Muvanje preko interneta

Moram da idem prvo putem neta da bih dosao u poziciju face to face


A nikako da cujem ta standardna pitanja. Inace smo bas kompatibilni, ona voli da slusa Cecu a ja Atomsko skloniste. Ona voli kafane,a ja da se vucaram po nekim parkovima sa drustvom kao klosar:D



Coko ako kojim slucajem pratis Krstaricu javi se. A mozes da skoknes i na Ana.rs:D

mnogo fin forum :ok:
ako nekad emigriram odavde, tamo ću

- - - - - - - - - -

prijatelju, budi svoj, spontan, normalan, prirodan...to je cela filozofija
 
ne, nego ćeš odmah da je kažeš: skini se!
ali to zavisi od ličnosti, neko voli i to :rotf:
treba biti svoj i ponašati se onako kakav si
i taj prilaz koji imaš, će se onda svideti (da kažem imaćeš prilaz) osobi koja će
tebi karakterno i odgovarati
cek covek je pitao kao da dalje komunicira
to skini se se valjda podrazumeva da ne ide i da je horny mislice da si manijak, pa opet ne valja

- - - - - - - - - -

mnogo fin forum :ok:
ako nekad emigriram odavde, tamo ću

- - - - - - - - - -

prijatelju, budi svoj, spontan, normalan, prirodan...to je cela filozofija

ama i mene bas interesuje to kao to ide i zasto nekad pali nekad ne?

sta prorodan itt. kako to na netu izgleda?
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?

napiši joj:MOLIM I DRUGI PUT
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?

reci saplicem se dok hodam zbog duzine:lol:,toliki mi je problem da su se ranije zene zalile na njegowu welicinu:lol:...
i onda ce radoznalost ubiti mackuXDbuahaha
*ps:ne mora da zna da si mislio na pertlu:D
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?

Znas li ti uopste koji je odnos zene-muskarci na takvim sajtovima. Verujem da na svaku zenu ima bar 5 muskaraca. 5 muskaraca koji spamuju svakoj od njih poruke. Verujem da su joj barem njih 50 cestitali 8. Mart, cudo je da je uopste odgovorila. Moras dobro da se potrudis da bi se izdvoji iz te gomile i da se zainteresuje bas za tebe. I sa njih 20 ces danima razvlaciti neke glupe price dok ne naletis na neku sa kojom ces se posle deset minuta dobiti broj telefona.

Moja preporuka, okreni sve na salu i sprdnju.
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?

Ti si model 60-ih ? :mrgreen: dugo nisam sreo tvoj kalibar :aha:

Posle Hvala ide , Kako si ? :flert: zatim: imas decka ili si single ? :prstic: onda: da li si sama? :per: - Sta imas na sebi ? :mrgreen: Slatka si kisss :) Da li si vlazna i obrijana ? Kladim se da imas sexy telo :zper:

Mogu da te vidim imas neku fotku ? :rumenko: Posaljes ti svoju njoj ... i onda ako si ok - pitaj je da li voli Sex Chat :) Ako pristane - pisi o sexu sa njom :cool:

Kada udjete u intiman razgovor - pocni da joj pises kako je ljubis mazis lizes skidas budi strastven i stalno joj pokazuj da je zelis :per: one vole to :zper:

onda ako pocne Hot i ona ti pise bezobrazno :lol: nastavi da je palis ... kazi : lizao bi tvoje noge mm do ribice onda bi ti ubacio jezik u vlaznu mackicu i sisao tvoj upaljeni klit mmmm ohhhh imas najukusniju )( <3 mm zelim te bb ahhhhh izvali se pozadi i skini brus stipkaj svoje bradavice :rumenka: uzivaj u mom nestasnom nevaljalom jeziku :rumenko: :lol:

I tako .... uzivajte u Cyber Love :heart: :zaljubljena:
 
moras na stelovanje :lol: tvoji modeli hotuju na Skype dan i noc :aha: a ti ne znas kako da pocnes ? :lol:

- - - - - - - - - -

ako se modovi sloze mogu da nalepim neki svoj chat :rumenko: i skines pricu :pivce: Pisi joj isto i ja na tom chatu i neces omanuti :malav:

- - - - - - - - - -

Price se samo kroje kroz upoznavanje i caskanje :) Opusteno joj pisi , malo flertuj i posmatraj reakcije , ako joj prija pisace sa tobom i sama ce zeleti da te zadrzi sto duze :zper:

Ako je ne palis otkacice te brzo :aha:
 

Back
Top