Muvanje preko interneta

Naravno da sam stavio sliku. Zar mislis da moze da postoji profil na Badoo bez slike? Drugo ta devojka mene zna iz vidjenja,nego eto bas sad nekako se ne vidjamo,nema je ne izlazi.


A ti mislis da je stvarni zivot i virtuelni svet isto. Mogu da upotrebim neke teme,tipa musko zenski odnosi,horoskop,popularna psihologija,desavanja na estradi i slicno. Ali i kada znas,uvek treba da pitas. Mozda saznas nesto novo,drugacije,efikasnije.

Ne, ja mislim da ti muvaš u stvarnom životu zaboleo bi te falus kako da muvaš u virtuelnom. To mislim.
 
Ohrabri ga :zper:

Da, smaras ih verovatno nekim bezveznim pricama a one zele da ih napalis i mazis i :per: :lol:
Polako treba da dodjes do mazenja i napaljivanja. Da poslusam tvoje savete pa da me devojka blokira.

- - - - - - - - - -

Ne, ja mislim da ti muvaš u stvarnom životu zaboleo bi te falus kako da muvaš u virtuelnom. To mislim.

Stvar je u tome sto mi je konkretna devojka dostupna samo u virtuelnom svetu. Moram prvo da koristim virtuelni, da bi eventualno dosao do stvarnog.

- - - - - - - - - -

Ajde kada niko nije kreativan,onda ja da dam neke predloge,a vi davajte sud.

Teme za 1. nivo bliskosti



Dešavanjima u javnom životu ili na estradi
Popularnoj kulturi
Događajima koji su se dešavali u njenom životu proteklih dana
Načinima kako ona provodi slobodno vreme


Teme za 2. nivo bliskosti



“Šta voliš da gledaš na TV-u?”
“Gde si kupila te farmerke?”
“Preporuči mi neki dobar film?”
“Gde izlaziš u poslednje vreme?”
“Da li si bila na koncertu …? (ako je održan neki značajan koncert tih dana)?”
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?

Okani se onlajn muvanja.99% zenskih profila na tim dejting sajtovima su laznjaci.A i sajtovi su obicna glupost smisljena da se uzme koji dinar tupavim korisnicima.
 

:)

Slabo ko ima muda da se prestavi takav kakav i jest :) zabusavsju , idealiziraju čak se prave tako dobri da bi ih na rane privio ko melem :) a kad se upoznaju eventualno se dobro pokrešu zatim uvide da njeno "izuzetno sam pedantan " znači krankhafter Putz und waschzwang a njegovo "važno mi je poverenje i sloboda " znači er fickt alles was willig ist .

:))))))))))) usw usw
 
:)

Slabo ko ima muda da se prestavi takav kakav i jest :) zabusavsju , idealiziraju čak se prave tako dobri da bi ih na rane privio ko melem :) a kad se upoznaju eventualno se dobro pokrešu zatim uvide da njeno "izuzetno sam pedantan " znači krankhafter Putz und waschzwang a njegovo "važno mi je poverenje i sloboda " znači er fickt alles was willig ist .

:))))))))))) usw usw

pa sta bi rekla dal sam ja takav?
 
Okani se onlajn muvanja.99% zenskih profila na tim dejting sajtovima su laznjaci.A i sajtovi su obicna glupost smisljena da se uzme koji dinar tupavim korisnicima.
Devojka koja je meni zapala za oko nije laznjak.

- - - - - - - - - -

Evo jedan primer cetovanja

hej cao :)
- koliko godina imas?
haha sto to? :D
- dosadno mi malo
haha
nego, treba mi zensko misljenje :D
- reci :D
da li se racuna ako pijan kazes nekome da ga volis :D
- sto trezan misli pijan govori :)
evo sta se desilo
bili smo sinoc na rodjendanu kod drugarice, i ortak je malo vise popio i rekao jednoj dugarici da je voli
sad mi ne znamo sta da mislimo :D
- a jel mu se svidjja ta drugarica?
pa pazi, mislim da mu se vise svidja u seksualnom smislu, ako me razumes :D
e sad, njegova devojka je najbolja drugarica te devojke
inace, mi se svi dosta druzimo i stalno smo zajedno
- samo cu reci da ste vi muskarci govna :D Kako moze da spava sa najboljom drugaricom njegove devojke
e niste ni vi cvecke :D
koliko samo znam situacija u kojoj drugarica otme decka najboljoj drugarici
siguran sam da i ti znas takvih slucajeva
- ne, meni se to nikad nije desilo, znam samo da moze da upropasti njihov odnos kao najbolje drugarice
veruj mi da znam dosta takvih slucajeva
a i opste je poznato da su muskarci bolji prijatelji od zena :)
- tu se slazem
evo sta ja mislim
ako covek nesto kaze kada je pijan, to stvarno misli
alkohol samo olaksava da to kaze
mozda to nije samo u seksualnom smislu, ko zna :D
- ***** vas seksualni zivot :D
hahaha ne mozes protiv toga :D
- mogu :D
kako? :D
- eee, mi devojke nikad ne znamo sta hocemo
ee to je ustvari najveci problem
vi sa jedne strane hocete nekog finog, romanticnog decka, a sa druge strane vecina devojaka je sa klosarima, ako cemo realno
- pa i nije bas tako kod svakih devojaka :P vecina jeste
toj sam i kazao :D
- dobro je dok si toj kazao :D
haha
e ti mi bas delujes kao veoma niska devojka :D
koliko si visoka (niska)? :D
- ahhahaha :D
- 157 :D
- sam niska
hahaha a dobroo, slatko je to :D
e je l se sve niske devojke drze zajedno zbog zastite? :D
- ne? :D
haha
tebi ne treba zastita? :D
- nisam te bas razumela :D hahaha
zensko, treba vam sve crtati :P :D
-Muskarci, ne znaju nikad lepo da objasne :P :D
opasno opasno :D
znas kako, evo da se dogovorimo, objasnicu ti ja to sve lepo uzivo :D
- ne :D
okej, mogu da te razumem
moras u pocetku biti oprezna, ima svakakvih budala :D
- slazem se :D
nadam se da ti nisi neka ludaca, psihopata? :D
- u i te kakva ludaca i prihopata :D
moram da priznam da nisam ni sumnjao :D
a slatka si ti skrooz :D
- e bas ti hvala :D
ma nema na cemu :D
odakle si?
- centar
uu ludnica :D
ej, moracu da te napustim
ajde caoo :)
- cao cao
 

Back
Top