Молим Вас помозите ми

:shock: Jedino što je iz tvoje teme jasno je naslov. Ostalo nije.

srpkokez6bv.gif
 
Треба да ми само одговорите на једно питање - Зашто нас Србе многи мрзе зашто баш против нас скоро сви хоће, зашто имамо само мало пријатеља у свету. Или можда овде има неких који имају супротно мишљење од мене. Можда су њима пријатељи српски крвници ( Америка, Немачка; Енглеска, Хрватска, Албанија и њима сличне земље) те који сматрају да су нам у загради наведене земље учиниле некад неко добро (признајем Албанци јесу једном зиме 1915) молим да ми не одговарају на ову тему јер за мене они нису Срби већ потурице XXI века. Нека ми не одоговарају ни сви они који сматрају да Космет треба бити назависан све такве "родољубе" молим да се уздрже јер нам је свима познато шта мисле њихови патрони у патрони у Вашингтону, Лондону, Берлину, Тирани, и Загребу
Zasto nas mrze?
Evo sta je Adolf Hitler rekao o tome (makar je bio iskreniji od ovih danasnjih hitlerchica koji sprovode potpuno istu politiku, doduse jos perfidnijim metodama):

"Не смемо никада допустити да на Балкану постане премоћан неки народ који је свестан да му је судбина поверила неку мисију. Срби јесу такав народ. Они су доказали своју велику државотворну снагу и имају широке циљеве који сежу до Егејског мора. Имам озбиљне разлоге због којих се устежем да овакав народ још и нарочито охрабрим у његовим тежњама''.

Упоређујући Србе и Хрвате, Хитлер је нагласио да Хрвати ''немају никакву представу о државности и неће је никада ни имати''. Насупрот њима ''Срби су народ који је одређен да има државу и који је као народ одржан. Њихова идеологија је великосрпска. У њима постоји безобзирна отпорна снага. При једној таквој употреби, они ће увек заступати великосрпску идеју. Оно што долази из Београда, значи опасност''.

''Немачка мора до краја сузбијати све планове о Великој Србији. Не сме се створити српска војска. прихватљивија је становита комунистичка опасност''
(у обраћању Фон Вајксу, 22. августа 1944.)
 
Треба да ми само одговорите на једно питање - Зашто нас Србе многи мрзе зашто баш против нас скоро сви хоће, зашто имамо само мало пријатеља у свету. Или можда овде има неких који имају супротно мишљење од мене. Можда су њима пријатељи српски крвници ( Америка, Немачка; Енглеска, Хрватска, Албанија и њима сличне земље) те који сматрају да су нам у загради наведене земље учиниле некад неко добро (признајем Албанци јесу једном зиме 1915) молим да ми не одговарају на ову тему јер за мене они нису Срби већ потурице XXI века. Нека ми не одоговарају ни сви они који сматрају да Космет треба бити назависан све такве "родољубе" молим да се уздрже јер нам је свима познато шта мисле њихови патрони у патрони у Вашингтону, Лондону, Берлину, Тирани, и Загребу


sada, kada sam procitao ovaj teks, jasno mi je zasto molis da ti se pomogne:roll:
Nadam se da ce neko i pomoci ovom dragom , simpaticnom, a tako paranoicnom mladicu:roll:
 
Hića ustaša. Znao sam. :D
Al' je makar odlicno definisao i objasnio politiku zapada na ovim prostorima :D
Steta sto oni klinci iz Nac. Stroja nisu videli neke njegove izjave poput ove....verovatno ga ne bi toliko velicali.

A opet cak i njegova izjava deluje malo normalnije (ili makar iskrenije) od nekih drugih mocnih zlikovaca, koji nas bez sumnje zaista patoloski mrze.

Da se podsetimo:
Папа Јован Павле Други
"Требало би да бомбардујете Србе"
(Речи упућене председнику Клинтону током јавног појављивања у Денверу, САД)

Жак Ширак
"Срби су народ без закона и без вере. То је народ разбојника и терориста."
(Изјава председника Француске, за ручком јуна 1995. године, поводом састанка шефова влада држава чланица ЕУ)

Лоренс Иглбергер
"Срби нису нарочито паметни"...
"Српска деца се више неће смејати"

(Бивши државни секретар САД)

Клаус Кинкел
"Србе треба бацити на колена"
(Немачки секретар иностраних послова, изјава 27. маја 1992.)

Франсоа Кремио
"Срби су немилосрдни људи, спремни заклати ножем, ште могу захвалити свом словенском пореклу."
(Припадник француских снага Сфора, 19.2.2004. Република, мај 1995.)

Маргарет Тачер
"Зауставите Србе. Одмах. Заувек."
(Бивши премијер Велике Британије, Њујорк тајмс, 4. маја 1994.)

"НАТО - разсрбљава" (ДЕСЕРБИЗАТОР)
(расистичка антисрпска реклама за спреј који уништава гамад. Канал Плус француске ТВ, емисија "Хоризонти" априла 1999.)

Бил Клинтон
"Срби спроводе терор и силују албанску децу"
(Бивши амерички председник, говор на прослави 50-годишњице НАТО пакта у Вашингтону 23-25. априла 1999.)

Ричард Холбрук
"Срби су злочиначки дупеглавци"
(Клинтонов емисар у Југославији, Њујоркер, 6. новембра 1995.)

Тони Блер
"Рат против Србије није више само војни сукоб. То је битка између добра и зла. Између цивилизације и варварства."
(Британски премијер, током НАТО агресије на Србију 1999.)

Бернар Кушнер
"Прошле недеље имали смо деветоро убијених Срба. ове недеље - осморо. То је јасан напредак"
(Бивши шеф цивилне мисије УН на Косову и Метохији, у изјави за ТВ Франс 2, крајем марта 2000.)

Хелмут Кол
"нека се Срби подаве у сопственом смраду"
(Бивши немачки канцелар, почетком 1998.)

Џејми Шеј
"Србе треба спокојно бомбардовати, јер ће све брзо заборавити."
(Бивши потпарол НАТО, марта 1999.)

Томислав Мерчеп
"На несрећу, нисам побио све Србе"(Говор на конгресу Хрватске пучанске странке, Ферал трибјун, новембра 1995.)

Ролф-Дитер Клуге
"Предлажем да се српској деци забрани у школама учење српске националне поезије"
(Директор славистичког семинара Универзитета Тибинген, на округлом столу Универзитета у Тибигену, 1997.)

Сер Питер Јустинов
"Срби су дводимензионалан народ са тежњом ка простатлуку... Животиње користе своје ресурсе знатно сређеније него ови наопаки створови, чија припадност људској раси је у великом закашњењу."
(Глумац, амбасадор Унеска, Европљанин, 10. јуна 1993.)
 
Треба да ми само одговорите на једно питање - Зашто нас Србе многи мрзе зашто баш против нас скоро сви хоће, зашто имамо само мало пријатеља у свету. Или можда овде има неких који имају супротно мишљење од мене. Можда су њима пријатељи српски крвници ( Америка, Немачка; Енглеска, Хрватска, Албанија и њима сличне земље) те који сматрају да су нам у загради наведене земље учиниле некад неко добро (признајем Албанци јесу једном зиме 1915) молим да ми не одговарају на ову тему јер за мене они нису Срби већ потурице XXI века. Нека ми не одоговарају ни сви они који сматрају да Космет треба бити назависан све такве "родољубе" молим да се уздрже јер нам је свима познато шта мисле њихови патрони у патрони у Вашингтону, Лондону, Берлину, Тирани, и Загребу

1. Никада нса нико није волео, само су нас једни и други домаћи лагали те воле нас Руси, те воле нас Французи. Домаћа пропаганда.
2. То што смо само у једном рату били на страни САД, Француске итд, не рачуна се, никада нисмо били званични савезници.

Укратко, погледај 1918, када смо били "Савезници". Срвбија никад није била уговорни савезник Француске и Енглеске.
У истој 1918 погледај злочиначки однос Енглеза и Француза према својим колонијама.
Питај Вијетнамце шта мисле о Французима...

Дакле то што у једном периоду имамо добре односе са једном земљом, не треба превише узимати к` Срцу.

Зар 1945 нисмо славилои Стаљина да би га пљували 1948?
 
Треба да ми само одговорите на једно питање - Зашто нас Србе многи мрзе зашто баш против нас скоро сви хоће, зашто имамо само мало пријатеља у свету. Или можда овде има неких који имају супротно мишљење од мене. Можда су њима пријатељи српски крвници ( Америка, Немачка; Енглеска, Хрватска, Албанија и њима сличне земље) те који сматрају да су нам у загради наведене земље учиниле некад неко добро (признајем Албанци јесу једном зиме 1915) молим да ми не одговарају на ову тему јер за мене они нису Срби већ потурице XXI века. Нека ми не одоговарају ни сви они који сматрају да Космет треба бити назависан све такве "родољубе" молим да се уздрже јер нам је свима познато шта мисле њихови патрони у патрони у Вашингтону, Лондону, Берлину, Тирани, и Загребу
У политици не постоји љубав и мржња него интерес - бре. Када наш народ то схвати и почне да мисли о својим националним интересима уместо што доживотно пати од неузвраћене ''љубави'' можда престане да своју околину доживљава као крвне непријатеље.
Ето видиш ти и у свом народу видиш непријатеље и србомрсце, странци ти нису ни потребни.
 
Antipatija je u pitanju prema sadasnjoj politici koju vodi Srbija. A i nasledstvo koje svesrdno gaji Kostunica je isto tako prisutno...

Zasto izdvajas Tadica, zar on nije u koaliciji sa Kostunicom?
Nikad mi nece biti jasno, zasto tadicevci napadaju Kostunicu (to da napadaju SRS i pokojnog Milosevica, nista novo -ne mogu da zinu a da ne napadnu) kad znaju da on radi sve u sadejstvu sa Tadicem?!
Ako nije tako, zasto se jedan od drugog ne ograde?!
Nista gluplje nema od komentara tipa: Kostunica je kriv a Tadic je prav!

Dva lica ISTOG novcica.
Ako se Tadic dosad nije naizvinjavao u ime Srbije i Srba i gde je trebalo i gde nije,svejedno! Covek se rasturio od izvinjavanja. Gde god ode on se za nesto izvini, kad nema razloga on se izvini sto nema razloga:roll:
I?
Nista, samo obrisu cipele njime kao izlizanom krpom:roll:
 
Moje viđenje stvari,tj.ovog problema je sledeće:
1. Mi smo ''tuđa sreća''. Za druge (strance), smo mnogo dobri,predobri.Da im izađemo u susret,ispunimo želje,ugostimo,nahranimo,napojimo....A izreka kaže - dobar i budala = isto.
2. Sami sebi smo najveći dušmani.Nema jedinstva,sloge,državnog i nacionalnog interesa,strategije....nema ničega.Spoljni neprijatelj nam i ne treba,dovoljni smo sami sebi.A kad smo takvi,potpuno je za očekivati da smo ''lak plen'' belosvetskim aždajama,da nas samo koriste i iskorišćavaju onako kako njima odgovara.
3. Paradoksalan i banalan primer. Hrvatska je patentirala šljivovicu kao svoj nacionalni brend,a Slovenija ajvar.Ako mi to nismo mogli da sačuvamo, kako onda da očekujem da ova država sačuva svoj status,položaj u svetu......sve ostalo?!

ej, dali je ovo tocno ili se zezas...? Hrvati i sljivovica...? Slovenci i ajvar?
 
Istina je slavonija. Hrvatska je stvarno patentirala kao:" Hrvatska rakija kao nacionalno obilježje"
2jadp8l.jpg


U Ex-Ju je to bilo obilježje srpske šljive:wink:

e, ovo je za past u nesvijest...
inace jedna od nasih predrasuda je, nemoze srbin bez sljive...bar da su nasi uzeli lozu ili dudovacu...ali, pa kod nas ni nema nesto puno sljiva...
bas svasta...
srbi na sud....
 
e, ovo je za past u nesvijest...
inace jedna od nasih predrasuda je, nemoze srbin bez sljive...bar da su nasi uzeli lozu ili dudovacu...ali, pa kod nas ni nema nesto puno sljiva...
bas svasta...
srbi na sud....

Dozvoli da protivuriječima. Stalni sam gost na Plitvice. Od tuda pravim izlete put Senja etc. Čitava Lika je puna šljiva i to onih pravih, zdravih, slatkih...
I ove godine sam kod domaćina pored puta kad sam krenu za Berlin nekoliko kila pokupova. Zamisli ama ni jedna ne bješe crvljiva. :pA kad je stineš izleti košpica ka zrno.
Mhhh, sad mi se jedu šljive.:-(

p.s.

Ža mi je što s ovim komentarom ovome ne pomažemo.:-( Al dok je jom ne zabravi:lol:
 
Треба да ми само одговорите на једно питање - Зашто нас Србе многи мрзе зашто баш против нас скоро сви хоће, зашто имамо само мало пријатеља у свету. Или можда овде има неких који имају супротно мишљење од мене. Можда су њима пријатељи српски крвници ( Америка, Немачка; Енглеска, Хрватска, Албанија и њима сличне земље) те који сматрају да су нам у загради наведене земље учиниле некад неко добро (признајем Албанци јесу једном зиме 1915) молим да ми не одговарају на ову тему јер за мене они нису Срби већ потурице XXI века. Нека ми не одоговарају ни сви они који сматрају да Космет треба бити назависан све такве "родољубе" молим да се уздрже јер нам је свима познато шта мисле њихови патрони у патрони у Вашингтону, Лондону, Берлину, Тирани, и Загребу

pa evo ovako ukratko ,ne vole te ljudi jer si asocijalan,pises gluposti i nebuloze ,verovatno si i pokvaren i ruzan ,a mora da si bio i glavni cinkaros i drukara jos u osnovnoj skoli ,uz sve to si uvek bio jadan,cemeran i upadljivo glup ,mada je ne bih rekao da te mrze pe ce biti da te sazaljevaju.:-(
 
pa evo ovako ukratko ,ne vole te ljudi jer si asocijalan,pises gluposti i nebuloze ,verovatno si i pokvaren i ruzan ,a mora da si bio i glavni cinkaros i drukara jos u osnovnoj skoli ,uz sve to si uvek bio jadan,cemeran i upadljivo glup ,mada je ne bih rekao da te mrze pe ce biti da te sazaljevaju.:-(

Pa nisi morao baš tako...

Si pročitao šta je pokojni Hića rekao za pokojne pretke? A mi? Nosimo pobednički barjak bez lične karte do punkta da predamo anonimno pismo u kom piše da se NATO i Albanci povuku sa naše zemlje. I svi se busaju za Srbiju a niko za Srbina, inače bi bar posetili izbeglice u kampovima. Onaj beskonačni otpor zamenjen beskonačnom glupošću.
 
Нема љубави, нема истине, неки остају, неки одлазе, што би реко Горан Баре.

А што се тиче Арнаута и 1915. не видим шта су они ту помогли, колико подаци говоре користили су сваку згодну прилику да отму неког из колоне и да га прегуде.

Питер Јустинов је био мајстор 33. реда и то није крио тако да не видим ништа чудно у његовој изјави.
 
Pa nisi morao baš tako...

Si pročitao šta je pokojni Hića rekao za pokojne pretke? A mi? Nosimo pobednički barjak bez lične karte do punkta da predamo anonimno pismo u kom piše da se NATO i Albanci povuku sa naše zemlje. I svi se busaju za Srbiju a niko za Srbina, inače bi bar posetili izbeglice u kampovima. Onaj beskonačni otpor zamenjen beskonačnom glupošću.
jes ,a ja se bas pitao sta se dogodi sa "tajnim oruzijem koje ce bljesnuti i nase nepriatelje poslati u najdublje ponore pakla" kako je najavljivao komadant garde za to suncano jesenje popodne u Mitrovici ,bar da su malo na punktu "bljesnuli" akonista drugo :-?
 
pa evo ovako ukratko ,ne vole te ljudi jer si asocijalan,pises gluposti i nebuloze ,verovatno si i pokvaren i ruzan ,a mora da si bio i glavni cinkaros i drukara jos u osnovnoj skoli ,uz sve to si uvek bio jadan,cemeran i upadljivo glup ,mada je ne bih rekao da te mrze pe ce biti da te sazaljevaju.:-(

Svijetli liče, on se davi a ti mu dolijevaš vodu. Đe je humanost?:lol::lol::lol:
 
jes ,a ja se bas pitao sta se dogodi sa "tajnim oruzijem koje ce bljesnuti i nase nepriatelje poslati u najdublje ponore pakla" kako je najavljivao komadant garde za to suncano jesenje popodne u Mitrovici ,bar da su malo na punktu "bljesnuli" akonista drugo :-?

Biće logičkih problema ako Amerikanci smanje broj svojih trupa dole. Po jednima će biti da im je skupo a po drugima da je na taj potez delovalo anonimno pismo donosioca bez lične karte.
 

Back
Top