Na! Uzivaj sad!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvin'te sto se mesam u ljubavnu pricu (zamrseniju od "Ljovisne",tupaviju od "Ruzne Beti"(ili Bet-e,nije bitno))...A...dal' ti curo znas kako on izgleda il'
si onako pustas film... Lepo kaze ona stara,dobra
poslovica: "Pernati majmuni ne lete" ?!$&$??? :D
 
krvolok:
Ma, i ti me voliš, samo ti sujeta, isto, ne dozvoljava da priznaš, čak ni sebi !!!
devojko draga...pa kako možeš da se zaljubiš u krvoloka :?: on je ciničan, sarkastičan, sadista, i dvoličan :twisted: pa zar ne osećaš da se poigrava satobom :?: on ima potrebu za takvom vrstom mučenja :P bilo bi dobro da je duhovit :!:
 
storm cloud:
Jao, ljudi, pomagajte, ne znam sta da radim!!! :(

Nisam verovala da ce mi se to desiti, ali eto, zaljubila sam se u nekoga, a ni ne poznajem ga.

Vi ga isto znate, i on je sa foruma, poznajete ga po inteligentnim, duhovitim postovima, prepunim pametnih dosetki. Jos me nikada nije tako odusevila necija inteligencija. Prosto sam ocarana.

Medjutim, on se prema meni lose ponasa, na sve moje postove odgovara ironicno i stalno me napada. Ne znam zasto, ne znam sta sam mu skrivila. Ja se toliko trudim oko njega, pokusavam da se pomirim sa njim, ali on me stalno grubo odbija i jako sam tuzna zbog toga. :cry:

Mada, potajno se nadam da i on prema meni oseca isto, jer prati sve moje postove, skoro nijedan mu ne promakne, na sve odgovara, znaci i ja njega interesujem. :wink: Mozda se samo pravi da je tako grub, da ga ja ne provalim, sta mislite?

Morate mi pomoci. Ocajna sam. Toliko ga volim, glavu sam za njim izgubila. Ja znam da smo nas dvoje stvoreni jedno za drugo. I on bi to shvatio, samo kada bi procitao poslednji moj post na temi "pms dilema". Tada bi znao da smo mi sudjeni, da samo ja imam to sto njemu treba i samo ja mogu da mu pruzim srecu i zadovoljstvo.

Evo, toliko sam luda za njim, da i ovaj post pisem njegovom omiljenom predivnom crvenom bojom.

Pomagajte! Recite mu da ga volim! Mooooolim Vas!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Posto je rec o krvoloku ....... on uvek odgovara ironicno jer drugacije i ne zna :lol: , moj savet preseci mu aortu da krvari i posto ionako pise crvenim slovima , jedini nacin da te zavoli ..... noz mu zabijas pod uglom od 60 stepeni , i okrenes ga u stranu suprotnu od kazaljke na satu i ostavis ga u telu zrtve , cim pocne da vadi noz refleksno krvi ce biti na sve strane i videces da ce te zavoleti !!! :wink:
 
whitenicky:
Posto je rec o krvoloku ....... on uvek odgovara ironicno jer drugacije i ne zna :lol: , moj savet preseci mu aortu da krvari i posto ionako pise crvenim slovima , jedini nacin da te zavoli ..... noz mu zabijas pod uglom od 60 stepeni , i okrenes ga u stranu suprotnu od kazaljke na satu i ostavis ga u telu zrtve , cim pocne da vadi noz refleksno krvi ce biti na sve strane i videces da ce te zavoleti !!! ;)
Brate Nikola, sve si ti to lepo, DUŽOM teorijskom obukom, savladao jedino ti muku predstavlja taj sat i kretanje kazaljki, to ni policajac ne može da shvati, a ne PODOFICIR, kao ti !!! :lol:
 
krvolok:
Brate Nikola, sve si ti to lepo, DUŽOM teorijskom obukom, savladao jedino ti muku predstavlja taj sat i kretanje kazaljki, to ni policajac ne može da shvati, a ne PODOFICIR, kao ti !!! :lol:


Uh.......trojka........s pola terena...........bez gledanja
a084.gif
 
storm cloud:
Jao, ljudi, pomagajte, ne znam sta da radim!!! :(

Nisam verovala da ce mi se to desiti, ali eto, zaljubila sam se u nekoga, a ni ne poznajem ga.

Vi ga isto znate, i on je sa foruma, poznajete ga po inteligentnim, duhovitim postovima, prepunim pametnih dosetki. Jos me nikada nije tako odusevila necija inteligencija. Prosto sam ocarana............................................

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Evo sestro ako ce ti biti lakse ni meni nije bas svejedno, ocu da se zaljubim i boga zovi.
cim sam joj video sliku u avataru znao sam da je to sudbina ....
Majo menjaj tau sliku odlepicu

Pogledaj mi desktop molim te...
untitled7la.jpg
 
krvolok:
Brate Nikola, sve si ti to lepo, DUŽOM teorijskom obukom, savladao jedino ti muku predstavlja taj sat i kretanje kazaljki, to ni policajac ne može da shvati, a ne PODOFICIR, kao ti !!! :lol:
Мора се признати да је овај пост сјајан. Чак је и ненадјебиви жандарм остао без текста.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top