Nevaljale devojčice sa Fejsbuka

Uh uh uh...ja uopste ne mislim da su ovo realne devojke...one su skoro pa sigurno postavile necije tudje slicice i zafrkavaju se, zargonski receno potpaljuju budale, sigurno imaju profil za zezanje i njihov normalan profil...niko nije toliko lud da ovo uradi...mozda samo one koje sanjaju posao zecice a zasto da ne, meni su bile bas simpaticne one tri Hefnerove zecice, snimale su emisiju na E kanalu...pitoma bica...mnogo manje opasne od kvazi finih...A i momci ovde pricaju nebuloze, ako bi se ovako nesto zaista desilo sigurna sam da bi nastao rusvaj i verovatno raskid...

Eee vazdušasta pa mlogo si van tokova.Klinke nemaju nimalo moralaz:mrgreen:
Da, vazdusasta! Nisi u toku! Ovo JESU stvarne devojke, i to su njihove slike, i videla sam još mnogo njihovih slika, i komentara ispod istih, tipa kako bih te po*ebao ali to naravno neće biti ovde objavljeno jer se na slikama vide lica...
A ovakvih devojaka ima mnogo...
 
Joaj bwe...pa uzmem deset slika sa neta, dao bog sajtova kao pleve, objavim ih, kazem da se zovem Tina hot - network Kazahstan, Srbija i kraj...kao sto nas ovde zasmejava Moderna Pevacica (koja mi je btw mnogo simpaticna)...klinke ovakve klinke onakve danas...bilo je toga uvek i svaka generacija se zgrazava nad sledbenicima, nemam pojma zasto...deca k'o deca, pa valjda bi brat/sestra od ovih cura kazali mami i tati sta se dogadja...ne verujem ja u ovo ich, pa nisu maloumne...slomili bi ih roditelji
 
Joaj bwe...pa uzmem deset slika sa neta, dao bog sajtova kao pleve, objavim ih, kazem da se zovem Tina hot - network Kazahstan, Srbija i kraj...kao sto nas ovde zasmejava Moderna Pevacica (koja mi je btw mnogo simpaticna)...klinke ovakve klinke onakve danas...bilo je toga uvek i svaka generacija se zgrazava nad sledbenicima, nemam pojma zasto...deca k'o deca, pa valjda bi brat/sestra od ovih cura kazali mami i tati sta se dogadja...ne verujem ja u ovo ich, pa nisu maloumne...slomili bi ih roditelji
Ja verujem ;)
OK, slažem se da ima fake naloga koje prave tipovi radi za*ebancije, ali su mnoge od njih stvarne devojke IZ SRBIJE...
Ove sigurno jesu!
 
A sto je tesko poverovati?

BTW, od one tri slike, prva mi je ok. Intersantna i lepa. Nikada ne bih moga oda ostavim neki vulgaran kometar na takvu sliku, prvo sto meni ne prilici. Druge dve su i uslikane da bi neko ostavljao vulgarne komentare. Dakle, postoji golotinja i golotinja.

Ne bi mi smetalo za moju devojku, vise bi mi jeo zivce sam FB kao pojava.

Sestra, hm, ne bi ona to radila... ;)
 
...pogledah i ja slike...pa nijednoj se ne vidi lice, kako znati ko su one? Prva slika je stvarno fino uradjena i devojka je bas lepa, druge dve su vugarne...Ima blesave dece ali ima i blesavih odraslih, nisu samo devojcice nevaljale, meni je muka i od onih nepoznatih mi zahteva, doslovno mi se smuci...a imam slike na fb-u, cak mislim da ih imam bas dosta u raznoraznoj garderobi...Goxy duso jel to na mene mislis? Nadam se da ne spadam u te dve golisave sa foruma...kmek
 
...pogledah i ja slike...pa nijednoj se ne vidi lice, kako znati ko su one? Prva slika je stvarno fino uradjena i devojka je bas lepa, druge dve su vugarne...Ima blesave dece ali ima i blesavih odraslih, nisu samo devojcice nevaljale, meni je muka i od onih nepoznatih mi zahteva, doslovno mi se smuci...a imam slike na fb-u, cak mislim da ih imam bas dosta u raznoraznoj garderobi...Goxy duso jel to na mene mislis? Nadam se da ne spadam u te dve golisave sa foruma...kmek
Ja ovo što sam vido...Ko opatica...z:p A i više volim da nagađam nego...
 
Swazem se....samo te zafrkavam:zplez:...mi kao nacija mnogo padamo na vristecu garderobu ili nedostatak iste a to je tako jednostavno postici dok je semi transparent uvek zanimljivije resenje, u tome je uopstalom razlika izmedju vugarnog i izazovnog...ali za muskarce je istina ono sto sam kazala, oni su zapravo ti koji diktiraju zenski ukus, devojke teze njima da se prilagode i onda nastaju problemi...
 
Ma i kad vidiš klinke na Zapadu...Zato na primer LA zovu novi Vavilon ili Nova Sodoma i Gomora...To je tek...One vruće ''pantalonice'' nose od 14.te,15.-te godine.I sve su kraće i kraće dok ih više i ne bude.:p I ne bih se složio da to muškarci DIKTIRAJU.Ima mnogo ćurki out there koje sevanjem nogu i grudi privlače pažnju ne samo muškaraca već i žena,važno je da te primete i komentarišu.To je to...
 
Poslednja izmena:
...eh sada...pa po mom misljenju vruce pantalonice i jesu za klinke...meni je degutantno kada vidim devojke od 28 ili 30 godina u njima, pa stikle, pa kratak top, pa sminka, pa frizura, pa stav...Ja iskreno mogu reci da nisam bila u LA-u ali sam obisla dobar deo "lepe Evrope" i nikada nigde nisam videla "nas" stil...ni na ulici preko dana ni navece u klubovima...da se razumemo nose one i sortseve (koji nisu velicine gacica vec do polovine butina) i stikle i sminkaju se ali jednostavno ne deluju vugarno i kao odbegle iz bordela, nase devojke deluju vulgarno u tome je problem...
 
Pre neki dan krstareći po FB slučajno naiđem na profile nekih devojaka, a slike u profilu fantazija (muška z:mrgreen: )...

n100000292661435_3841.jpg


n100000268300438_8061.jpg


n1151462328_30068020_9200.jpg


Sem ovih bilo je još mnogo takvih koje su u prvi plan istakle svoje (pretpostavljam) najjače adute... Na slikama se vide i lica, pa nisam htela da ih kačim...

Devojke ne poznajem, uglavnom u imenu imaju prefiks hot, seksi itd. pa pretpostavljam šta traže ... :lol:


Pitanja za muškarce:
1) Kako biste opisali ovakve devojke?
2) Da li bi vam smetalo da vaša devojka stavi slične provokativne slike na net?
Mislim, da li biste bili ljubomorni na to što se dopisuje sa gomilom tipova koji bale na te slike, i ostaljaju (uglavnom) vulgarne komentare ispod istih?
3) Da li bi vam smetalo da vaša sestra stavlja takve slike, ili biste bili sasvim cool, u fazonu, neka svi vide da ima lepo telo... ?

Pitanja za žene:
1) Da li imate ovakve slike na FB? Ako nemate, da li biste ih stavile?
2) Da li zazirete/ da li bi vas zanimalo šta vaš dečko misli o tome, ili vas boli uvo?
3) Razmišljate li o reakcijama vaše porodice na to što ste se razgolitile na netu?

Hvala na odgovorima! :hvala:

P.S. Facebook pored traženja partnera služi i za pronalaženje davno- izgubljenih rođaka i prijatelja. Nije mi jasno kako će neko ove devojke prepoznati po sisama/ dupetu? :lol:

Odgovoriću i na pitanja za muškarce i za žene...
1.Nisam deskriptivni tip.
2.Ne bi mi smetalo, no nemam devojku...ali ne ni da mi dečko stavi.
3.Ako voli, nek izvoli....
Blah...verovatno ništa...to se može naći pre u rl tako da ovakvi komentari nisu umesni....
1.Ukinula sam profil pre par dana i ne, nisam ih imala...
2.Mom dečku to ne bi smetalo.
3.Verovatno bi im smetalo, ali to je moja odluka...
Ova prva jeste lepa i zgodna...mada ne vidim dužinu nogu...druga je spaljena i nema dobro dupe uopšte...samo golo...treća je daska....
 
Pitanja za žene:
1) Da li imate ovakve slike na FB? Ako nemate, da li biste ih stavile?
2) Da li zazirete/ da li bi vas zanimalo šta vaš dečko misli o tome, ili vas boli uvo?
3) Razmišljate li o reakcijama vaše porodice na to što ste se razgolitile na netu?

Hvala na odgovorima! :hvala:

P.S. Facebook pored traženja partnera služi i za pronalaženje davno- izgubljenih rođaka i prijatelja. Nije mi jasno kako će neko ove devojke prepoznati po sisama/ dupetu? :lol:

1) Немам, нити бих ставила. Понижавајуће је ако неко треба да пожели контакт са мном због дупета и сиса.
2) Мом мужу не би сметало, али би се силно зачудио кад бих пожелела то да урадим. Не би личило на моје ставове у животу.
3) Имам два велика сина и никад не бих учинила ишта што би их довело у непријатну ситуацију.

Да имам двадесет година мање, исто бих одговорила, само не бих помињала родбину. z:)
 
И сад једна прича од пре неки дан.
Моја се пријатељица разишла од свог момка, и решила да на једном другом форуму пронађе неког.
Отвори два налога.
На једном стави својих пар фотографија, себе у правом издању, чак у кућној варијанти.
На другом налогу стави слике у купаћем костиму, са леђа, без лица, али не стави своје фотографије, него фотографије једне веома згодне девојке.

Далеко више захтева за упознавање добила је на налогу где је ставила своје ,,праве'' фотке.
Људи су желели да се упознају, да причају...
На оном где је ставила фотке рибе у купаћем добијала је само коментаре о сисама и дупету, и ниједан захтев за упознавање у РЛ.
 
Pa sad..jasno je da su to isti korisnici koji tumaraju i traze kombinacije..pristupa se iskusno na osnovu profila kakav se ostavi..golotinja izgleda prosto i jeftino..pa je pristup navalentan..ovako se moze reci da ima lepe oci..ako je neka fino obucena i izgleda pristojno pristup ce biti kulturan zaobilazeci oko kragujevca..ali se opet svodi na to da je na osnovu izgleda odabir..samo malo finiji prilaz
 
Pre neki dan krstareći po FB slučajno naiđem na profile nekih devojaka, a slike u profilu fantazija (muška z:mrgreen: )...

n100000292661435_3841.jpg


n100000268300438_8061.jpg


n1151462328_30068020_9200.jpg


Sem ovih bilo je još mnogo takvih koje su u prvi plan istakle svoje (pretpostavljam) najjače adute... Na slikama se vide i lica, pa nisam htela da ih kačim...

Devojke ne poznajem, uglavnom u imenu imaju prefiks hot, seksi itd. pa pretpostavljam šta traže ... :lol:

Pitanja za muškarce:
1) Kako biste opisali ovakve devojke?
2) Da li bi vam smetalo da vaša devojka stavi slične provokativne slike na net?
Mislim, da li biste bili ljubomorni na to što se dopisuje sa gomilom tipova koji bale na te slike, i ostaljaju (uglavnom) vulgarne komentare ispod istih?
3) Da li bi vam smetalo da vaša sestra stavlja takve slike, ili biste bili sasvim cool, u fazonu, neka svi vide da ima lepo telo... ?

Pitanja za žene:
1) Da li imate ovakve slike na FB? Ako nemate, da li biste ih stavile?
2) Da li zazirete/ da li bi vas zanimalo šta vaš dečko misli o tome, ili vas boli uvo?
3) Razmišljate li o reakcijama vaše porodice na to što ste se razgolitile na netu?

Hvala na odgovorima! :hvala:

P.S. Facebook pored traženja partnera služi i za pronalaženje davno- izgubljenih rođaka i prijatelja. Nije mi jasno kako će neko ove devojke prepoznati po sisama/ dupetu? :lol:

Naravno da bih odmah raskinuo sa njom,cak i da tako pozira do grla obucena,ali ne pre nego sto prevaspitam celjade da se nekom drugom mangupira;)z:mrgreen:

Osim ako mi nije neka kombinacija,to je druga stvar :mrgreen:
 

Back
Top