Posao sa F dijagnozom

Po mom mišljenju, ako spomeneš da imaš F dijagnozu primiće te samo ako se niko drugi ne pojavi, a očajnički im treba radnik.
Regruteri neće želeti da rizikuju pa da posle njih neko okrivi da su primili problematičnog radnika.
Ako nije u pitanju neki teži oblik i funkcionalan si, najbolje da taj deo prećutiš.
 
Sta mislite da li ce me iko primiti na posao ako kazem da sam lagao da imam F 29 dijagnozu i mogu radit. I jos me psihijatar ocjeni radno sposobnom. Moze li se sa tom dijagnozom dobiti posao. Ja sam cuo da oni sa F ostaju nezaposleni.

Смо ти дожи у прву СНС пословницу .... Ми засваки Ф(XYZ) имамо место

АВ

ludak.png
 
Zavisi od toga koju F si imao

Ти код офтамолага ... Па видиш ли , јади те невидели, да пише Ф29

Sta mislite da li ce me iko primiti na posao ako kazem da sam lagao da imam F 29 dijagnozu i mogu radit. I jos me psihijatar ocjeni radno sposobnom. Moze li se sa tom dijagnozom dobiti posao. Ja sam cuo da oni sa F ostaju nezaposleni.
 
Sta mislite da li ce me iko primiti na posao ako kazem da sam lagao da imam F 29 dijagnozu i mogu radit. I jos me psihijatar ocjeni radno sposobnom. Moze li se sa tom dijagnozom dobiti posao. Ja sam cuo da oni sa F ostaju nezaposleni.
Ipak, nije baš pametno s početka spominjati da su informacije bile neistinite, jer to nije najbolji ulaz u pregovore o zapošljavanju... Preporučujem da, ako je moguće, pribaviš liječničko uvjerenje o radnoj sposobnosti i posjetiš zavod za zapošljavanje kako bi razgovarao s nekim od zaposlenika koji će te bolje uputiti.

Drugo, ovisi na šta ciljaš. Ako ti treba posao gdje su obavezni liječnički pregledi, testiranja i slično, bit će ti malo teže. Ali, brdo je poslova gdje se baš i ne gleda previše na to. Plus, ako su poslodavci u škripcu s radnom snagom, spremni su progledati kroz prste. Na primjer, kod nekih trgovaca ili čak zaštitarskih firmi, koje vape za radnicima, bitno je samo skupiti potrebne papire ili licencu, čak kod nekih ne treba ni licenca, ako se radi o čuvaru, tako da, ovisno o zakonima zemlje...
 
Zove se cviko djokin, da je zensko bila bi djokina?

Ма зазеа те ...Рачуња на твоју обневиделост

Sta mislite da li ce me iko primiti na posao ako kazem da sam lagao da imam F 29 dijagnozu i mogu radit. I jos me psihijatar ocjeni radno sposobnom. Moze li se sa tom dijagnozom dobiti posao. Ja sam cuo da oni sa F ostaju nezaposleni.

Цвико је петао
 
Da se vratim na temu i da dam bar jedan koristan odgovor. Znam osobu zenskog pola sa istom ovakvom dijagnozom koja je radila u Dunav oslguranju...sama je dala otkaz, ne znam zbog cega. Ali, svoje stanje je drzala pod kontrolom medikamentima
 

Back
Top