На данашњи дан 1991. године, усташе су гранатирале Шид!

Na videosnimci se jasno vidi i čuje kako vojnici sa JNA šljemovima na glavama idu sa onim bradonjama koji nose kokarde i mašu zastavom sa mrtvačkom glavom pa svi skupa pivaju Slobo šalji nam salate bit će mesa klat ćemo Hrvate. Uostalom evo sam se uvjeri svojim očima i ušima
. To je i očekivano, jer ti Šešeljevci, Arkanovci i ostala ološ su ratovali zajedno sa JNA, njih je JNA naoružavala, bukvalno ista vojska su bili. Na kraju krajeva kada je krenulo dezertiranje iz JNA na njihovo misto su došli upravo ti dobrovoljci uglavnom kriminalci tek pušteni iz zatvora, sa takvima je JNA popunjavala svoje brigade, korpuse, pukove, bataljune, čete.
Ti dobrovoljački odredi su imali svoje komande. Odnosno nikome i nizašta nisu odgovarali. A došli su možda 3-4 dana pre pada Vukovara, kada se generalno sve znalo. JNA je pravila greške, loš je kadar bio, ali definitivno nisu radili to što ti govoriš. IMali ste i vi raznorazne HOS i ostale ustaše koje su radile šta su htele.
 
Zašto opet lažeš? Kako nismo ništa uzeli do 1995. godine? Što je sa akcijom Maslenica, akcijom Medački džep, akcijom Otkos 10, akcijom Orkan 91, akcijom Jaguar, akcijom Vihor, akcijom Lipanjske zore, akcijom bitka za kasarne, akcijom bitka na Rosinjači, akcijom Vlaštica, akcijom Miljevci, akcijom Poskok 1, akcijom Konavle, akcijom Peruća, akcijom Tigar, akcijom Cincar, akcijom Zima 94?
I? Da li se RSK nešto specijalno smanjila do Oluje? Jel ste uzeli nešto bilo kojom akcijom. Ne, 50-godišnjaci vam pišali u dušnik i mazali vas gomnima, ništa niste bili u stanju da uradite. Da ne spominjemo vaše akcije u srednjoj BIH protiv cvijeća. Da ti osvežim pamćenje kako ste prošli? I kome ste sa slinama do kolena trčali u zagrljaj.
 
Nemam problem sa srpskim forumom i razlogom moje prisutnosti ovdje - ovdje sam da branim hrvatski interes i govorim istinu, jer su Srbi neprijatelji mojeg naroda, iako vam ja ne želim nikakvo zlo. Samo konstantiram...
Čekamo tvoj odgovor na pitanje o kravati...


.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: Mislim da ti se i one najokorelije ustaše smeju kada pročitaju tvoje dogodovštine i tvoja lupetanja. Hrvati su svakako neprijatelji moga naroda i ja vam želim sve najgore, jer ste stoka i otpad. I Hitlerovska kopilad.
Kravata nije nikakvo odelo, kao što si lupio i ostao živ. I sada ja tebe da pitam. Kako to da koristiš izum svojih neprijatelja? Znači ti si izdajnik.
 
Opet nisi odgovorio jesi li ikad nosio kravatu u svom životu !!!
Normalan čovjek reko bi - jesam, kad je svečana prilika svi se oblačimo u hrvatsko ratno odijelo...
Ali ti imaš takav kompleks od Hrvata da ne možeš o tome uopće govoriti... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


.
Magarče, ja na tvojim ustaškim forumima ne visim. Sa vama mentalno zaostalim debilanama. Prema tome, kompleks i to strašan imaš samo ti. Ali meni si interesantan. Jer skupljam tvoje umobolnosti i debilizme.
 
Magarče, ja na tvojim ustaškim forumima ne visim. Sa vama mentalno zaostalim debilanama. Prema tome, kompleks i to strašan imaš samo ti. Ali meni si interesantan. Jer skupljam tvoje umobolnosti i debilizme.

Čovjek nije u stanju odgovorit je li ikad stavio kravatu oko vrata...
Što reći...
Evo, to što ne možeš odgovorit je dokaz da imaš kompleks od Hrvata...
Da nemaš kompleks napisao bi ovako:

"Da, nosio sam kravatu i ranije, i nosit ću i opet!"
"Kad god bude neka svečana prilika u mome životu stavit ću na sebe hrvatsku vojnu insigniju, kao što radi i sav civilizirani svijet!"


.
 
Poslednja izmena:
Tebi je sve kako SAD kaže. I zapad. Tako ste govorili da je i Treći RAjh pravedan bio. Elem, to što SAD kaže, to ne znači da je pravedno. Kao što je i ona matora babetina Olbrajtova rekla da je ubijanje pola miliona iračke dece bila dobra stvar. Elem, što se tiče RSK da je imala normalnije rukovodstvo drugačije bi bilo. Da je prihvaćen plan Z4 početkom 1995. Oluja ne bi smela da se izvede.
Dobro, ne viruješ Americi. Ali šta je sa Rusijom, Kinom, Indijom pošto su te države 90-ih također priznale Hrvatsku a nisu Republiku Srpsku Krajinu? Kako to objašnjavaš?
 
Poslednja izmena:
Pa s kim ste organizovali Oluju? Sa Robokapom? Šta se praviš gluplji nego što jesi. To je dokaz samo s kim ste sarađivali i ko je i na čije kmečanje organizovao bombardovanje položaja RS i RSK.
To na što se ti pozivaš (neka slika Gotovine sa Amerikancima) nisu nikakvi dokazi da je NATO bombardirao RSK za vrime Oluje. Dokazi bi bili kada bi postojale fotografije i videosnimke na kojima se vidi kako njihovi avioni lete i gađaju RSK u Oluji, ili kada bi postojali dokumenti di njihovi generali daju zapovid svojim pilotima da granatiranju RSK u Oluji, takvih dokaza nema. Znači to su vaše četničke laži i gluposti koje ste izmislili kako bi ispalo da eto niste od Hrvata izgubili taj rat nego od nekog drugog.
 
Pre tuče, Armada je "sasvim slučajno" stavljena na tribinu iznad Delija. I onda su krenuli da gađaju kamenjem. Posle toga zna se kako su prošli.
3:35 cigani uleću gde je Armada. I Armada dobija batine kao što se vidi.
Naši tvrde da su Delije prvi krenuli da gađaju kamenjem i prije utakmice na ulicama i za vrime utakmice na stadionu. Na tom videu kojeg si stavio uopće se ne vidi tko je prvi počeo.
 
Jeste. I protiv Robokapa i T-1000. A i Supermena ste povremeno znali da najurite.
Zar hoćeš reći da Života Panić, Frenki Simatović, Jovica Stanišić, Vojislav Šešelj, Željko Ražnatović Arkan, Milorad Ulemek Legija, Mihajlo Ulemek, kapetan Dragan, Ratko Mladić, Milan Tepić, Blagoje Adžić, Pavle Strugar, Miodrag Jokić, Milan Zec, Veselin Šljivančanin nisu ratovali po Hrvatskoj? Kladim se da za pola njih nisi nikad ni čuo, ali bitno da glumiš ovdje velikog poznavatelja povijesti.
 
Onaj ko izigrava svetskog žandara da bude moj svet? Ko je navikao da komanduje i naređuje? Evo na primer rat u Ukrajini je dokaz koliko je zapad jadan i bedan i koliko ne mogu ništa da urade kada imaju jakog protivnika protiv sebe? Šta je tvoja SAD uradila osim što je mahala zastavicama Ukrajine u Senatu i što je slala oružje iz Vijetnamskog rata? Često puta i neispravno. Elem, to je tvoj problem. Što misliš da su UN=SAD.
Opet nisi odgovorio ono što sam te pitao nego nešto stoto. Ja te pitam o sportu a ti meni odgovaraš ratom u Ukrajini i Vijetnamu. Nevjerojatno koji si ti čudan lik. Dakle ponavljam pitanje. Ako zapad nije tvoj svit jel to znači da smatraš da bi Srbija tribala izaći iz FIFE, UEFE, FIBE, Međunarodnog olimpijskog odbora, Wimbledona, Ronald Garossa, US Opena, Australian Opena, odnosno ne učestvovati više u nogometu, košarci, tenisu zato jer su sjedišta i osnivači tih organizacija u Švicarskoj, Francuskoj, Americi, Engleskoj, Australiji a ne u Rusiji, Bjelorusiji, Kini, Indiji, Sjevernoj Koreji? Baš da vidimo sad na kojem nivou je tvoja dosljednost. Mada ne bi me čudilo da opet izbjegneš dati odgovor jer ti si sklon tome.
 
Poslednja izmena:
I? Da li se RSK nešto specijalno smanjila do Oluje? Jel ste uzeli nešto bilo kojom akcijom. Ne, 50-godišnjaci vam pišali u dušnik i mazali vas gomnima, ništa niste bili u stanju da uradite. Da ne spominjemo vaše akcije u srednjoj BIH protiv cvijeća. Da ti osvežim pamćenje kako ste prošli? I kome ste sa slinama do kolena trčali u zagrljaj.
Smanjila se. Naravno da smo uzeli nešto.
 
Ti dobrovoljački odredi su imali svoje komande. Odnosno nikome i nizašta nisu odgovarali. A došli su možda 3-4 dana pre pada Vukovara, kada se generalno sve znalo. JNA je pravila greške, loš je kadar bio, ali definitivno nisu radili to što ti govoriš.
Evo, žrtve silovanja kažu da su vaši u Vukovaru bili silovatelji ili koljači svi do jednog. Ovo ima veze sa temom jer su ta masovna silovanja rađena oko Šida i u Šidu, i u cijelom tom dijelu Srbije, gdje su hrvatski civili odvođeni u logore, a tema je "doletjela je hrvatska granata"
Jel se zabunila?
Pa možeš nekog negdje prevarit, ali ne možeš sve ljude uvijek svagdje prevarit...
Kasnije u Bosni ste napravili 20 000 silovanja, pa onda računaj kakva ste vojska, zbog čega ste bombardirani, a ne zbog Kosova kako ljudi u Srbiji danas govore. Kosovo je bilo samo akumulacija i prilika da vam se napravi nešto kad su se shvatli razmjeri zločina. Inače se ne bi uopće petljali u vaš sukob sa Albancima...
 
Poslednja izmena:
Evo, žrtve silovanja kažu da su vaši u Vukovaru bili silovatelji ili koljači svi do jednog. Ovo ima veze sa temom jer su ta masovna silovanja rađena oko Šida i u Šidu, i u cijelom tom dijelu Srbije, gdje su hrvatski civili odvođeni u logore, a tema je "doletjela je hrvatska granata"
Jel se zabunila?
Pa možeš nekog negdje prevarit, ali ne možeš sve ljude uvijek svagdje prevarit...
Kasnije u Bosni ste napravili 20 000 silovanja, pa onda računaj kakva ste vojska, zbog čega ste bombardirani, a ne zbog Kosova kako ljudi u Srbiji danas govore. Kosovo je bilo samo akumulacija i prilika da vam se napravi nešto kad su se shvatli razmjeri zločina. Inače se ne bi uopće petljali u vaš sukob sa Albancima...
U Bosni su govorili da su SRbi silovali 800.000 žena. To je neki njihov istaknuti član s.rao i lupetao. Bilo je i situacija gde su dolazile žrtve i govorile kako su ih konstantno u logorima silovali Srbi, a posle rađale crnce. Jer zamisli, u Sarajevu su bili smešteni pripadnici UN upravo iz Afrike, odnosno najviše iz Afrike. Ako nećete da se petljate za rat na Kosovu, koji se **** onda pravite pametni i šta se koji **** petljate? Što se tiče zločina, čisti smeće ispred svoje kuće. Jer imaš ga i previše. Vaši zločini i zločini vašeg cvijeća su 10 puta veći.
 
Opet nisi odgovorio ono što sam te pitao nego nešto stoto. Ja te pitam o sportu a ti meni odgovaraš ratom u Ukrajini i Vijetnamu. Nevjerojatno koji si ti čudan lik. Dakle ponavljam pitanje. Ako zapad nije tvoj svit jel to znači da smatraš da bi Srbija tribala izaći iz FIFE, UEFE, FIBE, Međunarodnog olimpijskog odbora, Wimbledona, Ronald Garossa, US Opena, Australian Opena, odnosno ne učestvovati više u nogometu, košarci, tenisu zato jer su sjedišta i osnivači tih organizacija u Švicarskoj, Francuskoj, Americi, Engleskoj, Australiji a ne u Rusiji, Bjelorusiji, Kini, Indiji, Sjevernoj Koreji? Baš da vidimo sad na kojem nivou je tvoja dosljednost. Mada ne bi me čudilo da opet izbjegneš dati odgovor jer ti si sklon tome.
Znači ponovo tvoja psihopatologija. Dakle u tim organizacijama nisu samo us.rane države tvog zapada. NEgo ceo svet. To što si ti umislio da su tamo samo oni tvoji, to je već drugi problem. Gde god da im je sedište.
 
Zar hoćeš reći da Života Panić, Frenki Simatović, Jovica Stanišić, Vojislav Šešelj, Željko Ražnatović Arkan, Milorad Ulemek Legija, Mihajlo Ulemek, kapetan Dragan, Ratko Mladić, Milan Tepić, Blagoje Adžić, Pavle Strugar, Miodrag Jokić, Milan Zec, Veselin Šljivančanin nisu ratovali po Hrvatskoj? Kladim se da za pola njih nisi nikad ni čuo, ali bitno da glumiš ovdje velikog poznavatelja povijesti.
Arkan i Šešelj dobrovoljci. JOvica Stanišić i Frenki su bili tamo 1991. godine. Ulemek je isto tada bio deo Arkanovih tigrova. Ove što si nabrojao su bili pripadnici JNA i kao takvi su imali pravo da budu tamo gde ste pravili s.ranje i terorističke akcije. To što su tebi Arkan i Šešelj bili pripadnici vojske, a ne paravojne formacije je problem samo tvoje psihopatologije. Pošto tvrdiš da nisam čuo, da vidimo da li si ti čuo koliko je naci organizacija iz Nemačke i Francuske ratovalo u redovima onih tvojih? Koliko stoke iz drugih zemalja iz tebi dragog zapada?
 
Naši tvrde da su Delije prvi krenuli da gađaju kamenjem i prije utakmice na ulicama i za vrime utakmice na stadionu. Na tom videu kojeg si stavio uopće se ne vidi tko je prvi počeo.
Oni koji uleću gore su cigani. Oni koji su stajali gore su iz Armade. Kao "slučajno" su ove stavili iznad cigana.
 

Back
Top