PraVi mi

што мора да их има седам?

седам величанствених

седморица младих


седам усраних?
Па видиш управо је Нестор, кога ја подржавам, решио да прекине ту скојевску седмицу и успостави Führerprinzip. ;)
 
не гледам њесра са јутјуб канала нити рпатим баљкан инфо или слично...

они су за мене основани у септембру. знаш можеш ти лапрдати шта хоћеш по неким јутјубовима и канализацијама или где већ али зна се шта је легализовано оснивање неке фирме или удружења...

ништ ме друго не занима...

уосталом и овако и онако је то све дело титоистичке удбе а овај циркус је само фарса ту се сигурно слажеш ...
Ja kazem da je ideja za taj pokret i naziv dobijena od istoimenog Youtube kanala, niko nije spominjao Balkan Info.
 
Па видиш управо је Нестор, кога ја подржавам, решио да прекине ту скојевску седмицу и успостави Führerprinzip. ;)
sad nazivas nestora hitlerom?
Но видјећемо колико ће ово нашкодити Нестору и Несторијанцима, и да ли се могу опоравитти од ових потреса. Било би добро да се опораве, родољубиве опције могу бити само од користи, посебно у овом политичком муљу земље Србије.
pa jel vidis da mu i ja i dule oduzimamo podrsku sada - on ga cak poredi sa hitlerom,.a sta dule udbas kaze to je u srbiji amin

MI smo za za stari MI, a nestorijanci kao i svi ostali jeretici, idu na djubriste istorije
 
pravi vi ,pravi mi ..izbori ,reizbori bla bla bla i i nista.Sve isto.Prepirke ,prozivke za poslanike i funkcionere sve privilegije za narod maljica i tako u krug.
 
Ne dave, ne izmišljaj. Priča se da su zanimljivi raznim službama.
Dave, kako ne dave, sto rece vec jedan korisnik, ako ti u svom dvoristu ne umes da napravis red i "kilavis", kako ocekujes da ces sutra voditi drzavu?
Vlast i službe rade na tome da se sve ovo pretorius u cirkus da bi oni nesmetano nastavili da vladaju i pljačkaju narod i državu.
Ma 'ajde pa nisu oni ni prva i poslednja mala i nova stranka favorit koja je presla cenzus, sad samo njih "sluzbe" odjednom hoce da rasture i vrbuju?

Ne iskljucujem, ali trebalo je da racunaju onda i na to.
 
Dave, kako ne dave, sto rece vec jedan korisnik, ako ti u svom dvoristu ne umes da napravis red i "kilavis", kako ocekujes da ces sutra voditi drzavu?

Ma 'ajde pa nisu oni ni prva i poslednja mala i nova stranka favorit koja je presla cenzus, sad samo njih "sluzbe" odjednom hoce da rasture i vrbuju?

Ne iskljucujem, ali trebalo je da racunaju onda i na to.
Ne može za tako kratko vreme da se počisti, od početka nije išlo,kaže Nestor da je sve krio ko loš brak. Baš zato stranka će u početku biti manja ali delotvornija, a širenje će se desiti samo u slučaju ako se pronadje odgovarajući partner za koaliciju, ne znam da li me razumeš.😁
 
Ne može za tako kratko vreme da se počisti, od početka nije išlo,kaže Nestor da je sve krio ko loš brak. Baš zato stranka će u početku biti manja ali delotvornija, a širenje će se desiti samo u slučaju ako se pronadje odgovarajući partner za koaliciju, ne znam da li me razumeš.😁
Kratko nesto trajao taj "brak". Neka rade sta hoce. od njih i njihovih "vesti" mi vec izlaze ospice.
 
Takodje je nezakonito sto se Jerkovic prisljamcio grupi gradjana kao politicar koji je u politickoj stranci, e to je ta nezakonita "koalicija", sto novinari nisu postavili takva pitanja?
 
Ово -МИ- је мало депласирано.
После -Прави МИ- ови други требају се назову-Истинити МИ-,
па им ови контрирају-Претече МИ од МИ-..
и тако јово наново,летњи дан до подне,
Инспирације никад доста :)
 
Ne bih se potpuno slozio sa Bokanom da su oni koji glasaju za Nestorovica samo motivisani emocijama.
Naprotiv mislim da i te kako postoji i racionalni elemenat u njihovoj odluci da daju glasove Dr Nestorovicu.
:)

Нема ништа рационално у популизму Несторовића. Он је само слаткоречив и ништа више. У материју се уопште не разуме. Само је елоквентан и лепо звуче те приче.
 
IMG_20240226_154044.jpg

:D
 
Кад видим оног упарађеног југокомуњару и атеисту, досовца у души Павловића и ону прасећу главу Станојевића.....ја сам принуђен да гласам за Несторовића ! Ај' Павловић је макар неки интелектуалацмлатикурац.....ал овај Станојевић је класични "Сејо Буква" !
 

Back
Top