Ne diraj Vuco

Strela:
Има ова Кандићка ванбрачно дете са редитељем Лазаром Стојановићем (познат по с*ању од филма "Пластични Исус") и ту има једна занимљива прича... Наиме, она је била најбоља другарица Лазаревој жени и практично су биле у исто време у другом стању, само што Лазарева супруга није имала појма да и Кандићка носи Лазарево дете! :shock: :roll: Накнадно је сазнала за "то" и наравно развела се од Лазара!

А ова Борка се удала под старе дане за оног дебила адвоката Николу Баровића, што се оклизнуо на кору од банане, кад је био у једној ТВ емисији са Шешељем и са њим има дете (мало за њене године). :lol:

А за остале не знам, мислим да и Соња Лихт има децу...

Joooj, nisam znala za ovo, hahahah :lol: :lol: :lol:

A 'el toj Kandićki Lazareva žena slomila nogu pa je sad šepava..? :shock: :lol: :lol:

A Borka i onaj bananović...mis'im, baš su par... :mrgreen:
 
Ево још слика из мог фолдера - Ружни, прљави, зли, пошто је у питању исто дрштванце - Женетине у црном! :twisted:

zeneucrnomiw0.png


Žene u crnom - Beograd
... Biljana Kovačević Vučo, Nataša Kandić, Latinka Perović, Sonja Biserko i Slavica Stojanović, kao i gošće iz Italije: Ana Valente i Analisa Komuci. ...
www.wib-zeneucrnom-belgrade.org/ srpski/akcije/seminar.htm - 4k - Cached - Similar pages

.::Rekonstrukcija Ženski fond - rwfund.org::.
Slavica Stojanović, direktorka, adresa: Narodnog Fronta 66, 11000 Beograd , telefon: +381 11 3620 592,fax: +381 11 3065 918, e-mail: office@rwfund.org; ...
www.rwfund.org/content/view/21/45/ - 27k - Cached - Similar pages

- Solidarnost protiv okupacije Palestine - U petak, 9. juna 2006, ŽENE U CRNOM su organizovale protesno stajanje na Trgu Republike - solidarnost sa anti-ratnim pokretom u Izraelu: Okončajmo okupaciju protiv izraelske okupacije Palestine. Na fotografiji sa protesta: Slavica Stojanović sa majicom na arpaskom "Lezbejke protiv okupacije", Jasmina Tešanović sa majicom na arapskom i jevrejskom: "Kraj okupaciji", Staša Zajović sa majicim “ASWAT - Palestinsko lezbejske organizacije u Tel Aviv-u, Izrael.”

Zene u crnom na grobu pedera /forum Krstarice 4. januar 2007.

Jasmina Tesanovic registrovana lezbejka i blogerka b92 me je nacisto rasplakala.
Sav sam utucen i nemogu da dodjem sebi od tuge.
Svojim pisanjem o pederu iz Panceva kojeg je drugi ***** ljubavnik zadavio.
Elem Jasmina kaze da je taj mladi derpe bio tako dobar da je u sred autobusa povikao
" kako ste vi Srbi znojavi i smrdite necu imati sa kim da se tucam."
I iz protesta (verovatno sto mu smrdimo) trazio je jos za zivota da ga sahrane na
katolicko groblje.
I Tamo se sad redovno na godisnjicu na njegov grob okupljaju ove iz NVO zene u crnom.

Ljudi moji ja bi ovo odma pred evropski savet a bogami i pred Hag.
Nemozete vi Srbi da smrdite pederima odma higijenske sankcije.
To je povreda povelje o ljudskim slobodama.

Joj Srbijo majko sta si sve iznedrila.

Bubreg-a-oba.
 
Strela:
Žene u crnom - Beograd
... Biljana Kovačević Vučo, Nataša Kandić, Latinka Perović, Sonja Biserko i Slavica Stojanović, kao i gošće iz Italije: Ana Valente i Analisa Komuci. ...
www.wib-zeneucrnom-belgrade.org/ srpski/akcije/seminar.htm - 4k - Cached - Similar pages
.

Hahaa! Analisa!!! Zamisli da se zoves Analisa. Mora da ga samo u buljson prima.Nije ni cudo sto je u crnom
 
Strela:
Има ова Кандићка ванбрачно дете са редитељем Лазаром Стојановићем (познат по с*ању од филма "Пластични Исус") и ту има једна занимљива прича... Наиме, она је била најбоља другарица Лазаревој жени и практично су биле у исто време у другом стању, само што Лазарева супруга није имала појма да и Кандићка носи Лазарево дете! :shock: :roll: Накнадно је сазнала за "то" и наравно развела се од Лазара!

А ова Борка се удала под старе дане за оног дебила адвоката Николу Баровића, што се оклизнуо на кору од банане, кад је био у једној ТВ емисији са Шешељем и са њим има дете (мало за њене године). :lol:

А за остале не знам, мислим да и Соња Лихт има децу...

E da...za ovu Sonju Liht sam čula još davno da je bila u kombinaciji sa onim Dejanom Jančom...valjda su živeli zajedno al' nisam čula da ona ima decu...on ima sina negde u belom svetu ga je udomio...a kako neće...cccc. :roll: :lol:
 
Zene u crnom na grobu pedera /forum Krstarice 4. januar 2007.

Jasmina Tesanovic registrovana lezbejka i blogerka b92 me je nacisto rasplakala.
Sav sam utucen i nemogu da dodjem sebi od tuge.
Svojim pisanjem o pederu iz Panceva kojeg je drugi ***** ljubavnik zadavio.
Elem Jasmina kaze da je taj mladi derpe bio tako dobar da je u sred autobusa povikao
" kako ste vi Srbi znojavi i smrdite necu imati sa kim da se tucam."
I iz protesta (verovatno sto mu smrdimo) trazio je jos za zivota da ga sahrane na
katolicko groblje.
I Tamo se sad redovno na godisnjicu na njegov grob okupljaju ove iz NVO zene u crnom.

Ljudi moji ja bi ovo odma pred evropski savet a bogami i pred Hag.
Nemozete vi Srbi da smrdite pederima odma higijenske sankcije.
To je povreda povelje o ljudskim slobodama.

Joj Srbijo majko sta si sve iznedrila.

Bubreg-a-oba.


....'ebote, a posle me pitaju š'o sam fašistički nastrojena...koja stoka i šljam..! :roll:
:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top