Ne diraj Vuco

svetolik trpkovic:
:shock:
A cime su narecene gospoje ili bolje receno babe zasluzile da ih drzis zajedno sa clanovima tvoje cenjene familije na gomili ?

Опет ништа ниси схватио! :roll: То је Adams family, а ми се не презивамо Адамс. :-D

addamsfamilyxi6.jpg


btadic4nk5.jpg


karla2eo7.png
stipedelponteiw8.jpg


И за крај ова "шећерлемица" то ти је можда неки род...
vbadidjcr8.jpg
 
KoscheiBesmertnii:
Прво бих замолио аутора теме да Милана Босанца Јанковића из Босанске Дуб`це не назива тим страним именом а затим и да додам да је своје богатство увећао тако што је продавао оружје балијама за време рата, те је с тога он највећи измет којега је српска мајка испилила!
За Вучо већ поодавно знамо да је измет, а знамо и да ко чачка по измету мора да му смрде руке!!!

ja sam autor teme, samo te nisam bas najbolje shvatio, sta si to zeleo od mene?
 
Ви нисте нормални! :grin: :) :) ;) :-D

Зар то држите по својим фолдерима? :)

Заузимате драгоцено место на харду и "контаминирате" комп тим караконџулама? ( :twisted: )
 
Тазе вести!

њузпрес :уредник "европе" станић није отпуштен
Политика - Пре 56 минута

БЕОГРАД - Компанија "Њузпрес" саопштила је данас да бивши главни уредник недељника "Европа" Раде Станић, супротно тврдњама које је изнео, није добио отказ."Раде Станић користи годишњи одмор до краја августа и, закључно са данашњим даном, није добио решење о отказу уговора о раду", наводи се у саопштењу "Њузпреса".

Та компанија је, међутим, потврдила да Станић није више на дужности главног уредника "Европе" и да ће о његовом радном месту послодавац накнадно донети одлуку у складу са законом и својим овлашћењима.

Доскорашњи главни и одговорни уредник недељника "Европа" Раде Станић саопштио је јуче да је добио отказ на, како тврди, инсистирање председнице Комитета правника за људска права (ЈУКОМ) Биљане Ковачевић Вучо.

Станић је, како тврди, кажњен због текста "Затвори Терзића, хватај Јовановића" у коме се помиње и бивши шеф Бироа за комуникације Владе Србије Владимир Поповић, што је, наводи он у саопштењу медијима, Биљана Ковачевић Вучо схватила као хајку на њеног "штићеника".

Биљана Ковачевић Вучо је јуче изјавила Танјугу да је задовољна због тога што Станић није више главни уредник "Европе", али је истакла да није од власника недељника Филипа Цептера затражила да он буде отпуштен.
 
Tosicka:
strelo ostajem bez teksta
svaka cast
jesu i ovi u grupi za teranje virusa sa kompa

zeneucrnomiw0.png


Тошићка, ове наше у црном (доњем рубљу) су само експозитура ових...

womeninblack1qq6.jpg

...јеврејских...

wibcanberraah1.jpg

....мада, постоји и аустралијски огранак...Лепе бабе, бре! :lol:
 
Strela:
zeneucrnomiw0.png


Тошићка, ове наше у црном (доњем рубљу) су само експозитура ових...

womeninblack1qq6.jpg

...јеврејских...

wibcanberraah1.jpg

....мада, постоји и аустралијски огранак...Лепе бабе, бре! :lol:

Uuuuuuu 'ebemti koji CRNI virusi... :roll:
:lol: :lol: :lol:
 
Ja sam jedno vreme mislio da su Zene u crnom majke poginulih vojnika u skorasnjim ratovima, pa sam poprilicno ostro reagovao kad ih je neko predamnom omalovazavao. Kad mi je neko objasnio ko i sta su oni, ziv blam me je pojeo.
 
Strela:
Има ова Кандићка ванбрачно дете са редитељем Лазаром Стојановићем (познат по с*ању од филма "Пластични Исус") и ту има једна занимљива прича...

Ona je bila udata za Lazara Stojanovica. A ovo kako je otela muza najboljoj drugarici na googleu moze da se nadje jos na stormfrontu i nigde vise.

А ова Борка се удала под старе дане за оног дебила адвоката Николу Баровића, што се оклизнуо на кору од банане, кад је био у једној ТВ емисији са Шешељем и са њим има дете (мало за њене године).

Normalan covek na ovako nesto moze samo da zastane.. Ja sam zaista ubedjen da tebi nesto fali, al necu sada da te analiziram.

U svakom slucaju, zensko si, a zvucis kao neki muskarac koji je sve balav od hormona.

Izvinjavam se Dzeriju sto sam ga nazvao bednim, jer ti si najveci primer bede koji obitava na ovom forumu i on pored tebe deluje kao malo detence.
 
Yopa:
Ja sam jedno vreme mislio da su Zene u crnom majke poginulih vojnika u skorasnjim ratovima, pa sam poprilicno ostro reagovao kad ih je neko predamnom omalovazavao. Kad mi je neko objasnio ko i sta su oni, ziv blam me je pojeo.
И ја сам то прво мислио, а онда сам схватио да су то уствари неке ''бабе-даркерке''.
 
Ona je bila udata za Lazara Stojanovica. A ovo kako je otela muza najboljoj drugarici na googleu moze da se nadje jos na stormfrontu i nigde vise.

То знам сасвим поуздано и не са гугла, већ из прве руке! А била је удата, након његовог развода од прве супруге, којој је истовремено направио дете кад и ћопавој Наташи. О њој знам много тога из прве руке, што би било веома занимљиво за јавност....

Normalan covek na ovako nesto moze samo da zastane.. Ja sam zaista ubedjen da tebi nesto fali, al necu sada da te analiziram.

U svakom slucaju, zensko si, a zvucis kao neki muskarac koji je sve balav od hormona.

Izvinjavam se Dzeriju sto sam ga nazvao bednim, jer ti si najveci primer bede koji obitava na ovom forumu i on pored tebe deluje kao malo detence.

Мада сам рекла да с клоњарама не причам, само још овај пут ћу ти одговорити.

Шта те је ту тако погодило око оног морона Николе Баровића? Човек је очигледан психопата, озбиљан душевни болесник, који има манију гоњења, при том бескрајно безобразан, јер је Шешељеву супругу у ТВ емисији назвао курвом и наравно након тога се оклизнуо на кору од банане. Дебела Борка је након 40-те године родила дете, а сада има око 60, ухватила је задњи воз и наравно нашла оног смрада Баровића, јер је ружна и дебела била и као млада.

А сад шетај мизерни клону, јави се ако успеш да добациш до 500-ог поста... 8-)
 
Strela:
То знам сасвим поуздано и не са гугла, већ из прве руке! А била је удата, након његовог развода од прве супруге, којој је истовремено направио дете кад и ћопавој Наташи. О њој знам много тога из прве руке, што би било веома занимљиво за јавност....



Мада сам рекла да с клоњарама не причам, само још овај пут ћу ти одговорити.

Шта те је ту тако погодило око оног морона Николе Баровића? Човек је очигледан психопата, озбиљан душевни болесник, који има манију гоњења, при том бескрајно безобразан, јер је Шешељеву супругу у ТВ емисији назвао курвом и наравно након тога се оклизнуо на кору од банане. Дебела Борка је након 40-те године родила дете, а сада има око 60, ухватила је задњи воз и наравно нашла оног смрада Баровића, јер је ружна и дебела била и као млада.

А сад шетај мизерни клону, јави се ако успеш да добациш до 500-ог поста... 8-)

Nema nista lepse od radikala koji je toliko jadan da je to smesno :lol:

Prvo ja znam sasvim pouzdano da si ti neka trandza, ali te pouzdane informacije ne iznosim, jer te pouzdane informacije u sustini kada su politicki obojene nikad nemaju veze sa istinom. Mada, ako cemo da gledamo argumentovano, mnogo su vece sanse da si ti neki(a) tuzni(a) trandza nego da je Natasa imala vanbracno dete, buduci da si ti svoju bolest ovde dokazao, pa samim tim si pokazao kojim informacijama si uopste u stanju da baratas.

Sto se Barovica tice, Seselj mu je neargumentovano napdao pokojnog oca da je bio zloglasni ustasa u NDH. Tada je Barovic u afektu kazao debelom i ruznom vojvodi kako mu je zena fuksa. I zaista, samo fuksa moze da rodi dete coveku koji je pre svega los covek (vredjati necijeg mrtvog oca samo zato sto se ne slazemo sa njegovim sinom) a tek onda ruzan i zao. Naravno, prica za bananu moze da bude smesna samo trandzama poput tebe, ali ja u tome vidim samo jednu bolest, pre svega nase nacije, koja je u stanju da i da nas podrzava coveka koji se fizicki razracunava sa svojim politickim protivnicima.

"Debela Borka" je za razliku od tebe profesor na fakultetu, i zena koja se dokazala i svojom inteligencijom i svojom pamecu, sa cim ti naravno ne mozes da se pohvalis. To sto je rodila dete u 40 godini je njena stvar, sa aspekta covecanstva vazno je da ga je rodila.

Nazalost, trandza kao ti, dete nikad nece imati, ali ipak to te ne opravdava da omalovazavas srecne ljude.

I sto se foruma tice, draga moja, ja sam na njima ucestvovao kada ti jos nisi znala kompjuter da ukljucis. ;)
 
robespjer:
Nema nista lepse od radikala koji je toliko jadan da je to smesno :lol:

Prvo ja znam sasvim pouzdano da si ti neka trandza, ali te pouzdane informacije ne iznosim, jer te pouzdane informacije u sustini kada su politicki obojene nikad nemaju veze sa istinom. Mada, ako cemo da gledamo argumentovano, mnogo su vece sanse da si ti neki(a) tuzni(a) trandza nego da je Natasa imala vanbracno dete, buduci da si ti svoju bolest ovde dokazao, pa samim tim si pokazao kojim informacijama si uopste u stanju da baratas.

Sto se Barovica tice, Seselj mu je neargumentovano napdao pokojnog oca da je bio zloglasni ustasa u NDH. Tada je Barovic u afektu kazao debelom i ruznom vojvodi kako mu je zena fuksa. I zaista, samo fuksa moze da rodi dete coveku koji je pre svega los covek (vredjati necijeg mrtvog oca samo zato sto se ne slazemo sa njegovim sinom) a tek onda ruzan i zao. Naravno, prica za bananu moze da bude smesna samo trandzama poput tebe, ali ja u tome vidim samo jednu bolest, pre svega nase nacije, koja je u stanju da i da nas podrzava coveka koji se fizicki razracunava sa svojim politickim protivnicima.

"Debela Borka" je za razliku od tebe profesor na fakultetu, i zena koja se dokazala i svojom inteligencijom i svojom pamecu, sa cim ti naravno ne mozes da se pohvalis. To sto je rodila dete u 40 godini je njena stvar, sa aspekta covecanstva vazno je da ga je rodila.

Nazalost, trandza kao ti, dete nikad nece imati, ali ipak to te ne opravdava da omalovazavas srecne ljude.

I sto se foruma tice, draga moja, ja sam na njima ucestvovao kada ti jos nisi znala kompjuter da ukljucis. ;)

za ovo se kaze: "Kulturo, eve me BRE"

pre nego sto druge pocnes da ucis ophodjenju, poradi malo na sopstvenom vaspitanju ;)
 

Back
Top