Brnabić: "Imamo samo jednu reč za vas: MUVE; Generacije će vas se stideti"

FB_IMG_1707418170696.jpg
 
Kaда крадеш, онда мораш бацити неку коску, односно да дигнеш прашину како у том муљу нико више не би обраћао пажњу на пљачку, већ на патриотизам, наравно лажни.

Мени само нису јасни сенвичари који знају да они краду, али верују да су патриоте. Лопови немају националност, па не могу бити ни патриоте.
 
Људи, немојте да учествујете у овој ујдурми опорбе, Деда Милоје нас је одавно упозорио на то:

Pogledajte prilog 1497212

Ако Деда Милоје то каже, не треба да сумњамо до сад није омануо. :D
Aha "prorocanstva" iz udbine kuhinje isto kao i za Tarabice.
 
Opozicija nekoj vlasti je politička strana koja nešto misli, ima neke ideje ima program koji bi sprovela dolaskom na vlast. Srbija ima opoziciju koja nešto misli, ali ta opozicija ne saradjuje sa neprijateljima srpskog naroda, pa je i opozicija meta neprijatelja koje u srbiji predstavlja mafijaški klan, jer ti ljudi ne poštuju zakone Srbije, ni narod Srbije, ni granice Srbije....a kao jeftini ljudi bez obraza ne poštuju ništa vredno pomena....pa u principu nisu ni ljudi...
:roll:
nije opozicija losa ili izdajnicka, ona samo radi svoj posao da se nebi neka prava opozicija pojavila

jedini posao ove opozicije jeste da glumi neki privid, dok na kraju svi idu kod istog boss-a na brifing
 
marinika tamo priznala kosovo?!
Мариника је одавно признала и отписала Косово и то заједно са Куртијем:

7AE2EA4B-F729-4E8D-BBC7-44F28F546CA6.jpeg

BE670A09-C8F4-4C4A-83DE-81DBD4CDF310.jpeg

А и Ђики се дружи са Куртијем, сад су били заједно у Охриду и тамо се састали.


kako vas samo nije sramota izdajnici, lopurde sns sekto, za veleizdaju zna se kazna, vucic ako pobegne, pa kako cete vi svi?
Нема потребе да бесниш и претиш празном пушком. :)
 
Ако Деда Милоје то каже, не треба да сумњамо до сад није омануо. :D
koja ste vi sprdacina od svih sekti koje postoje

samo bre vi lapate i izdajete kao da nema sutra
Kaда крадеш, онда мораш бацити неку коску, односно да дигнеш прашину како у том муљу нико више не би обраћао пажњу на пљачку, већ на патриотизам, наравно лажни.

Мени само нису јасни сенвичари који знају да они краду, али верују да су патриоте. Лопови немају националност, па не могу бити ни патриоте.
pa to dule radi nama, samo baca koske, kao da smo mi AV
 
Мариника је одавно признала и отписала Косово и то заједно са Куртијем:
Marinika nije nadlezna, nema ovlascenja za tako nesto, A Vucica zapad ucenjuje. Mogu i ja da se saSTANEM SA kURTIJEM, deklaracija nije pravbo obavezujuci dokument za drzavu - zasto se sluzis nebulozama? zato sto znas da je tvoj AV veleizdajnik

marinika je mogla samo u svoje ime, ili strankino da potpisuje, a ne u ime srbije
, i to pisljivu deklaraciju nekog pisljivog FORUMA, kao fol sastanka zapadnih stranackih lidera

i ovo je isto forum, evo potpisuju forumasi... koja ste vi sprdacina?!
 
Poslednja izmena:
ko ti preti? pa ti rece da nisi za izdajnika AV-a? kako sad? srbomrsci, i srboubice aljekovi prijatelji, savetnici, placa im jos
Зна се ко шурује са србоубицама и чији су они пријатељи:

7AE2EA4B-F729-4E8D-BBC7-44F28F546CA6.jpeg


BE670A09-C8F4-4C4A-83DE-81DBD4CDF310.jpeg


IMG_20240211_035902.jpg


Screenshot_2024-02-11-03-49-21-842_com.twitter.android.jpg



Тако да, џабе браниш ове издајице, Народ их је прочитао:

Screenshot_2024-02-11-08-52-52-785_com.twitter.android.jpg
 
Marinika nije nadlezna, nema ovlascenja za tako nesto, A Vucica zapad ucenjuje. Mogu i ja da se saSTANEM SA kURTIJEM, deklaracija nije pravbo obavezujuci dokument za drzavu - zasto se sluzis nebulozama? zato sto znas da je tvoj AV veleizdajnik
Вучић није признао Косово колико год ви волели да јесте.
А ово ти је само показатељ ко би признао, да је власт. Тако да то је мерило издајство.

Вучић има грешке, Вучић има промашаје, али издаја је нешто сасвим друго.. Иначе, послушај др. Нестора ако мени не верујеш:
;)
 

Back
Top