Najk Sindrom :D

pa koje patike su udobne poput maxerica a da su iz srbije.. ??i dal' srb. uopšte proizvodi patike xDD ://

Pa proizvodi(najvse za decu), ali *** verovatno nisu udobne ko sto su strane, msm uvek je strano bilo kvalitetnije da se ne varamo, i naravno i ja bi uzeo kvalitetnije, ali kazem ovako sto se odece tice, lol tema je prerasla o diskusiju o patikama,zaboravili ljudi o cemu se diskutuje.... :think:
 
Pa proizvodi(najvse za decu), ali *** verovatno nisu udobne ko sto su strane, msm uvek je strano bilo kvalitetnije da se ne varamo, i naravno i ja bi uzeo kvalitetnije, ali kazem ovako sto se odece tice, lol tema je prerasla o diskusiju o patikama,zaboravili ljudi o cemu se diskutuje.... :think:

ma kita kvalitetnije.
moji u kuci koriste jos uvek ovaj usisivac
slika-Potpuno-ispravan-usisivac-683294x640.jpg

radi ko sat.
 
ma te hrvati stoka prisvojili za svoje ( ili slovenci nisam siguran )
a realno ajvar je makedonski proizvod

hmm a ja sam cuo na TV-u da su srbi registrovali ajvar kao srpski brend?:think:
I kao da je onaj Oli Ren rekao da je ajvar mnogo ukusan i da ce se pobrinuti za popularizovanje tog srpskog brenda na prostorima evrope(to je reko kad se nasao sa bozidaren djelicem) O.o
 
Naravno :D hhh da mi je neko pre toga reko da cu da tamo blejim stalno sa pandurima reko bi ae pali necu da radim.Ja im tamo valjao neke fore i fazone stalno i oni me bas zgotivli i kupovali mi pljeske,sokove pio kinesku rakiju sa njima na duznosti i jos me zvali na slavu :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Bem li ga...Ja teram Air Max 2 vec godinu dana, i mnogo su udobne...Jes da su se sad razjebale, al ***... :mrgreen:

e, ali moje patike su bile super hiper aktivne, i onda sam gledao da nosim sto izdrzljiviju i kvalitetniju patiku. Bukvalno nema sta imao na nogama. Nosim patike dok ne propadnu, **** mi se da ih menjam na svaka 3 meseca kao neki... najzadovoljniji sam sa ribokom i konvers, a i rangom ofc dok je postojao....
 

Back
Top