На данашњи дан 1991. године, усташе су гранатирале Шид!

Kakav je osjećaj?
Dođeš na svadbu, svi u kravatama, a ti jedini bez kravate jer "tada su Hrvati osvojili europu"...

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

.
Bolji nego ovaj svakako. Hrvati osvojili Evropu? Kad? Meseca Limburga? Ili da zapišem ovo kao još jedan tvoj majmunizam.
282034354_10221688083571151_5921230791691199210_n.jpg

Tvoj narod uživa u ovom osećaju. I nastali su tako.
 
Vojislav Šešelj na svoja predavanja obavezno dolazi obučen u hrvatsko ratno odijelo i simbol hrvatske vojne dominacije nad ostatkom planete...
A onda na predavanju laprda kako su Hrvati beznačajni, a oko vrata mu kravata... :hahaha:

Vojislav Šešelj – Wikipedija
I ti prdiš o "herojstvu" ustaša kad ono međutim...
282034354_10221688083571151_5921230791691199210_n.jpg
 
Nismo dobili tvoj komentar o tome jesi li ikad nosio kravatu...
Kako te to muči, da ne možeš uopće pričati o tome normalno...
Takav imaš kompleks od Hrvata da nisi u stanju odgovorit na jednostavno pitanje.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

.
Kakav ti kompleks imaš tek. Em lupetaš po srpskom forumu, em iznosiš debilizme po kojima svi uriniramo.
Sačekaj da ti dečko dođe sa posla da te uteši.
 
I ti prdiš o "herojstvu" ustaša kad ono međutim...

Opet nisi odgovorio jesi li ikad nosio kravatu u svom životu !!!
Normalan čovjek reko bi - jesam, kad je svečana prilika svi se oblačimo u hrvatsko ratno odijelo...
Ali ti imaš takav kompleks od Hrvata da ne možeš o tome uopće govoriti... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


.
 
Kakav ti kompleks imaš tek. Em lupetaš po srpskom forumu, em iznosiš debilizme po kojima svi uriniramo.
Sačekaj da ti dečko dođe sa posla da te uteši.

Kako bi opisao nekoga tko nije u stanju odgovorit na pitanje je li ikad u životu nosio kravatu?
Evo, ja te pitam, ti odgovori...
Ali ako ne možeš odgovorit, vjerojatno si jako iskompleksiran, jel tako?
 
Opet nisi odgovorio jesi li ikad nosio kravatu u svom životu !!!
Normalan čovjek reko bi - jesam, kad je svečana prilika svi se oblačimo u hrvatsko ratno odijelo...
Ali ti imaš takav kompleks od Hrvata da ne možeš o tome uopće govoriti... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


.
Magare, visiš na srpskom forumu. Toliko o kompleksima. Zašto koristiš ono što je jedan Srbin izmislio? Ćutiš?
 
Kako bi opisao nekoga tko nije u stanju odgovorit na pitanje je li ikad u životu nosio kravatu?
Evo, ja te pitam, ti odgovori...
Ali ako ne možeš odgovorit, vjerojatno si jako iskompleksiran, jel tako?
On na srpskom forumu i prdi o kompleksima? Eh maloumni super Ridžo. Elem, zašto koristiš ono što je Srbin stvorio? Pevaj.
 
Magare, visiš na srpskom forumu. Toliko o kompleksima. Zašto koristiš ono što je jedan Srbin izmislio? Ćutiš?

Evo da odgovorim sasvim jasno - koristim struju najnormalnije, štoviše ponosam sam na Teslu, čak i da nije hrvatskog podrijetla i čak da je čisti Srbin koji je samo živio u Hrvatskoj...
Ok, sad ti odgovori na pitanje da li u svečanim prilikama svog života oblačiš sebe u hrvatsko ratno odijelo - kravatu?
Da vidimo da li možeš odgovoriti na ovo jednostavno pitanje ili je kompleks jači!!!???

.
 
On na srpskom forumu i prdi o kompleksima? Eh maloumni super Ridžo. Elem, zašto koristiš ono što je Srbin stvorio? Pevaj.

Nemam problem sa srpskim forumom i razlogom moje prisutnosti ovdje - ovdje sam da branim hrvatski interes i govorim istinu, jer su Srbi neprijatelji mojeg naroda, iako vam ja ne želim nikakvo zlo. Samo konstantiram...
Čekamo tvoj odgovor na pitanje o kravati...


.
 
Evo da odgovorim sasvim jasno - koristim struju najnormalnije, štoviše ponosam sam na Teslu, čak i da nije hrvatskog podrijetla i čak da je čisti Srbin koji je samo živio u Hrvatskoj...
Ok, sad ti odgovori na pitanje da li u svečanim prilikama svog života oblačiš sebe u hrvatsko ratno odijelo - kravatu?
Da vidimo da li možeš odgovoriti na ovo jednostavno pitanje ili je kompleks jači!!!???

.
Moguće da jeste kravata hrvatski izum.
 
Šta reći za Sud gde ključni svedok, dan pred suđenje, podleti po automobil? Sjajan sud u pm. Trebaju sudovi da postoje, ali pravi. A ne kao ovi.
Što onda Srbija ne izađe iz Ujedinjenih nacija ako ih ne smatrate pravima? Di je logika u tome da budete članovi organizacije koju ne priznajete?
 
Bili su svi, a inače, vojnici JNA nisu to pevali. Nego ti dobrovoljački odredi. Kojih je bilo gomilu. A proveri za Atifa Dudakovića i za makedonca kome ste pesmu posvetili.
Na videosnimci se jasno vidi i čuje kako vojnici sa JNA šljemovima na glavama idu sa onim bradonjama koji nose kokarde i mašu zastavom sa mrtvačkom glavom pa svi skupa pivaju Slobo šalji nam salate bit će mesa klat ćemo Hrvate. Uostalom evo sam se uvjeri svojim očima i ušima
. To je i očekivano, jer ti Šešeljevci, Arkanovci i ostala ološ su ratovali zajedno sa JNA, njih je JNA naoružavala, bukvalno ista vojska su bili. Na kraju krajeva kada je krenulo dezertiranje iz JNA na njihovo misto su došli upravo ti dobrovoljci uglavnom kriminalci tek pušteni iz zatvora, sa takvima je JNA popunjavala svoje brigade, korpuse, pukove, bataljune, čete.
 
On govori o pobedama, a spominje razne Vukovare. Smešno do zla Boga. Do maja 1995. niste ništa niti uzeli niti osvojili od RSK. Toliko ste bili sjajni u ratovanju. Najsjajniji ste bili 1993. godine kada ste sa balama do poda trčali nama u zagrljaj da vas spasemo od vašeg cvijeća. I to je vaša pobeda.
Zašto opet lažeš? Kako nismo ništa uzeli do 1995. godine? Što je sa akcijom Maslenica, akcijom Medački džep, akcijom Otkos 10, akcijom Orkan 91, akcijom Jaguar, akcijom Vihor, akcijom Lipanjske zore, akcijom bitka za kasarne, akcijom bitka na Rosinjači, akcijom Vlaštica, akcijom Miljevci, akcijom Poskok 1, akcijom Konavle, akcijom Peruća, akcijom Tigar, akcijom Cincar, akcijom Zima 94?
 
Ako je tebi život internet, facebook i twiter onda nemam reči. Se.rem ti se u takav život. 90-tih kada internet nije bio toliko razvijen, a društvene mreže nisu ni postojale, ljudi su bili normalniji, pristojniji. Nije bilo gojazne dece, debila i slično. Tako da, meni je svejedno što se toga tiče. A inače, idi se raspitaj da li je internet nastao na zapadu. Ako ćemo tako, Srbin Tesla je izmislio struju. Bez toga ne bi bilo ničega što si nabrojao.
Ajde to za internet i društvene mreže što kažeš donekle se možda i slažem sa tobom, pretjeralo se u tome, pola toga triba ukinuti. Ali što je sa sportom? Ako zapad nije tvoj svit jel to znači da smatraš da bi Srbija tribala izaći iz FIFE, UEFE, FIBE, Međunarodnog olimpijskog odbora i ne učestvovati više u nogometu, košarci, tenisu zato jer su sjedišta tih organizacija u Francuskoj i Švicarskoj a ne u Rusiji i Bjelorusiji?
 
Vi se pozivate na zapad, na SAD, na VB, na sve te bolesne zemlje koji su glavni krivci za svo sr.anje u svetu. Za sve ratove, za sav nered. Jer hoće da komanduju i naređuju drugima. Ali Vijetnam rekao ne može. Somalija isto. Rusija isto, Kina isto.
Ne. Mi se pozivamo na Ujedinjenje nacije a Ujedinjene nacije su Sjedinjene Američke Države, Velika Britanija, plus Rusija, Kina, Vijetnam, Somalija i brojne ostale zemlje. Dakle svi. Čitav svit.
 
Za ono za šta ste ga optuživali, on bi po vama trebao da dobije minimum 10 doživotnih robija. Ovako, suđenje mu trajalo od nemila do nedraga. Kao i Šešelju koji ih je sve pravio majmunima. Što svedoke, što sudije.
Dobio je robije koliko je dobio. Bitno da nije oslobođen krivnje niti proglašen nevinim. Znači on je osuđeni ratni zločinac kao i mnogi vaši političari i generali.
 
Ako se već pozivaš na zapad, UN, i slično, onda se i ti toga drži. Dakle, bili ste nepriznati. Samim tim JNA je imala pravo da reaguje. Od proleća 1992. godine, kada ste priznati, niti je bilo JNA, niti neke druge vojske. Ratovali ste protiv pobunjenika iz RSK.
Kako je JNA imala pravo da reaguje ako si ti sam priznao da je Hrvatskoj po Ustavu SFRJ bilo dozvoljeno odcijepljenje i samostalnost?
 

Back
Top