moja sestra ili drugari iz osnovne, nije to moj stil. Devojke koje kače takve slike su željne pažnje, pa makar i od nepoznatih muškaraca sa neta, mada mnoge mlađe devojke su to prihvatile kao nekakvu modu, kao nešto što tako treba, jer, bože moj, sve drugarice imaju takve slike, pa neće ni ona da bude kao kaluđerica među njima.
 
Pre neki dan krstareći po FB slučajno naiđem na profile nekih devojaka, a slike u profilu fantazija (muška z:mrgreen: )...

n100000292661435_3841.jpg


n100000268300438_8061.jpg


n1151462328_30068020_9200.jpg


Sem ovih bilo je još mnogo takvih koje su u prvi plan istakle svoje (pretpostavljam) najjače adute... Na slikama se vide i lica, pa nisam htela da ih kačim...

Devojke ne poznajem, uglavnom u imenu imaju prefiks hot, seksi itd. pa pretpostavljam šta traže ... :lol:

Pitanja za muškarce:
1) Kako biste opisali ovakve devojke?
2) Da li bi vam smetalo da vaša devojka stavi slične provokativne slike na net?
Mislim, da li biste bili ljubomorni na to što se dopisuje sa gomilom tipova koji bale na te slike, i ostaljaju (uglavnom) vulgarne komentare ispod istih?
3) Da li bi vam smetalo da vaša sestra stavlja takve slike, ili biste bili sasvim cool, u fazonu, neka svi vide da ima lepo telo... ?

Pitanja za žene:
1) Da li imate ovakve slike na FB? Ako nemate, da li biste ih stavile?
2) Da li zazirete/ da li bi vas zanimalo šta vaš dečko misli o tome, ili vas boli uvo?
3) Razmišljate li o reakcijama vaše porodice na to što ste se razgolitile na netu?

Hvala na odgovorima! :hvala:

P.S. Facebook pored traženja partnera služi i za pronalaženje davno- izgubljenih rođaka i prijatelja. Nije mi jasno kako će neko ove devojke prepoznati po sisama/ dupetu? :lol:


1) Kako biste opisali ovakve devojke?

Jednostavno, kao one koje vole da se eksponiraju. :)


2) Da li bi vam smetalo da vaša devojka stavi slične provokativne slike na net?

Naravno da bi mi smetalo, iako mi ne smeta da gledam tudje devojke ovako. :P


3) Da li bi vam smetalo da vaša sestra stavlja takve slike, ili biste bili sasvim cool, u fazonu, neka svi vide da ima lepo telo... ?


Odrekao bih je se preko novina, ili bih pokazao caletu... z:)
 
ovoga ima itekako i na krsti...numes da trazis z:mrgreen:

ja cu da odgovorim i na muska pitanjca :lol:
Pitanja za muškarce:
1) Kako biste opisali ovakve devojke?
2) Da li bi vam smetalo da vaša devojka stavi slične provokativne slike na net?
Mislim, da li biste bili ljubomorni na to što se dopisuje sa gomilom tipova koji bale na te slike, i ostaljaju (uglavnom) vulgarne komentare ispod istih?
3) Da li bi vam smetalo da vaša sestra stavlja takve slike, ili biste bili sasvim cool, u fazonu, neka svi vide da ima lepo telo... ?

zeljne paznje...traze je na pogresan nacin
itekako bi mi smetalo da se okaci na takav nacin negde javno... ovo mislim na decka...samo sam obrnula situaciju
nemam sestru ni brata ali sve jedno i da se neka moja rodjaka tako okaci smetalo bi mi
Pitanja za žene:
1) Da li imate ovakve slike na FB? Ako nemate, da li biste ih stavile?
2) Da li zazirete/ da li bi vas zanimalo šta vaš dečko misli o tome, ili vas boli uvo?
3) Razmišljate li o reakcijama vaše porodice na to što ste se razgolitile na netu?
nemam takve fotke nigde javno okacene, nemam ni profil na fb...koj ce mi
kad me interesuje pitam ...ja sam radoznalo dete i volim da caskam o svemu...mi zajedno cesto nilazimo na takve fotke na netu i komentarisemo...ovoga je pun net postalo je svakodnevnica...oguglalo se
na trece pitanje nemam odgovor jer je vezano za prvo ... ali verujem da im ne bi bilo prijatno da me vide na taj nacin
 
Poslednja izmena:
zeljne paznje...traze je na pogresan nacin

Devojke koje kače takve slike su željne pažnje, pa makar i od nepoznatih muškaraca sa neta,

Ово је суштина целе приче! z:poz:

mada mnoge mlađe devojke su to prihvatile kao nekakvu modu, kao nešto što tako treba, jer, bože moj, sve drugarice imaju takve slike, pa neće ni ona da bude kao kaluđerica među njima.
Е, ја сам онда калуђерица :zcepanje:
 
mi kao nacija mnogo padamo na vristecu garderobu ili nedostatak iste a to je tako jednostavno postici
Пинк култура :roll:

nikada nigde nisam videla "nas" stil...ni na ulici preko dana ni navece u klubovima...da se razumemo nose one i sortseve (koji nisu velicine gacica vec do polovine butina) i stikle i sminkaju se ali jednostavno ne deluju vugarno i kao odbegle iz bordela, nase devojke deluju vulgarno u tome je problem...
Да, као да раде у јавним кућама, што јест јест... :roll:

И сад једна прича од пре неки дан.
Моја се пријатељица разишла од свог момка, и решила да на једном другом форуму пронађе неког.
Отвори два налога.
На једном стави својих пар фотографија, себе у правом издању, чак у кућној варијанти.
На другом налогу стави слике у купаћем костиму, са леђа, без лица, али не стави своје фотографије, него фотографије једне веома згодне девојке.

Далеко више захтева за упознавање добила је на налогу где је ставила своје ,,праве'' фотке.
Људи су желели да се упознају, да причају...
На оном где је ставила фотке рибе у купаћем добијала је само коментаре о сисама и дупету, и ниједан захтев за упознавање у РЛ.
Занимљиво! Не бих рекла... ;)
 
sta je lose u tome sto su zeljne paznje?kao da svi mi nismo zeljni paznje,i kako vi mozete da znate da je pogresno to sto rade?za njih je mozda ispravno :roll:
zgrazavate se na javnoj temi a na pp saljete sise forumasima(i nemoj neko da se iscudjavao i pitao koja je slala,nije jedna koja je to radila),ajde bre koji dupli standardi
o ovim devojkama ne mislim nista,svako radi sta hoce,njihov zivot
nemam takve fotke na fb,mada imam neke u kupacem,i zabole me ko ce sta da misli,ipak pazim da ne stavim nesto neukusno,za pocetak jer medju frendovima imam i clanove porodice,a za kraj i zbog sebe
aj dovidjenja moralisti
 
Pre neki dan krstareći po FB slučajno naiđem na profile nekih devojaka, a slike u profilu fantazija (muška z:mrgreen: )...
n100000292661435_3841.jpg


n100000268300438_8061.jpg


n1151462328_30068020_9200.jpg
Sem ovih bilo je još mnogo takvih koje su u prvi plan istakle svoje (pretpostavljam) najjače adute... Na slikama se vide i lica, pa nisam htela da ih kačim...

Devojke ne poznajem, uglavnom u imenu imaju prefiks hot, seksi itd. pa pretpostavljam šta traže ... :lol:

Pitanja za muškarce:
1) Kako biste opisali ovakve devojke?
2) Da li bi vam smetalo da vaša devojka stavi slične provokativne slike na net?
Mislim, da li biste bili ljubomorni na to što se dopisuje sa gomilom tipova koji bale na te slike, i ostaljaju (uglavnom) vulgarne komentare ispod istih?
3) Da li bi vam smetalo da vaša sestra stavlja takve slike, ili biste bili sasvim cool, u fazonu, neka svi vide da ima lepo telo... ?

Pitanja za žene:
1) Da li imate ovakve slike na FB? Ako nemate, da li biste ih stavile?
2) Da li zazirete/ da li bi vas zanimalo šta vaš dečko misli o tome, ili vas boli uvo?
3) Razmišljate li o reakcijama vaše porodice na to što ste se razgolitile na netu?

Hvala na odgovorima! :hvala:

P.S. Facebook pored traženja partnera služi i za pronalaženje davno- izgubljenih rođaka i prijatelja. Nije mi jasno kako će neko ove devojke prepoznati po sisama/ dupetu? :lol:

1) Nemam Fb profil, ali ne bih stavljala te slike;
2) Zanima me o svemu sta moj decko misli;
3) Naravno da razmisljam! Iako ih ne stavljam. ;)
 
sta je lose u tome sto su zeljne paznje?kao da svi mi nismo zeljni paznje,i kako vi mozete da znate da je pogresno to sto rade?za njih je mozda ispravno :roll:
zgrazavate se na javnoj temi a na pp saljete sise forumasima(i nemoj neko da se iscudjavao i pitao koja je slala,nije jedna koja je to radila),ajde bre koji dupli standardi
o ovim devojkama ne mislim nista,svako radi sta hoce,njihov zivot
nemam takve fotke na fb,mada imam neke u kupacem,i zabole me ko ce sta da misli,ipak pazim da ne stavim nesto neukusno,za pocetak jer medju frendovima imam i clanove porodice,a za kraj i zbog sebe
aj dovidjenja moralisti

Baš si lepo to sročila...svaka čast....a ovo za sise....ja sam tek juče saznala za to i to preko lika koji ni ne postuje na ovom forumu....z:hm:
 
sta je lose u tome sto su zeljne paznje?kao da svi mi nismo zeljni paznje,i kako vi mozete da znate da je pogresno to sto rade?za njih je mozda ispravno :roll:
Jaoooooooooo! :roll:
Pa, za njih jeste čim to rade :lol: ali mene zanima mišljenje drugih ljudi na forumu :roll:
Ne kažem ja da je loše što su željne pažnje, samo mi je način dolaska do pažnja jako glup!

zgrazavate se na javnoj temi a na pp saljete sise forumasima
Niti sam kacila najobicnije slike, ni slala ih ikome, a za sise ne moram da pricam... ;)

i nemoj neko da se iscudjavao i pitao koja je slala,nije jedna koja je to radila),
Uopšte me to ne čudi, zna da se to radi :roll: ali me ne zanima ko se s kim...

aj dovidjenja moralisti
Dođi nam opet! z:poz:


Koji moralisti na ovoj temi, zgražavate se na pola dupeta, trećinu sise i dva gola stomaka...Već vidim da zaključavate vrata i spuštate roletne pre nego što zavučete prste u gaćice.
Pa, naravno! :lol:
 
sta je lose u tome sto su zeljne paznje?kao da svi mi nismo zeljni paznje,i kako vi mozete da znate da je pogresno to sto rade?za njih je mozda ispravno :roll:
zgrazavate se na javnoj temi a na pp saljete sise forumasima(i nemoj neko da se iscudjavao i pitao koja je slala,nije jedna koja je to radila),ajde bre koji dupli standardi
o ovim devojkama ne mislim nista,svako radi sta hoce,njihov zivot
nemam takve fotke na fb,mada imam neke u kupacem,i zabole me ko ce sta da misli,ipak pazim da ne stavim nesto neukusno,za pocetak jer medju frendovima imam i clanove porodice,a za kraj i zbog sebe
aj dovidjenja moralisti
za onog ko gleda, nije lose, stavise, zabavno je ...za njih same,
izbjegavanje rjesavanja svojih problema u rl i dopustanje da sve to preraste u zavisnost od tudje "potvrde" jer bez istog nema osjecaja da vrijede ista..... da,
bas se pitam sto tu ima lose :aha:
 

Back
Top