Молим Вас помозите ми

jes ,a ja se bas pitao sta se dogodi sa "tajnim oruzijem koje ce bljesnuti i nase nepriatelje poslati u najdublje ponore pakla" kako je najavljivao komadant garde za to suncano jesenje popodne u Mitrovici ,bar da su malo na punktu "bljesnuli" akonista drugo :-?

Evo ga. Al ne bješe dovoljno svjetleće municije:|
3130swx.jpg
 
Треба да ми само одговорите на једно питање - Зашто нас Србе многи мрзе зашто баш против нас скоро сви хоће, зашто имамо само мало пријатеља у свету. Или можда овде има неких који имају супротно мишљење од мене. Можда су њима пријатељи српски крвници ( Америка, Немачка; Енглеска, Хрватска, Албанија и њима сличне земље) те који сматрају да су нам у загради наведене земље учиниле некад неко добро (признајем Албанци јесу једном зиме 1915) молим да ми не одговарају на ову тему јер за мене они нису Срби већ потурице XXI века. Нека ми не одоговарају ни сви они који сматрају да Космет треба бити назависан све такве "родољубе" молим да се уздрже јер нам је свима познато шта мисле њихови патрони у патрони у Вашингтону, Лондону, Берлину, Тирани, и Загребу

potpuno je besmisleno misliti da svetski hegemon npr, ili neka od navedenih 'mrskih, zapadnih' sila ima neki poseban, skriven, misteriozan, podsvestan razlog da mrzi bash srpski narod
jel se pitas nekad- a zasto bi jbt?:lol: ono, srbi ****-palac, geostrateski najbitnija tacka univerzuma, nepokorni antiimperijalisti, mnogo jake baje i faktor?..:roll:
narocito u danasnjem vremenu gde, vise nego ikad, interesi potiskuju emocije

elem
ono shto je bilo omrznuto je politika 'srpske' elite 90ih
zbog toga smo dobili po p....
mozda ne uvek skroz transparentno, i zasluzeno...al' nismo bas ni nevini ni cisti

tvoj problem je,naravno, shto imash ubachen diskurs 'ovi sto su protiv nas(vlast 90ih) su antisrbi.
i to je, na jedan bizaran nachin, kul. nista novo
al misliti da berlin, vasington ili london svoje spoljnopoliticke odluke donose tako sto , eto tako, mrze bash srbe...khm....pa stupidno je;)
 
Ma sit sam vrsnih istoričara sa najnovijim činjenicama od 1945.
Kad god nekog pitaš da li je bar uplatio 1000 dinara u fond za izbeglice - večna tišina.
Da li im je bar paket odeće odneo - malo odćute pa kažu ima onaj "Crveni Krst"

E, bash, da ti se kosa digne na glavi kad takav pochne da ti prosipa priche o srboljublju i patriotizmu... Kad treba ubiti i ici u profitabilne pohode kao chuveni arkanovi "inzenjerci" - svi su Srbi, kad treba pomoci Srbinu - NEMA NIJEDNOG.
 
Ma sit sam vrsnih istoričara sa najnovijim činjenicama od 1945.
Kad god nekog pitaš da li je bar uplatio 1000 dinara u fond za izbeglice - večna tišina.
Da li im je bar paket odeće odneo - malo odćute pa kažu ima onaj "Crveni Krst"
Jel a koga si to pitao (verovatno partijske kolege, protica i samardzica :confused: )
I otkad se cinjenice dele na stare, nove i najnovije cinjenice?
 
Jel a koga si to pitao (verovatno partijske kolege, protica i samardzica :confused: )
I otkad se cinjenice dele na stare, nove i najnovije cinjenice?

Eto, 2007-ma a pojavljuju se napaljeni dvadesetogodišnjaci, vrsni poznavaoci dešavanja pre nego su nastali u ćaćinim mošnicama. Od njih dobijamo najnovije činjenice. To su oni izmislili a ne ja.
Držite li vi mene za nepismenu osobu gospodjo Salvantis? Znači pravo pitanje je : držite li me ili ne za ovo spreda navedeno?
 
Eto, 2007-ma a pojavljuju se napaljeni dvadesetogodišnjaci, vrsni poznavaoci dešavanja pre nego su nastali u ćaćinim mošnicama. Od njih dobijamo najnovije činjenice. To su oni izmislili a ne ja.
Držite li vi mene za nepismenu osobu gospodjo Salvantis? Znači pravo pitanje je : držite li me ili ne za ovo spreda navedeno?
Ja vas mogu da drzim samo na povodcu, i prosetam po parku, dok vi mene, kao i do sada mozete da uhvatite za........tvrd argument, i najnovije cinjenice na koje po obicaju nemate odgovor ;)


ps moguce da postoji problem sa napaljenim klincima, ali su jos gori napaljeni penzioneri koji nasrcu na zenske WC....
http://forum.krstarica.com/threads/176918&page=2

pps smanjite pushenje gospodjo Iron Lady, narusice vam prirodnu lepotu...
MargaretThatcher.jpg
 
Треба да ми само одговорите на једно питање - Зашто нас Србе многи мрзе зашто баш против нас скоро сви хоће, зашто имамо само мало пријатеља у свету. Или можда овде има неких који имају супротно мишљење од мене. Можда су њима пријатељи српски крвници ( Америка, Немачка; Енглеска, Хрватска, Албанија и њима сличне земље) те који сматрају да су нам у загради наведене земље учиниле некад неко добро (признајем Албанци јесу једном зиме 1915) молим да ми не одговарају на ову тему јер за мене они нису Срби већ потурице XXI века. Нека ми не одоговарају ни сви они који сматрају да Космет треба бити назависан све такве "родољубе" молим да се уздрже јер нам је свима познато шта мисле њихови патрони у патрони у Вашингтону, Лондону, Берлину, Тирани, и Загребу

Као што видиш Бг-дечко, многи су се "изасрали" на овој теми, по обичају, али чини ми се да ће врло брзо доћи време када ће СВЕ ТО ПОЈЕСТИ. Нарочито су извређани на овој теми и исмејани они учесници који логиком здравог разума наслућују прави одговор на твоју тему.

Одувек сам веровао у неминовност обелодањивања истине и изгледа да сам и овог пута био у праву јер:

Memoari poslednjeg saveznog sekretara za narodnu odbranu SFRJ izazvali veliko interesovanje u Njujorku

Rusija trazi krivce za rat u SFRJ

Politicki komitet UN, zaintrigiran knjigom ‘Kontraudar’, stavice na dnevni red raspravu o raspadu bivse Jugoslavije

Upravo u vreme objavljivanja izvoda iz memoara generala Veljka Kadijevica u beogradskoj stampi, u diplomatskim krugovima u Evropi i SAD, a posebno u UN, nastalo je veliko interesovanje za knjigu "Kontraudar - Moj pogled na raspad Jugoslavije".
Jedan od bivsih savetnika lidera nesvrstanih iz UN, licno se interesovao da li ce knjiga biti prevedena na srpski i engleski jezik.

- Ova knjiga je jako znacajna za medjunarodne krugove u Ujedinjenim nacijama i bice predmet mnogih razmatranja i analiza - rekao je jedan diplomata iz Njujorka. I dodao: - A recenica da su "sve kljucne odluke koje su poslednjih decenija donosile Nemacka i SAD imale isti cilj - raspad Jugoslavije, a gradjanski rat bio je najefikasniji nacin da se to ostvari", koju je izrekao poslednji ministar odbrane SFRJ general Veljko Kadijevic, na promociji svoje knjige Kontraudar 3. oktobra, u Moskvi, najverovatnije ce dobiti svoju politicku procenu u Njujorku.

Naime, po svemu sudeci, Politicki komitet UN ce do kraja godine na dnevni red da stavi raspravu o ratu i raspadu bivse SFRJ.

- Inicijator rasprave ce biti najverovatnije Rusija sa grupom slovenskih zemalja, jer Moskva zeli da se politicki utvrdi odgovornost za unistenje jedne od clanica UN i da se otkrije mehanizam raspada Jugoslavije. Povod za debatu je knjiga "Kontraudar" generala Veljka Kadijevica, koja tesko optuzuje SAD i Nemacku, ali i UN, a pravi razlog za raspravu u UN je pokusaj Rusije da spreci ponavljanje ovog scenarija na Srbiju.

Predlog dnevnog reda za ovu raspravu zvanicno jos nije definisan i dat, ali je i pre nego se to dogodi, procenjeno da su clanice Politickog komiteta UN spremne da otvore debatu o sudbini bivse SFRJ.

- UN zele da odgovore Rusiji i generalu Kadijevicu, ali ce verovatno to uciniti ponavljanjem starih politickih ocena da su Srbi i JNA krivi za rat i raspad Jugoslavije. Budu li clanice trazile procenu uticaja SAD i Nemacke na jugoslovensku tragediju, Amerikanci ce zauzvrat traziti oslobadjanje od krivice, sto moze da iskomplikuje ovu politicku raspravu – procenjuje jedan diplomatski izvor iz UN.

Debata o ratu u bivsoj SFRJ i raspadu Jugoslavije u Politickom komitetu UN moze se ocekivati sredinom decembra, sto se poklapa sa istekom roka za pregovore o Kosovu i Metohiji.
 
Ja vas mogu da drzim samo na povodcu, i prosetam po parku, dok vi mene, kao i do sada mozete da uhvatite za........tvrd argument, i najnovije cinjenice na koje po obicaju nemate odgovor ;)


ps moguce da postoji problem sa napaljenim klincima, ali su jos gori napaljeni penzioneri koji nasrcu na zenske WC....
http://forum.krstarica.com/threads/176918&page=2

pps smanjite pushenje gospodjo Iron Lady, narusice vam prirodnu lepotu...
MargaretThatcher.jpg

Na najnovije činjenice niko zdrav ne može da ima odgovor. Možda neki iskusniji penzioner koji umisli da je tinejdžer i može da odgovori ali sa puno osvrtanja na svoja junačka dela u vojsci kad je Švaba udario šesnaeste pa četeres' i neke.

p.s. neko puši kad hoće neko jer mora...
 
Треба да ми само одговорите на једно питање - Зашто нас Србе многи мрзе зашто баш против нас скоро сви хоће, зашто имамо само мало пријатеља у свету. Или можда овде има неких који имају супротно мишљење од мене. Можда су њима пријатељи српски крвници ( Америка, Немачка; Енглеска, Хрватска, Албанија и њима сличне земље) те који сматрају да су нам у загради наведене земље учиниле некад неко добро (признајем Албанци јесу једном зиме 1915) молим да ми не одговарају на ову тему јер за мене они нису Срби већ потурице XXI века. Нека ми не одоговарају ни сви они који сматрају да Космет треба бити назависан све такве "родољубе" молим да се уздрже јер нам је свима познато шта мисле њихови патрони у патрони у Вашингтону, Лондону, Берлину, Тирани, и Загребу

Delom smo i sami krivi za to.
Krivi smo što smo kao narod dozvolili da sto godina na čelu Srbije sede oni koji su svesno ili nesvesno radili na štetu naše države- preko Karadjordjevića, *********, socijalista i julovaca i na kraju ovih ljigavih žutih demokrata.
A svi oni su delom svojom nadmenošću, delom činjenicom da su uvek odbacivali one koji su nam pomagali, delom službašenjem i poltronisanjem našim osvedočenim neprijateljima, doprineli današnjoj situaciji i činjenici da danas nemamo prijatelje u svetu, a sve u cilju ličnog bogaćenja i materijalnog prosperiranja zaobilaznim putevima. Sitnodušje naše ''intelektualne elite'' nas je dovelo do ivice ponora. Neprijatelji su bili i ostali neprijatelji, a prijatelji su se povukli, jer smo se mi okrenuli neprijateljima. I tako nam i treba.
Ali, ja iskreno verujem da je narodna svest počela da deluje i verujem da su ove sramotne stvari koje gledamo na domaćoj političkoj sceni, poslednji trzaji naših ''intelektualaca''.
 
Delom smo i sami krivi za to.
Krivi smo što smo kao narod dozvolili da sto godina na čelu Srbije sede oni koji su svesno ili nesvesno radili na štetu naše države- preko Karadjordjevića, *********, socijalista i julovaca i na kraju ovih ljigavih žutih demokrata.
A svi oni su delom svojom nadmenošću, delom činjenicom da su uvek odbacivali one koji su nam pomagali, delom službašenjem i poltronisanjem našim osvedočenim neprijateljima, doprineli današnjoj situaciji i činjenici da danas nemamo prijatelje u svetu, a sve u cilju ličnog bogaćenja i materijalnog prosperiranja zaobilaznim putevima. Sitnodušje naše ''intelektualne elite'' nas je dovelo do ivice ponora. Neprijatelji su bili i ostali neprijatelji, a prijatelji su se povukli, jer smo se mi okrenuli neprijateljima. I tako nam i treba.
Ali, ja iskreno verujem da je narodna svest počela da deluje i verujem da su ove sramotne stvari koje gledamo na domaćoj političkoj sceni, poslednji trzaji naših ''intelektualaca''.



A kad nestanu trenutno vladajući "intelektualci", dolaze na vlast pravi intelektualci poput Tomislava Nikolića, Vojislava Šešelja, Aleksandra Vučića, Nataše Jovanović....
E tad će Srbija procvetati.:roll:

Što kaže moj svekar: "Jadni li ste, čemu li se nadate"?
 
Shvatas li koliko je nejasan i nebulozan upravo tvoj odgovor!
To sto sam izjavila je surova istina,hteo ti ili ne.....ziveti u dodiru sa realnoscu!:)

mozda je bilo malo nesrecno sroceno ali ako pazljivo procitas shvatices sta sam hteo reci(da li ces?)....oni koji su nas bombardovali i drzali pod sankcijama,a sada nas okrivljuju za sva sranja na svetu imaju isto "vidjenje" bliske nam istorije devedesetih kao i ti...e sad,oni ocigledno imaju svoje interese da tako pljuju po nama ali mi nije jasan tvoj da to isto radis...:confused:
 
Треба да ми само одговорите на једно питање - Зашто нас Србе многи мрзе зашто баш против нас скоро сви хоће, зашто имамо само мало пријатеља у свету. Или можда овде има неких који имају супротно мишљење од мене. Можда су њима пријатељи српски крвници ( Америка, Немачка; Енглеска, Хрватска, Албанија и њима сличне земље) те који сматрају да су нам у загради наведене земље учиниле некад неко добро (признајем Албанци јесу једном зиме 1915) молим да ми не одговарају на ову тему јер за мене они нису Срби већ потурице XXI века. Нека ми не одоговарају ни сви они који сматрају да Космет треба бити назависан све такве "родољубе" молим да се уздрже јер нам је свима познато шта мисле њихови патрони у патрони у Вашингтону, Лондону, Берлину, Тирани, и Загребу

Не слажем се са овим твојим мишљењем да нас Србе многи мрзе. У релацијама међу народима и државама, ретко кад постоје односи љубави и мржње, углавном су у питању интереси. Ако постоји нека мржња Срба и неких других народа, онда је то мржња са Шиптарима и Хрватима и то обострана. Е сад, те исте Шиптаре не могу да смисле ни Македонци, Грци, ни Црногорци, значи комплетно њихово окружење.
Са Хрватима је слично, осим узајамне нетрпељивости са Србима, не воле их ни први суседи Словенци, а нема ни искрене љубави са Муслиманима, што смо лепо могли да видимо 90-их година на примеру Мостара, прво су заједничким снагама из Мостара протерали Србе, а затим су се међусобно рокали, односно ујке, убијали балије, чак су у тим борбама усташе срушиле и онај чувени мост, симбол Мостара.
Италијани такође не воле Хрвате, већ гледају прву згодну прилику да се докопају барем Истре, а касније можда и Далмације, јер напросто Хрватска у овим оквирима никада кроз своју историју није ни постојала, Истра и Далмација су одувек биле Италијанске.
Што се мене тиче ја ове горе поменуте не мрзим, ја их једноставно презирем, јер једноставно нису противник достојан пажње, а једини народ који мрзим на кугли земаљској су Енглези и њихови бастарди Амери, али ето волим неке њихове уметнике и ствараоце, јер уметници су божанска бића.
 
Dechko... ;) swe je to tako relatiwno i tako niposhto ne mozhesh razmishljati o tome...Nisi ni ti Bog zna kakaw Srbin pa da se tako ogradish od swih...koliko si samo puta jeo hranu iz uwoza,seti se?!A pio coca colu i sl?I onda se posle igraj onog "sam protiw swih"

Шта је ово, који је ово језик?! На тастатури имаш v (Neverland), што га онда не користиш?! :shock: :arrow: :roll:
 
Evo ga. Al ne bješe dovoljno svjetleće municije:|
3130swx.jpg

Ми смо преко 100 година производили извандредно оружје, у крагујевачкој "Застави", које је било
на великој цени у светским размерама.
А имате ли ви икакво оружје, односно да ли ишта производите, сем праћке?!
 
mozda je bilo malo nesrecno sroceno ali ako pazljivo procitas shvatices sta sam hteo reci(da li ces?)....oni koji su nas bombardovali i drzali pod sankcijama,a sada nas okrivljuju za sva sranja na svetu imaju isto "vidjenje" bliske nam istorije devedesetih kao i ti...e sad,oni ocigledno imaju svoje interese da tako pljuju po nama ali mi nije jasan tvoj da to isto radis...:confused:

Nego,ja smatram da je to prva i najveca greska(zabluda)uradjena nakon koje krece intenzivnije vec zahuktalo ludilo...
Znaci hteli ste Slobu 1990,hteli ste novog "vodju"-e onda cete trpeti posledice do......................pa,evo danasnjih dana!
 

Back
Top