Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ko može da ostane na par komada, blago njemu (ja poznajem takvih nekoliko ljudi, i nisu pravi pušači nego pozeri s cigarom - ostatak ekipe su klot nepušači!). Al ja sam preterivala, bog te materin, kutiju i po sam pušila, ali kao Ronhill light jer je, kao , blaga cigareta :?
Ma idi...
NOĆAS sam PONOVO spavala ko ZMAJ 8)
Pre toga sam imala nesanicu, a pre toga loš san (kad sam tek ostavila cigare, nešto sam se budila umorna), pa onda skraćeno ali ok, a ovo noćas ...mmmmm.....10 sati dremke :D
Ne treba potecnjivati moć kvalitetnog sna - mnogo sam srećna :P
 
Betty:
pa ko može da ostane na par komada, blago njemu (ja poznajem takvih nekoliko ljudi, i nisu pravi pušači nego pozeri s cigarom - ostatak ekipe su klot nepušači!). Al ja sam preterivala, bog te materin, kutiju i po sam pušila, ali kao Ronhill light jer je, kao , blaga cigareta :?
Ma idi...
:D E, jesu pozeri..Na faxu sam imala prof.dr. koja je tvrdila da je do 7 komada kao ok ( ako je verovati pusacu :D )..ja sumnjam...
Ja sam pusila jace cigarete ( osim Cartiera )..brrrrrr i jos pocela sa 15-16.god. :|
 
Bio sam rasan pušač, dudlao sam po dve kutije Dunhill-a, a dim mi je izlazio i na uši. Ne znam ni jednog jedinog strastvenog pušača, koji je probao da smanji dnevnu popušnju :) a da je u tome uspeo. Jesam i ja to pokušavao, ali bi' nakon nekoliko dana sve to "nadoknadjivao". Inače, pio sam po 2-tri litra, isključivo tople limunade, ili jeo oljuštene, cele limunove (bio sam povećao konzumiranje i ostalog voća), i to mi je strašno pomoglo. Uostalom, koji bi duvandžija mogao da podnese ukus koji nastaje kombinacijom svežeg voća i duvana... bljak! Muka mi je i sad, dok ovo kuckam :?
Bet, i ja sam ih sanjao noćima, uhh, kad se samo setim... nanuliimnaninu!!!
Sanjaj, ćuti i trpi :-)
 
www, pa bila sam na odmoru kad sam ostavljala :lol: Što je super, jer inače nisam ni za q bila - što se tiče pažnje i radne sposobnosti :? Moram priznati da sam se strašno zabrinula da sam u stvari naneki čudan način podebilila :lol: Stvari koje sam radila u rrekordnom vremenu sad mi je trebalo 3 puta duže.....a baš je tih dana bilo mnogo da se radi. Valjalo je ostati profesionalac, ispoštovati rokove i svoje mere kvaliteta (moje su više od uobičajenih).

Kojote, pa ti ne znaš da se kore od jabuke stavljaju u Drum - da se duvan ne osuši ? :) Moja tata to radio.


E, ja ne brojim više ljudima cigare, i to je nešto :lol:
A kad mi je preblizu dim od upaljene gare, SMRDI mi. Rezak neki (crisp) miris ima. Prosto zamišljam štetu koju pravi u plućima ta travnata paljevina :roll: Danas je baš smrdelo.
Kadi se grlo upaljenim duvanom....blah. Kako je ono Isidora Sekulić opisivala i koga...M. Rakića? Nekoga je opsisvala i njegov muževan glas "iz grla koje je decenijama kadio duvanom" :P


Moj glas je, sada, mandolina 8)
 
Betty:
pa KAKO KAKO si stisnula petlju?
Kaži, sigurno će pomoći i Maloj Plavoj :)

(moj "slučaj" ne bi pomogao, trebalo je sresti nekog takvog, za početak...)
Bilo je to 'vako....trebala sam da igram basket za Medicinijadu - na zbog toga sto sam talenat, vec zato sto su druge bile netalentovane ( strasno ).:D
Trener ( prof.dr. ) me forsirao treninzima, a ne ide p.usenje i sport :D ... ( nisam mogla da potrcim 10 m...).
Tada sam smanjila...na Medicinijadu nisam otisla, nazalost ..ali sam zato ostavila cigarete... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top