Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kaa:
Imam 183 cm,82 kg,bez problema trcim 1500 ispod 5 minuta,iz benca dizem 100 kg...a pusim dve i po pakle dnevno...Jos u vojsci sam sebi rekao da je to jedini luksuz(makar i stetan) koga se necu odreci.


tipicno, to citirano sam uvek sebi govorio kada bih shvatio da ne mogu izdrzati i ondaK bi se uFatio za paklicu. sa ove distance smatram da je to idiotarija - samosazaljene slabica

gurmanci:
Cestitam na odluci, ali mislim da je veoma vazno definisati sta je kome MOTIV za ostavljanje. Ja sam nekoliko puta ostavljala (kad se kao nesto uplasim) i ponovo pocinjala. Ovog puta sam 200% sigurna da vise necu pocinjati. Jednostavno dosao je dan kada mi je bilo zao da samu sebe ubijam . Znam da ovo glupo zvuci jer svako dete zna da je ******* stetno, ali odjednom mi se zivot ucinio suvise lepim i dragocenim.

nisam ubeđen da bivsi pusac (uostalom ni kao bivsi narkos, alkos itd...) moze to toliko sigurno tvrditi. Ne smem tvrditi da necu nikada vise zapaliti (ipak je zivot cudo a co'ek kvarljiva roba) ali se duboko nadam, uveren sam da cu imati dovoljno volje da izdrzim i oduprem se kad god mi dusa pozeli taj odvratni luksuz.

gurmanci:
Vidim da kriza radi, izdrzi i pokusaj sve da zapamtis. Sad kad pomislim koliko sam se izmaltretirala dok me je prosla kriza, setim se svega i kazem sebi "e, pa neces to sebi ponovo da uradis". Kazes lepo sebi "ok, ovo je grozno, ali sadi nikad vise, nisam mazohista".



da, to su motivi koji te "guraju" da se ne vratis u svoj smrdljivi, odvratni, zavisnicki pusacki zivot. Kad pozelim da zapalim (to su sve ređi i ređi primeri, ali ih ima) posegnem za cigaretom (ako sam u drustvu pusaca) pomirisem je, setim se kako sam ja smrdeo, kako je smrdela moja odeca, kako je smrdela moja okolina, duboko udahnem i vratim cigaretu.
a tek kad naiđem kraj seljaka koji pale travu kraj puta pa se duboko osmehnem - da to je taj miris koji sam otklonio od sebe ;-)

Betty jos uvek sam uz tebe kao novog nepusaca ;-)
 
hey ya ...vodim nas sve na kafu, samo da prođe ovaj mesec :D

Ne pada mi na pamet da odustanem od sebe 8) Lepo je biti optimista, ponovo! Ali u pravu je Gurmanci, i ja sam ko riba na suvom bila prvih par dana :P
GLAVNI motiv mi je bio - to što će mi nestati podočnjaci. Yebote, već sam mislila gotovo je...sad ih, naravno,nema :)Nestali su posle 5 dana! Sve za lepotu. Lepota je pola zdravlja :P

btw. kaa, nema razloga da otpadaš po ovoj temi - ako ti se ne dopada, šetaj i ne smaraj, nepristojan si s tim omlavažavanjem, mislim - jesi li svestan kako to izgleda? Prvo - neću ponovo propušiti, NISAM luzer 8), a drugo ne vređaj mi backup po temi i ne kvari dobre namere :roll: Uvek sam se pitala otkud ta potreba da se sa sobom povuče još neko na dno..... to je baš bezizlazno, ja se ne bih tako igrala :? Never ever.
 
Betty:
saaaamo afirmativno :P

8 godina.......a jel ti i dalje lepo miriše duvan? :D Meni lepo miriše, ali ne bih ponovo propušila nema šaje .
Duvan da, dim cigareta ne....
Kada se samo setim -> mirisa kose, odece...na duvan :| ( a to i ne primecujes dok si pusac ! ) ,a sada.... mirisem na promincle....:D:D
Medjutim, ne smetaju mi pusaci pored mene...
Bio je to 8.11.1998.godine....tacno
 
pa između Uskrsa i Prvog maja :D
U vreme crkevno-proleterskih praznika
sad ću da vidim po poslu koji sam tih dana radila - evo prebrojala sam se ali ne valja.....čekaj....23. je bio Uskrs, mislim da već tada nisam pušila :? Ili sam dan ili dva kasnije prestala....jao ne znam. Biće da je bio UTORAK, 25. april :D
 
i dalje kašljucam, ništa nije smešno :D
pasivno pušenje je žasu :?

so...NOVI FRIKOMOV sladoled probati: čokoladno srce a unutra punjevina od nežne rozen jagode, i to iznutra našarana sa vanilom tako da liči na ovaj simbol :arrow: @
:P :P :P
Zove se LOVE. Sladoled mislim.
Svako s ove teme da je prob'o, pa da vas preslišavam u ponedeljak :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top