PraVi mi

Ovaj pokret koji je organizovala Sluzba, sa ciljem da nisko inteligentni glasaci ne talasaju previse, je tolika smejurija, da ni sami ne mogu da se dogovore ko je od njih bolji duplei.zac kom oficiru u Sluzbi, lol.
 
prof. Ratko Ristić i dr dr dr Dragan Petrović pristupili pravom Mi
Mislim da se ovaj put neće žuriti sa formiranjem stranke, što više slušam Nestorovića shvatam kako su ga lako iskoristili, naročito oni za koje se govorilo kako su čisti i ljudi od struke, tužno mi je to kad ga slušam a i sam priznaje da je možda pogrešio..svi ovi njegovi istupi u javnosti i podkastima počev od reda zmaja su propali ali bar je uradio koliko je mogao, možda ga je ponela ona Putinova da je bal vampira završen..a kad to kod nas ljudi shvate biće kasno ako već nije.
 
Na osnovu Faktora plus u NS su na 3,2%.
Na osnovu koliko se mi iz naroda posle razlaza slabo prate na internetu pravi mi su na osnovu toga sigurno u porastu. Imaš u videu gore kako su kanal koji je napravio lično Nestorović i predao im, da bi oni isti taj kanl posle iskoristili da ga blate, baš jadno ali to nije sve koga zanima neka pogleda video bezveze mi je i da pišem o tome.
 
E to je to...
Plati pa klati...
Newtons_cradle_animation_new.gif

images
 
Ko je pokrao izbore?
Ko je prevario glasače?
Šta veli EU?
Jel će nas bombarduju?
Pokrao je onaj koji ima pare za to, zajedno sa onima koji imaju tehnologiju. Ako pitaš zašto tehnologiju to je zato što su oni sposobni da izvedu prevaru. Inače mene stvarno čudi kako se niko ne zapita zašto je tehnološki razvoj ubrzan za bar pedeset godina.

EU kaže ko ne plati gubi zaštitu od NATO.

Neće jer se takve stvari šuškaju godinama, mene otac 96-te smarao kako će amerika da nas bombarduje ja mislio da je poludeo. Biće pretnja ali iz jedne druge alijanse kad ovaj brod potone.
 
Pokrao je onaj koji ima pare za to, zajedno sa onima koji imaju tehnologiju. Ako pitaš zašto tehnologiju to je zato što su oni sposobni da izvedu prevaru. Inače mene stvarno čudi kako se niko ne zapita zašto je tehnološki razvoj ubrzan za bar pedeset godina.

EU kaže ko ne plati gubi zaštitu od NATO.

Neće jer se takve stvari šuškaju godinama, mene otac 96-te smarao kako će amerika da nas bombarduje ja mislio da je poludeo. Biće pretnja ali iz jedne druge alijanse kad ovaj brod potone.
Lupaš gluposti
 

Back
Top