Muvanje preko interneta

Odi na neki chat najbolje i citaj kako ostali pisu i muvaju devojke i skidaj one fazone koji prolaze na sta ze devojke primaju :lol:

I onda napravi zbirku recenica koje zene obozavaju da cuju :zaljubljena:

Lepa si , sexy Vrela Hot zgodna si najlepsa..... imas lepe oci, usne, noge , guzu ........ uzdigni je, ucini je specijalnom :flert: reci da ti se svidja jako i na kraju ako nis ne upali ponudi joj $$$ :malav:
 
Odi na pna neki chat najbolje i citaj kako ostali pisu i muvaju devojke i skidaj one fazone koji prolaze na sta ze devojke primaju :lol:

I onda napravi zbirku recenica koje zene obozavaju da cuju :zaljubljena:

Lepa si , sexy Vrela Hot zgodna si najlepsa..... imas lepe oci, usne, noge , guzu ........ uzdigni je, ucini je specijalnom :flert: reci da ti se svidja jako i na kraju ako nis ne upali ponudi joj $$$ :malav:
:rotf:
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?
Pitaj je jel mozes da joj čestitas i 20 mart jer ne mozes da sačekas jos god dana da bi joj pisao jos jednu por..:rotf:
msm ja koja sam budala to bih i uradio.

- - - - - - - - - -

čim ti smišljaš šta i kako, razvijaš mi ovde nekakve strategije - nema ništa od toga :lol:
Posavetuj čoveka..
umes ti to..:D
 
Najveci razlog sto zene odbijaju muskarce je taj sto joj ne ponude Ke$ ili nude malo :lol:

Za Svaki RL SEx je potreban $$$ ako trazis online neki Date :) Za Cyber Hot Sex ti nije potreban kes uvek ako nadjes devojku koja isto to trazi :zper: samo online :aha:

Vecina devojaka online pokusavaju da zarade na takvoj vrsti usluga Chat Cam ili Phone sex :tajna:

Zavisi koji cilj imas i sta zelis sa tom devojkom sa kojom pises :aha:
 
Odi na neki chat najbolje i citaj kako ostali pisu i muvaju devojke i skidaj one fazone koji prolaze na sta ze devojke primaju
Koji chat na primer?

Lepa si , sexy Vrela Hot zgodna si najlepsa..... imas lepe oci, usne, noge , guzu ........ uzdigni je, ucini je specijalnom

I na kraju kaze samo hvala :(

- - - - - - - - - -

ako se modovi sloze mogu da nalepim neki svoj chat i skines pricu

To valjda moze na pp. Sta ima modovi da se slazu ili ne.:cool:
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?

Batali sajtove.Uzivo pa il pukovnik il pokojnik.
 
Cestitao si joj praznik i ona tise zahvalila. Ne znam sta ocekujes dalje ako si joj SAMO cestitao.

I ne uvalci je odmah u "dublji razgovor", jer ako u startu krenes da gnjavis sa teskim temama moze da je to odbije. Ne znam preko cega se dopisujete, ako imas mogucnosti posalji joj neku simapticnu slicicu, mace, kuce, cvece i dobro staro "zdravo, kako si...nismo se culi od 8. marta"... Vidi kako ce da odreaguje.... Ako krene da se kucka sa tobom onda siris pricu...

Samo ne smaraj u startu...

Bas naprotiv,treba odmah u startu da je smara najtezim mogucim temama koje mu padnu na pamet.Pa ako ona to izdrzi,ta je prava za sve :hahaha:
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?

Ako si očekivao da se za osmomartovsko čestitanje porukom sama ponudi da je izvedeš na piće, stvarno ti treba obuka za kretanje po virtuelnom svetu. Ovakvo mesto poput foruma u kome ti je jedini argument pisana reč, su ti idealna prilika da izbrusiš svoj stil u nastupu jedan na jedan. Ako pustiš mašti na volju šta te čeka u realu ako uspostaviš dovoljno zanimljivu relaciju u svetu reči, entuzijazam za pisanje će biti logična posledica.
Uostalom, ja znam da su mnoge lepe ljubavi počele u ovom globalnom selu, jer internet i komunikacija putem njega postaje nezaobilazni deo našeg života na dnevnoj bazi, pa ti toplo preporučujem da uplivaš bez straha od davljenja.
Držim ti palčeve!

- - - - - - - - - -

Koja pitanja,sta kako. Devojke bas ne vole da ih neko gnjavi pitanjima,jer se osecaju kao u policiskoj stanici:D


Preko Badoo-a, ali ne znam da li da idem ono klasicno sta se radi i tako te fore. Nisam ni mislio da je odmah spopadnem sa nekim teskim temama,dok se malo ne privikne na mene. Ali bi mi dobro dosao savet o nekim malo opustajucim temama.

Pitaj je da li guta za početak, pa ako ti odgovori potvrdno širi priču a ako kaže ne traži novu na Badoo
 
Poslednja izmena:
Pa bas na "hvala" i ne znam kako da nastavim razgovor, ali uvek mozes ovako da pitas kako je, i sta se desava kod nje, da je pitas cime se bavi, sta radi u slobodno vreme, pa ako se pogodi da imate neke slicnosti mozete i o tome da nastavite pricu. Jednostavno, upoznajes je, ne vidim da je mnogo drugacije, mada na neki nacin i jeste teze jer nema gestikulacije, pa moras da citas izmedju redova kako reaguje na tebe, jesi li zanimljiv ili samo koluta ocima i gleda da te otkaci.
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?

Čoveče božiji, prvo stavi sliku svog profila, pa onda pričaj sa bilo kojom. Kako misliš da ćeš bilo koju zainteresovati ako ona ne zna kako izgledaš. Takođe, ako joj se vizuelno dopadneš svaka dalja priča će biti lakša, brža i konkretnija.
 
Jedinu sansu preko neta imas ako si hladan i odbijajuc. Mada ti ne preporucujem, jer danas konkurencija na netu je nerealna. Dovoljno je i grobu da obuce stikle i mini suknju, odradi selfi da dobije odmah ljubopitljive pacenike. Tako da ne postoji realno vidjenje sebe kod vecine devojaka, sto tebi ne ide u korist, jer ce vecina da se ponasa kao da ima deficit u paznji. Mada ni realan svet nije tako daleko, ali imas sansu u realu barem da uskocis u nekakvu hijerarhiju i tada se poigravas. Ovo ti je gubljenje vremena. I kada naleti, neces biti zadovoljan nakon tolikog truda i cimanja.

- - - - - - - - - -

Pogotovu ovi sajtovi za upoznavanje. Tu imas u najboljem slucaju 90 posto muskaraca na 10 posto zena, plus na vecini muskarci placaju clanarine - klub - ulaznice fora. Zenama je vecini tu lepo zato sto dobijaju nerealnu paznju. A koliko su muskarci nespretni u vezi sa sexom, toliko su zene gladne paznje.
 
Ti si model 60-ih ? :mrgreen: dugo nisam sreo tvoj kalibar :aha:

Posle Hvala ide , Kako si ? :flert: zatim: imas decka ili si single ? :prstic: onda: da li si sama? :per: - Sta imas na sebi ? :mrgreen: Slatka si kisss :) Da li si vlazna i obrijana ? Kladim se da imas sexy telo :zper:

Mogu da te vidim imas neku fotku ? :rumenko: Posaljes ti svoju njoj ... i onda ako si ok - pitaj je da li voli Sex Chat :) Ako pristane - pisi o sexu sa njom :cool:

Kada udjete u intiman razgovor - pocni da joj pises kako je ljubis mazis lizes skidas budi strastven i stalno joj pokazuj da je zelis :per: one vole to :zper:

onda ako pocne Hot i ona ti pise bezobrazno :lol: nastavi da je palis ... kazi : lizao bi tvoje noge mm do ribice onda bi ti ubacio jezik u vlaznu mackicu i sisao tvoj upaljeni klit mmmm ohhhh imas najukusniju )( <3 mm zelim te bb ahhhhh izvali se pozadi i skini brus stipkaj svoje bradavice :rumenka: uzivaj u mom nestasnom nevaljalom jeziku :rumenko: :lol:

I tako .... uzivajte u Cyber Love :heart: :zaljubljena:

Diplomirani sajber loveru,
Još niko nije napisao šematski priručnik za muvanje, jer da jeste već bi ga uveli po školama. Dotična nije ovca Dejzi da joj plasira izlizane floskule, jer i ona tabana po netu a verovatno zna i da čita tako da može da ga u startu oladi kad shvati koliko je nemaštovit. Ovakvi saveti ne prolaze više ni kod klinki kojima mame stavljaju pletenice u kosu.
 
Čoveče božiji, prvo stavi sliku svog profila, pa onda pričaj sa bilo kojom. Kako misliš da ćeš bilo koju zainteresovati ako ona ne zna kako izgledaš. Takođe, ako joj se vizuelno dopadneš svaka dalja priča će biti lakša, brža i konkretnija.
Naravno da sam stavio sliku. Zar mislis da moze da postoji profil na Badoo bez slike? Drugo ta devojka mene zna iz vidjenja,nego eto bas sad nekako se ne vidjamo,nema je ne izlazi.

Ti da muvaš u stvarnom životu ne bi ti to pitao ovde, nit' bi te zanimalo tako nešto.
A ti mislis da je stvarni zivot i virtuelni svet isto. Mogu da upotrebim neke teme,tipa musko zenski odnosi,horoskop,popularna psihologija,desavanja na estradi i slicno. Ali i kada znas,uvek treba da pitas. Mozda saznas nesto novo,drugacije,efikasnije.
 
Mogu da joj napisem da joj je haljina super, i da je pitam gde je kupila,jer moja izmisljena sestra zeli bas istu takvu:D Eto to je konkretan primer, a vi sve u neke apstrakcije, i u neki seks,ko da Boze me prosti devojke vole seks. Pa gde to jos ima:D
 
Ako hoces prirucnik, to ne postoji.

Postoji Tajne zavodjenja doktor Boban Dodic. Nadam se da nece da mu banuju zbog reklame :D

Cim imas ovakav komentar, znaci da ti caskanje ne ide od ruke i ko zna sta lupetas kada se i upustis u neku konverzaciju.
Oci to onda da ni drugima ne ide od ruke,jer svi nesto vrdaju ;) Inace evo 5 magnet tema za uzivo,a mozda moze i online Popularna kultura
Popularna psihologija
Psihološki testovi
Trikovi uma
Tračevi o poznatima
Horoskop

- - - - - - - - - -

Pa bas na "hvala" i ne znam kako da nastavim razgovor, ali uvek mozes ovako da pitas kako je, i sta se desava kod nje, da je pitas cime se bavi, sta radi u slobodno vreme, pa ako se pogodi da imate neke slicnosti mozete i o tome da nastavite pricu. Jednostavno, upoznajes je, ne vidim da je mnogo drugacije, mada na neki nacin i jeste teze jer nema gestikulacije, pa moras da citas izmedju redova kako reaguje na tebe, jesi li zanimljiv ili samo koluta ocima i gleda da te otkaci.
To je ono ne mogu da vidim njenu reakciju, i ne mogu da koristim kino tehniku preko monitora :D
 
Dakle ovako ja spadam u onu stariju gardu muskraca,koji devojke muvaju uzivo. Pisanje mi nikad nije bila jaca strana, a u danasnje vreme ima gomila sajtova za upoznavanje. Evo na primer jednoj devojci sam cestitao 8 mart. Ona mi odgovori sa hvala i tu je kraj price. Stvar je u tome sto uopste ovako pismeno nemam inspiraciju sta dalje? Kako da predjem na drugu fazu sirenja price? Sta da joj napisem posle tog hvala, e da bi je uvukao u neki dublji razgovor?

Tu sretje nema .
 

Back
Top