NE CUDIM SE JA!!!

@ forgotten vampire
znam tacno na shta mislish.
jbg mentalitet
kesh
korporacije
Vlada(kao i obicno)
sve je to umeshano
takav je plan
ali kontam ja tebe
jeste to foliranje
ali rad je taj da "niko tebe nishta nije pitao,nemoj ti da se meshash... bla bla bla..."
bzvz
ali opushteno,navici cesh se vec...
pazi shta ti kazem...
u nekom momentu(ne zelim ti nishta loshe)cesh mozda i sama imati svoje probleme pa necesh imati vremena ni da pomislish na te klinke shta sve rade i kako ih nije sramota i slichno...
ja takve stvari vidjam svakodnevno ali navikla sam se...
ali o takvim ljudima ne vredi pricati...
mada,interesantna tema ali dushu dala za zestoko raspravljanje od strane ljudi koji se u svemu ovome pronalaze..
 
i na kraju... pazi... na ovom svetu ima takvih stvari da ovo ni nije drushtveni problem...
ratovi,beda i siromashtvo,glad,beskucnici,neimashtina,bolesti...
svuda oko nas.
a shta mi radimo da iskorenimo bar deo tih stvari?
nishta."nemamo sredstva;neko drugi ce,shto moram ja;kao neko bi to za mene ucinio...?" uvek isti izgovori...
ako celog zivota budemo posmatrali stvari koje ce nam samo pomoci u izvlacenju neke koristi od drugih,gde ce to voditi? na zalost,utilitarizam je sadashnjost...
prijatelja je jako teshko pronaci....
 
forgotten vampire:
tacka, you r so right..

pa shta ja znam,to je neko moje mishljenje...
kad sam bila malo mladja i sama sam se krstila kako mogu uopshte da postoje takve osobe koje se toliko foliraju ali sada sam se navikla... svashta ce josh doci u zivotu,pravo chudjenje treba ostaviti za kasnije... ali one ne znaju da je detinjstvo samo jedno i da ga lepo treba proziveti a ne cekati da se shto pre odraste... treba uzivati u momentu i malo se skoncentrisati na sadashnjost a ne ziveti u buducnosti...
 
forgotten vampire:
nancy, u poslednje vreme svi piju da bi ispali face. izvini, ali kad vidis curu bez grama mozga, uz to i fuxa, sedi i pije pivo u punom kaficu, pusi, nabacila ozbiljnu facu, a nema ni 15 god., to je foliranje...
a kad vidis drustvo kako peva, zabavlja se, raduje se i to jos zalije pivom, e onda oni to rade zato sto vole!!!!!!!!!

otkud ti znas? Mozda ta ista napucana, sva ozbiljna je takva, jednostavno je spolja ozbiljna, a iznutra je ludaca nevidjena. Kako mozes da sudis o njoj samo zato sto nije digla ruke u vazduh i ne veseli se??? Kako mozes da diskriminises da je ona "fuksa bez grama mozga" zato sto sedi u kaficu, pusi, pije pivo i ima ozbiljnu facu???

Ne, no tvoj problem je sto je 80% mlade populacije fensi, a ti ne pripadas tom delu ljudi, ti nikada ne bi obukla tange.( Zbog cega, probala si? I ja sam ih nosila milion puta, ali vise volim obicne gacice sa extra sarama, da li bi me okarakterisala nekako??? ) ne bi se iz cimanja obukla fensi, otisla na splav ili na neko fensi mesto samo zato sto ti je bljaks??

Tebi je izlaz mozda sedenje ispred dragstora, sa dvolitarskom plasticnom flasom, ******* pljuge i OGOVARANJEM fensi devojaka koje idu u grad?

U krajnjem slucaju, ako nisi za sav tyaj "fensi svet", okreni glavu na drugu stranu, ne misli o njima, ne zanimaju te... ali tebe izgleda da zanimaju...
 
linabg:
ma sta se ti opterecujes time? ko pije zato sto voli, a ko se folira... koja si malogradjanka..

a i da si drugacija kao sto tvrdis, ne bi pricala ovakve gluposti.. mosh misliti, pusi u kaficu..

lepo si joj rekla, slazem se sa tobom. I da dodam, zasto bi ti njoj gledala u dupe da li nosi tange ili ne???
 
srećica

:lol: :lol: а зашто не искулирате мало :wink:
То си скроз у праву. Знам доста фенси девојака које су баш али баш ок девојке, за друштво супер али исто тако знам гомилу алтернативки којима је главна фора баш то, да седнемо на трг или негде и да оговарамо. Има супер девојака на све стране али зашто сад не причати са неким ако је ''фенси'' или ''алтернатива''
 
naancy90:
ja pushim, "drogiram se", spavala sam sa dechkom, nosim tange stalno, a prvi put sam ih obukla u petom razredu, prvi dechko, prvi poljubac u shestom (12)....
shta mi fali?
osim mozga...nishta..... :-?
:lol:
al smo loodi....:rolleyes::lol:

Limunovo_Drvo:
Ode svijet u **** laganice...

Ljudi žele prije vremena...
Ako neko kaže Nemoj se jebati sa 15 godina znači nije što si mlad,već što tu ima drugih stvari...jedostavno nisi spreman...

Sve u svoje vrijeme,ljudi polako,stićete sve...
bash ode tamo...:lol:

naancy90:
a kako tjesh znati da li neko pije da bi bio faca ili mu se pije
ko shto je neko vecj rekao,zato shto 90% klinaca misli da su in ako piju i pushe...jedna iz mog razreda se hvali shto se za srpsku novu napila i nije se secjala nichega i kako su joj govorili da je ispovracjala 2 od 3 wc-a u klubu....verovatno je pila zato shto joj se pilo :roll:

klinci su danas nenormalni,majke mi...meni dobacuje dete od 12 godina naulici bre...mislim alo mali popij mleko pa u krevet...:neutral:
 

Back
Top