Nevaljale devojčice sa Fejsbuka

...ni ja ne vidim neku korist od fejsbuka, pre nekoliko godina mi jedna drugarica poslala pozivnicu za neki sms forum, mislila sam da joj mogu slati besplatne sms poruke ali se ispostavilo da nasa zemlja nije u tom paketu...pre neki dan me nagovarao brat koji ima 9 godina da mi otvori nalog na fejsu :)
Wooohoooo, 9 godina!! ***, danas prvo otvoriš nalog na Facebook-u, a onda posle tek prohodavaš, učiš da govoriš...
 
Pitanja za muškarce:
1) Kako biste opisali ovakve devojke?
2) Da li bi vam smetalo da vaša devojka stavi slične provokativne slike na net?
Mislim, da li biste bili ljubomorni na to što se dopisuje sa gomilom tipova koji bale na te slike, i ostaljaju (uglavnom) vulgarne komentare ispod istih?
3) Da li bi vam smetalo da vaša sestra stavlja takve slike, ili biste bili sasvim cool, u fazonu, neka svi vide da ima lepo telo... ?

Djevojke koje msm da su najljepse i najzgodnije na svijetu i da se svi muskarci loze na njih i da ce tako naci nekog koji vozi mecku jednostavno sponzoruse

Naravno da bi mi smetalo.... A vjerovatno i nebi bio u vezi sa takvom djevojkom

Smetalo bi mi....
 
Ma ja sam ubedjena da ta vrsta eksponiranja potice iz duboke nesigurnosti osobe kojoj je uzasno potrebna potvrda drugih da je lepa, zgodna i pozeljna. Jednostavno ne moze bez toga da zivi. Meni to nekako tuzno, jer obicno toliko nesigurni ljudi nikada ne budu do kraja sretni nicim u svom zivotu.

Upravo to:ok: Mada to je kod većine verovatno faza ili praćenje trenda, da ne ispadnu gore od drugih.
 
i facebook je mach sa dve ostrice,zato shto su na njemu tvoja rodbina,prijatelji od tvojih roditelja i bash da oni sad svi vide te slike,ni moji prijatelji ne bi bili odusevljeni..da ne ispadnem licemerna i da sam na nekom sajtu gde ne mogu da vide roditelji/rodbina itd ne bih,jer smatram to kao neko trazenje paznje.

zaključaš albume za određene likove i gotovo :)

imam fejsbuk, al samo radi dalekih ili ponovo uspostavljenih drugarstava, prijateljstava itd. :)
 
Ma ja sam ubedjena da ta vrsta eksponiranja potice iz duboke nesigurnosti osobe kojoj je uzasno potrebna potvrda drugih da je lepa, zgodna i pozeljna. Jednostavno ne moze bez toga da zivi. Meni to nekako tuzno, jer obicno toliko nesigurni ljudi nikada ne budu do kraja sretni nicim u svom zivotu.

to su uglavnom devojčice od 15, 16, 17 godina...ne razmišljaju one tako o tome...al proći će ih vremenom...:D
 
ovo videh među prijateljima mog druga :lol:


sise.jpg
 
to su uglavnom devojčice od 15, 16, 17 godina...ne razmišljaju one tako o tome...al proći će ih vremenom...:D

One toga nisu svesne, bejbi, ali uzrok je isto u nesigurnosti...ih bre kad se samo setim kakve sam sve kompleks filmove imala u glavi u tinejdz periodu :D
Kad covek malo bolje razmisli, zene se celi zivot nesto tripuju, kad su klinke sto su klinke, a kad omatore sto stare. ;)
 
Pitanja za muškarce:
1) Kako biste opisali ovakve devojke?
2) Da li bi vam smetalo da vaša devojka stavi slične provokativne slike na net?
Mislim, da li biste bili ljubomorni na to što se dopisuje sa gomilom tipova koji bale na te slike, i ostaljaju (uglavnom) vulgarne komentare ispod istih?
3) Da li bi vam smetalo da vaša sestra stavlja takve slike, ili biste bili sasvim cool, u fazonu, neka svi vide da ima lepo telo... ?

1 - zabludele nesrećnice, koje su učene vrednostim poput si.sise, piččke, audija, bmw-a, forme, krpica isl. razumem ih. ima među njima i neki posto pametnih koje će makar iskororistiti te adute sa slika
2 ne bi, jer prvo mentalo bi morala da ispada iz tog klišea, te bi mi forma (slike) bila nebitna, drugo znalo bi se ko jebbe a ko balavi
3 - ne bi, njen mozak, njen život, njen profil
 
1) Da li imate ovakve slike na FB? Ako nemate, da li biste ih stavile?
2) Da li zazirete/ da li bi vas zanimalo šta vaš dečko misli o tome, ili vas boli uvo?
3) Razmišljate li o reakcijama vaše porodice na to što ste se razgolitile na netu?


1) Nemam FB. Kao mladja (Teen godine :)), koristila sam razne sajtove za upoznavanje (priznajem:)), ali sam na svima imala jednu jedinu sliku, jer ipak... to je javnost! :)
2) Naravno da me zanima, i znam da bi mu smetalo. I meni bi smetale njegove golotinje (mada, kada bi uradio tako nesto, zapitala bih se jel' to covek koga volim...).
I da se razumemo, imala ja decka, nemala, ako bih zelela da neko komentarise mene u nekom atraktivnom rublju, poslala bih mu sliku mailom... Ili bih mu napravila striptiz kamerom hihihi ;)
3) Da! Zato sam u prethodnom odgovoru i napisala-POSTOJI MAIL! :)

Pozzz svima :)


PS. Sto se tice devojaka sa slika, ja ne mogu reci da sve one traze paznju (bar ne onu finu:))... Ima naravno i tih koji traze paznju na pogresan nacin, ali ima i tih koje kace slike s drugim namerama i zeljama... Negde sam procitala da nisu svi muskarci losi, ima i losih devojaka... Tacno tako! Mada, ko sam ja da kazem sta je lose ili ne... Samo drugacije vidjenje zivota...
 

Back
Top