На данашњи дан 1991. године, усташе су гранатирале Шид!

Zašto hodaš u kravati u svečanim prilikama svog života?
Pa nisi ti hrvatski vojnik...
Zašto se oblačiš u hrvatsko ratno odijelo?

.
JA da oblačim hrvatske krpe? Jel si ti prirodno retardiran ili si neki kurs pohađao? Elem, što koristiš struju? TO je srpski izmum, Nikola Tesla ga je stvorio. Ajde sad u kontejner.
 
JA da oblačim hrvatske krpe? Jel si ti prirodno retardiran ili si neki kurs pohađao? Elem, što koristiš struju? TO je srpski izmum, Nikola Tesla ga je stvorio. Ajde sad u kontejner.
Nikad nisi obukao kravatu u životu?
Ja ti ne kažem da je ne trebaš nosit, nego samo ti kažem da na taj način odaješ priznanje hrvatskoj vojsci kao najjačoj vojsci u povijesti, koja je zaštitila i oblikovala moderni kršćanski svijet...
Tesla je bio hrvatskog podrijetla...

.
 
Čega je bio maloumni? Tesla je rođen u AU monarhiji i Teslin otac je bio pravoslavni sveštenik. A ti slini i bali i cvili. Možda te čuje dečko pa te uteši.

Tesla je bio kao Novak Đoković - Srbi hrvatskog podrijetla...
Nego, nisi mi odgovorio za kravatu - dal je nosiš?

.
 
Nemoj tvoje debilnosti (argumente) da ti serviram pa da ti se svi smeju.

Nisi dao niti jedan argument za tvoje tvrdnje. Evo da ti pokažem kako izgleda argument...
Ova personalna hrvatsko-španjolsko-austrijsko-bijelohrvatska unija na mapi je oblikovana nakon bitke na Muhlbergu, gdje se desio sukob na relaciji protestanti-katolici. Nakon toga Austrijanci dominantno prelaze na stranu protestanata i slijedeći rat počinje na liniji Zagreb-katolici vs Austrija/Bohemija protestanti, ali Španjolci i Bijeli Hrvati ostaju katolici i zato je najtočniji naziv za slijedeću fazu HB monarhije hrvatsko-španjolski imperij, koja zahvaća obje amerike. HB monarhija nikada nije postojala u tom nazivu - taj je naziv skovan u 20 stoljeću, kojim povjesničari pokušavaju opisati te kompleksne odnose unutar hrvatsko-bijelohrvatske imperije (hrvatsko-silesijsko-galičanske) i unije sa Španjolcima kojima smo mi sačuvali Španjolsku Holandiju, koja je bila bitna za proizvodnju brodova i trgovinu kojima smo formirali hrvatsko-španjoski kolonijalni imperij na slici dva...

undefined

Screenshot 2024-01-07 211517.png
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-01-07 211517.png
    Screenshot 2024-01-07 211517.png
    205,4 KB · Pregleda: 0
Nisi dao niti jedan argument za tvoje tvrdnje. Evo da ti pokažem kako izgleda argument...
Ova personalna hrvatsko-španjolsko-austrijsko-bijelohrvatska unija na mapi je oblikovana nakon bitke na Muhlbergu, gdje se desio sukob na relaciji protestanti-katolici. Nakon toga Austrijanci dominantno prelaze na stranu protestanata i slijedeći rat počinje na liniji Zagreb-katolici vs Austrija/Bohemija protestanti, ali Španjolci i Bijeli Hrvati ostaju katolici i zato je najtočniji naziv za slijedeću fazu HB monarhije hrvatsko-španjolski imperij, koja zahvaća obje amerike. HB monarhija nikada nije postojala u tom nazivu - taj je naziv skovan u 20 stoljeću, kojim povjesničari pokušavaju opisati te kompleksne odnose unutar hrvatsko-bijelohrvatske imperije (hrvatsko-silesijsko-galičanske) i unije sa Španjolcima kojima smo mi sačuvali Španjolsku Holandiju, koja je bila bitn za proizvodnju brodova i trgovinu kojima smo formirali hrvatsko-španjoski kolonijalni imperij na slici dva...

undefined

Pogledajte prilog 1518861
Samo nastavi. Pamtimo mi sve, a ti samo dokazuješ svoju imbecilnost.
Dovoljno smo čuli. Sve ti verujemo!
 
Dobro, ali nekad si išao na vjenčanje nekome...
Tada si se za tu svečanu priliku obukao u hrvatsko ratno odijelo, jel tako?


.
Kravata je isto što odelo? Jel to neka perverzija koju radiš sa svojim dečkom? Ne interesuje nas to.
Inače, i ti kada ideš da obaviš nuždu uključiš svetlo. Da ti nije bilo Srbina Tesle u mraku bi brisao du.pe prstom pa o zid.
 
Zatvorio se na pitanje o kravati...:hahaha::hahaha::hahaha:
Više nit ne vrijeđa...:hahaha::hahaha::hahaha:
Samo želim da ga pustim na miru...:hahaha::hahaha::hahaha:

.
Ja uživam u ovome. Uživam da prikupljam tvoje debilizme. Kao Vuk Karadžić ih beležim. Imaš ih do sada jedno 20-tak. Ne stajem dok ne skupim jedno 100. Ajde potrudi se, i dečko neka ti se napregne.
 
Ja uživam u ovome. Uživam da prikupljam tvoje debilizme. Kao Vuk Karadžić ih beležim. Imaš ih do sada jedno 20-tak. Ne stajem dok ne skupim jedno 100. Ajde potrudi se, i dečko neka ti se napregne.

Ovaj čovjek tvrdi da zbog kompleksa prema Hrvatima NIKAD U ŽIVOTU NIJE NOSIO KRAVATU !!!

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

.
 

Back
Top