Muvanje preko interneta

Devojka koja je meni zapala za oko nije laznjak.

- - - - - - - - - -

Evo jedan primer cetovanja

hej cao :)
- koliko godina imas?
haha sto to? :D
- dosadno mi malo
haha
nego, treba mi zensko misljenje :D
- reci :D
da li se racuna ako pijan kazes nekome da ga volis :D
- sto trezan misli pijan govori :)
evo sta se desilo
bili smo sinoc na rodjendanu kod drugarice, i ortak je malo vise popio i rekao jednoj dugarici da je voli
sad mi ne znamo sta da mislimo :D
- a jel mu se svidjja ta drugarica?
pa pazi, mislim da mu se vise svidja u seksualnom smislu, ako me razumes :D
e sad, njegova devojka je najbolja drugarica te devojke
inace, mi se svi dosta druzimo i stalno smo zajedno
- samo cu reci da ste vi muskarci govna :D Kako moze da spava sa najboljom drugaricom njegove devojke
e niste ni vi cvecke :D
koliko samo znam situacija u kojoj drugarica otme decka najboljoj drugarici
siguran sam da i ti znas takvih slucajeva
- ne, meni se to nikad nije desilo, znam samo da moze da upropasti njihov odnos kao najbolje drugarice
veruj mi da znam dosta takvih slucajeva
a i opste je poznato da su muskarci bolji prijatelji od zena :)
- tu se slazem
evo sta ja mislim
ako covek nesto kaze kada je pijan, to stvarno misli
alkohol samo olaksava da to kaze
mozda to nije samo u seksualnom smislu, ko zna :D
- ***** vas seksualni zivot :D
hahaha ne mozes protiv toga :D
- mogu :D
kako? :D
- eee, mi devojke nikad ne znamo sta hocemo
ee to je ustvari najveci problem
vi sa jedne strane hocete nekog finog, romanticnog decka, a sa druge strane vecina devojaka je sa klosarima, ako cemo realno
- pa i nije bas tako kod svakih devojaka :P vecina jeste
toj sam i kazao :D
- dobro je dok si toj kazao :D
haha
e ti mi bas delujes kao veoma niska devojka :D
koliko si visoka (niska)? :D
- ahhahaha :D
- 157 :D
- sam niska
hahaha a dobroo, slatko je to :D
e je l se sve niske devojke drze zajedno zbog zastite? :D
- ne? :D
haha
tebi ne treba zastita? :D
- nisam te bas razumela :D hahaha
zensko, treba vam sve crtati :P :D
-Muskarci, ne znaju nikad lepo da objasne :P :D
opasno opasno :D
znas kako, evo da se dogovorimo, objasnicu ti ja to sve lepo uzivo :D
- ne :D
okej, mogu da te razumem
moras u pocetku biti oprezna, ima svakakvih budala :D
- slazem se :D
nadam se da ti nisi neka ludaca, psihopata? :D
- u i te kakva ludaca i prihopata :D
moram da priznam da nisam ni sumnjao :D
a slatka si ti skrooz :D
- e bas ti hvala :D
ma nema na cemu :D
odakle si?
- centar
uu ludnica :D
ej, moracu da te napustim
ajde caoo :)
- cao cao

Ali ovo ti nista ne garantuje da nije laznjak.
Ali i ako nije,mislim da ovakav razgovor nije adekvatan pristup.Uzjati odmah na konverzaciju tipa muskarci su ovakvi,zene su onakve nije dobro.Cak sta vise nije uopste dobro zapocinjati temu musko zenskih odnosa kada prvi put razgovaras sa zenom bilo uzivo bilo onlajn.
 

Ali ovo ti nista ne garantuje da nije laznjak.
Ali i ako nije,mislim da ovakav razgovor nije adekvatan pristup.Uzjati odmah na konverzaciju tipa muskarci su ovakvi,zene su onakve nije dobro.Cak sta vise nije uopste dobro zapocinjati temu musko zenskih odnosa kada prvi put razgovaras sa zenom bilo uzivo bilo onlajn.
Nije laznjak,znam je iz vidjenja. A koji bi po tebi pristup bio adekvatan?
 
Kako muvanje...kako da se muvam preko tastature,gluposti...
Mogu da iskoristim internet kao izvor ljudi za upoznavanje...pa kad se upoznamo onda ćemo da se muvamo...
Znači ako hoćeš da se upoznamo može,ako nećeš odyebi, nemam vremena za gubljenje...Posle može da bude nešto a i ne mora...
To mu dođe kao oglas za kola, ideš da vidiš kola, ako ti odgovaraju kupiš,a ako ne lepo se zahvališ...
 
nema vise muvanja svi se tucaju preko interneta :lol:
Nesto se mislim,kada bi stavio tu tvoju sliku i ubacio par perverzih komentara,ko zna sta bi bilo?

- - - - - - - - - -

Inace evo jedan ulet kojim ribe ima da budu obarane sa nogu. Samo da se prevede na srpski

Savet

Napiši ovo: „ Bok. Jesi zaposlena? Tražim ženu koja će me uzdržavati dok igram video igrice po cijele dane. P.s. ako ti je plača manja od 5000€, onda imamo veliki problem već na samom početku naše veze. :lol:
 
Ti si model 60-ih ? :mrgreen: dugo nisam sreo tvoj kalibar :aha:

Posle Hvala ide , Kako si ? :flert: zatim: imas decka ili si single ? :prstic: onda: da li si sama? :per: - Sta imas na sebi ? :mrgreen: Slatka si kisss :) Da li si vlazna i obrijana ? Kladim se da imas sexy telo :zper:

Mogu da te vidim imas neku fotku ? :rumenko: Posaljes ti svoju njoj ... i onda ako si ok - pitaj je da li voli Sex Chat :) Ako pristane - pisi o sexu sa njom :cool:

Kada udjete u intiman razgovor - pocni da joj pises kako je ljubis mazis lizes skidas budi strastven i stalno joj pokazuj da je zelis :per: one vole to :zper:

onda ako pocne Hot i ona ti pise bezobrazno :lol: nastavi da je palis ... kazi : lizao bi tvoje noge mm do ribice onda bi ti ubacio jezik u vlaznu mackicu i sisao tvoj upaljeni klit mmmm ohhhh imas najukusniju )( <3 mm zelim te bb ahhhhh izvali se pozadi i skini brus stipkaj svoje bradavice :rumenka: uzivaj u mom nestasnom nevaljalom jeziku :rumenko: :lol:

I tako .... uzivajte u Cyber Love :heart: :zaljubljena:
Isusno.
 
Uzjati odmah na konverzaciju tipa muskarci su ovakvi,zene su onakve nije dobro.Cak sta vise nije uopste dobro zapocinjati temu musko zenskih odnosa kada prvi put razgovaras sa zenom bilo uzivo bilo onlajn.

Ovde se jos uvek trazi uputstvo za upotrebu.

Shvati momak, ne postoji carobni stapic niti ti neko moze staviti magicne reci u usta kojima bi ocarao doticnu...

I da, nemoj odmah na temu ko je kakav, to odbija...

Slazem se sa citiranim ..
Ne postoji recept "kako smuvati " nekoga online..Ako vec mora o takvoj vrsti muvanja da se raspravlja.. mislim da je hemija najbitnija, cak i tu, ono malo sto u koverzaciji moze da se oseti.
Ipak je real deal uvek bolji ! Slazem se sa nekim ko je rekao da moze da bude ok kao inicijalni korak, ili slucajno prvo mesto gde se desi varnica..ali ne dalje od toga..Jednostavno je suvise nepoznanica i uzivo kad se sa nekim upoznajes, a kamoli preko interneta
 

Back
Top