Ne diraj Vuco

a da, pa ni ovaj avatar ti nije nista bolji od prethodnog...

sad si stavio nekog razbarusenog koji je uperio pistolj... o tebi se moze dovoljno zakljuciti i na osnou tvoga avatara i na osnovu tvoga nicka... tvoji postovi samo potvrdjuju prvobitne pretpostavke o tebi...

btw... sta si po zanimanju? cime se bavis? koju skolu si zavrsio?
 
robespjer:
Sto se Barovica tice, Seselj mu je neargumentovano napdao pokojnog oca da je bio zloglasni ustasa u NDH. Tada je Barovic u afektu kazao debelom i ruznom vojvodi kako mu je zena fuksa. I zaista, samo fuksa moze da rodi dete coveku koji je pre svega los covek (vredjati necijeg mrtvog oca samo zato sto se ne slazemo sa njegovim sinom) a tek onda ruzan i zao. Naravno, prica za bananu moze da bude smesna samo trandzama poput tebe, ali ja u tome vidim samo jednu bolest, pre svega nase nacije, koja je u stanju da i da nas podrzava coveka koji se fizicki razracunava sa svojim politickim protivnicima.
ja se izvinjavam sto prekidam vasu razmenu lepih reci i samo me zanima da li je otac pomenutog barovica ikada kao advokat branio seselja? ako se dobro secam seselj je u tom tv duelu to negirao ali negde sam cuo da je zbog toga barovic najvise i ispizdeo pre nego sto ga je polio vodom.

seselj je hodajuca sramota, odma posle emisije je dosao sa telohraniteljem da se obracuna sa barovicem. iako je krupniji od barovica naredio je telohranitelju da uradi posao umesto njega. slika i prilika radikalskog junastva
 
De_Sisti:
e moj ti.... blago tebi i tvom mozgu, kad mozes tako skuceno razmisljas...

Skuceno da razmisljam?

Stvore jedan, juce si skandirao Skorpionima, ljudima koji su ubijali gladne i zedne ljude samo zato sto su druge vere. To na najbolji nacin pokazuje to kako ti razmisljas i to kakva se sirina krije u tebi.

A sem tvoje sirine, koja je tako jasno izdefinisana, time si pokazao i kakav si kao ljudski materijal. Ako to moze matematicki da se izrazi, onda je najbolje prikazati te kao beda na kvadrat.

Sramota je da se takvi likovi kao ti uopste i dozvoljavaju na forumima. Mislim za tebe i tebi slicne mora da postoji neki iq i eq test, jer je ocigledno da su vam forumi, em preteski da iskazete sopstveno misljenje (buduci da si ti izgleda neka faca koja kao hoce da ostane racionalna a ovamo skandira ubicama) em da ukapirate kako nema mnogo racionalnog u tome da skandirate ubicama.

U stvari, kad je neko veseo kao i ti, onda mu zasigurno sve deluje racionalno.
 
robespjer:
Skuceno da razmisljam?

Stvore jedan, juce si skandirao Skorpionima, ljudima koji su ubijali gladne i zedne ljude samo zato sto su druge vere. To na najbolji nacin pokazuje to kako ti razmisljas i to kakva se sirina krije u tebi.

A sem tvoje sirine, koja je tako jasno izdefinisana, time si pokazao i kakav si kao ljudski materijal. Ako to moze matematicki da se izrazi, onda je najbolje prikazati te kao beda na kvadrat.

Sramota je da se takvi likovi kao ti uopste i dozvoljavaju na forumima. Mislim za tebe i tebi slicne mora da postoji neki iq i eq test, jer je ocigledno da su vam forumi, em preteski da iskazete sopstveno misljenje (buduci da si ti izgleda neka faca koja kao hoce da ostane racionalna a ovamo skandira ubicama) em da ukapirate kako nema mnogo racionalnog u tome da skandirate ubicama.

U stvari, kad je neko veseo kao i ti, onda mu zasigurno sve deluje racionalno.

da je većina srba poput tebe,juga se nikad nebi raspala.

zahvaljujem Bogu što su takvi kao ti rijetkost. :)
 
robespjer:
Skuceno da razmisljam?

Stvore jedan, juce si skandirao Skorpionima, ljudima koji su ubijali gladne i zedne ljude samo zato sto su druge vere. To na najbolji nacin pokazuje to kako ti razmisljas i to kakva se sirina krije u tebi.

A sem tvoje sirine, koja je tako jasno izdefinisana, time si pokazao i kakav si kao ljudski materijal. Ako to moze matematicki da se izrazi, onda je najbolje prikazati te kao beda na kvadrat.

Sramota je da se takvi likovi kao ti uopste i dozvoljavaju na forumima. Mislim za tebe i tebi slicne mora da postoji neki iq i eq test, jer je ocigledno da su vam forumi, em preteski da iskazete sopstveno misljenje (buduci da si ti izgleda neka faca koja kao hoce da ostane racionalna a ovamo skandira ubicama) em da ukapirate kako nema mnogo racionalnog u tome da skandirate ubicama.

U stvari, kad je neko veseo kao i ti, onda mu zasigurno sve deluje racionalno.

opet ti... citao si u mom postu samo ono sto si hteo... nakon sto sam uzviknuo "ziveli skorpioni" odmah sam stavio disclaimer da ih uopste ne simpatisem, vec da sam to uradio tebi u inat... nakon par minuta, obrisao sam post...

a povodom tvojih etiketa za mene, mogu ti reci da mozes samo da mi zavidis..
 
UNS: Neprihvatljive optužbe Biljane Kovačević Vučo
Radio Srbija - Пре 5 сати

Udruženje novinara Srbije ocenilo je kao neprihtavljive optužbe koje medijima sve češće upućuje predsednica JUKOM-a Biljana Kovačević Vučo, a u kojima istovremeno nastupa i kao zastupnik interesa klijenata i kao predstavnik nevladine organizacije za zaštitu ljudskih prava. UNS ne dovodi u pitanje pravo i interes Kovačević Vučo da advokatski zastupa klijente, među kojima je i bivši šef Biroa za informacije Vlade Srbije Vladimir Popović, ali time ne sme da ugrožava pravo medija da istražuju i objavljuju činjenice od interesa za javnost, navodi se u saopštenju. Kovačević Vučo je, kako je saopšteno, reagujući na tekst nedeljnika "Evropa" pod nazivom "Zatvori Terzića, hvataj Jovanovića" poslala pismo glavnom i odgovornom uredniku tog lista Radetu Staniću čime se, ocenjuju u UNS-u, grubo umešala u uređivačku politiku tog lista. UNS navodi da u tom pismu Kovačević Vučo kaže da je to naručen tekst, da autor teksta ne postoji, kao i da je reč o kampanji protiv Popovića sa krajnjim ciljem da se opstruira istraga za utvrđivanje političke pozadine ubistva Zorana Đinđića. U UNS-u su ukazali da je Kovačević Vučo, vršeći pritisak, uticala da vlasnik nedeljnika Filip Cepter otpusti Radeta Stanića i na taj način se grubo umešala u uređivačku politiku "Evrope".
 
Још мало о дебелој Берти - Павичевић. Дебела Берта је по образовању дипломирани драматург, па је као ћерка тешког комуњаре и марксисте Вука Павичевића, убачена у Атеље 212, њу је покојна Мира Траиловић, као госпођа из грађанске породице, образована и интелигентна, једва сварила, али таква су била времена (и још увек су таква), да комуњаре, свуда намештају своју децу, без обзира на њихове квалитете.

Пошто дебела Берта није доктор драматургије, не може бити и није професор (мада на шта данас личи ФДУ, ни то ме не би чудило). Своју дебелу гузицу је увалила у, за њу измишљен, Центар за културну деконтаминацију.

Додуше, не може се за њу рећи да је тотално бескорисна, она помаже пекарску и посластичарску производњу и дневно прождире на десетине крофни, кифли, колача и торти...
 
Strela:
Још мало о дебелој Берти - Павичевић. Дебела Берта је по образовању дипломирани драматург, па је као ћерка тешког комуњаре и марксисте Вука Павичевића, убачена у Атеље 212, њу је покојна Мира Траиловић, као госпођа из грађанске породице, образована и интелигентна, једва сварила, али таква су била времена (и још увек су таква), да комуњаре, свуда намештају своју децу, без обзира на њихове квалитете.

Пошто дебела Берта није доктор драматургије, не може бити и није професор (мада на шта данас личи ФДУ, ни то ме не би чудило). Своју дебелу гузицу је увалила у, за њу измишљен, Центар за културну деконтаминацију.

Додуше, не може се за њу рећи да је тотално бескорисна, она помаже пекарску и посластичарску производњу и дневно прождире на десетине крофни, кифли, колача и торти...


Ta ista Mira Trailovic je kao diplomirani dramaturg bila profesor na FDU. Kad se skinu sve te tvoje komplekaske ocene, na kraju bi ipak trebalo da ostane kako je Borka Pavicevic skolovana taman koliko Mira Trailovic.
 
Појма немаш, Мира Траиловић није дипломирала драматургију, из једног јединог разлога, у време њеног школовања, одсек драматургије није ни постојао...
 
Ako budes malo bolje procitala moj post videces da njegova sustina nije ko je sta zavrsio, nego ko je koliko zavrsio.

I Mira i Borka su kao diplomirani ljudi postali profesori fakulteta.

Ja sam se samo na ovo nadovezao
Пошто дебела Берта није доктор драматургије, не може бити и није професор (мада на шта данас личи ФДУ, ни то ме не би чудило). Своју дебелу гузицу је увалила у, за њу измишљен, Центар за културну деконтаминацију.

i

њу је покојна Мира Траиловић, као госпођа из грађанске породице, образована и интелигентна

sto znaci da si automatski priznala i Borkino obrazovanje.

Prvo nauci da pazis sta pises, pa onda ulazi u rasprave sa nekim.
 
robespjer:
Ako budes malo bolje procitala moj post videces da njegova sustina nije ko je sta zavrsio, nego ko je koliko zavrsio.

I Mira i Borka su kao diplomirani ljudi postali profesori fakulteta.

Ja sam se samo na ovo nadovezao


Prvo nauci da pazis sta pises, pa onda ulazi u rasprave sa nekim.
Чекај, па јел` није дебела???
 
Repetitio est mater studiorum.

По закону је немогуће да неко ко није доктор наука буде професор.

Дебела Берта није професор, већ дипломирани драматург и као што сам већ рекла директор Центра за културну деконтаминацију (мада могла би прво себе да деконтаминира).

Госпођа Мира Траиловић није завришила драматургију, јер одсек дрматургије тада није постојао, већ филолошки факултет и није била професор, већ управник Атељеа 212 и оснивач БИТЕФА.

То су чињенице! Шта ту није јасно?
 
Pricas napamet.

Mira je zavrsila FDU odsek rezija.

Naravno, bila je profesor na FDU, iako nije bila doktor. Zakonski je moguce biti profesor iako nisi doktor.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/Мира_Траиловић

http://sr.wikipedia.org/sr-el/Професор

Iako Wiki cesto zna da sluzi za politicka raskusuravanja ne vidim na koji nacin bi politika ovde mogla da bude upotrebljena.

Dakle, sta ti nije jasno sto vikipedija kaze?

---

A evo i jednog linka koji detaljnije opisuje Mirinu aktivnost kao profesora.

http://www.fdubg.com/sr/cms/fakultet/katedre/katedra_za_pozorisnu_i_radio_reziju
 

Back
Top