Moja drugarica

bravo za nju :lol: a i za babe

md se pita dal' je ok bozicni poklon za tipa sa kojim nije dugo iznajmljivanje ski opreme na nedelju dana ili je bolje par sati masaze u spa na planini?

lindina drugarica je prava forumasica, kladim se da bi sve do jedne pohasale ruzu :lol:
 
bravo za nju :lol: a i za babe

md se pita dal' je ok bozicni poklon za tipa sa kojim nije dugo iznajmljivanje ski opreme na nedelju dana ili je bolje par sati masaze u spa na planini?

lindina drugarica je prava forumasica, kladim se da bi sve do jedne pohasale ruzu :lol:

Sta tu ima bravo :(
nego,hoce li i tvoja drugarica na to skijanje? Ako nece onda je bolje spa za dvoje ili karte za neki koncert
 
A u čemu je fora?
Ti se pališ na zelene oči? Ili on misli da je bolji frajer sa zelenim očima?
Baš je zagriz'o, a ti mu pojela čokolada i ni da se zahvališ čoveku. Ccccc....
pa fora je sto se on kao sredio,jer je ocekivao da me vidi :lol: a inace je nabildovani vijetnamac,cisto da mozes da zamislis :lol: ,nosi odela a kosulje mu ono puca po savovima :lol:
A kako izgleda crvena čokoladirana ruža?
pa kic,al ne zameram mu to :lol:
 
nece, ici ce zajedno u barselonu u martu a ovo je skijanje predvidjeno sa sestrom i zetom jos pre sest meseci a pada u vreme kada ona radi.

mogla bi ona i da rezervise avion i hotel za taj put u februaru / martu ali nema datume jos, a za njegovo skijanje ima. mislim, ne moze da ga saceka sutra sa "uplaticu nam put u martu, samo mi daj datum", njemu je bozic.
 
file_1_1.jpg

e ovo joj je poklonio,s tim sto je bila u celofanu :eek:
 
Skup poklon za bozic
Linda danas se muskarci tako malo trude,vijetnamac mora biti nekako nagradjen
slonce moja drugarica se namerno izgubila nije racunala na babe spasioce

pa nije skup,ali neprimeren
mi smo komsije po poslu,svracamo povremeno jedno kod drugog da se pitamo kako ide biznis i da se podrzimo kad smo umorni,nekad rucamo zajedno
mene fascinira da se on setio mene,otisao u radnju i kupio to,ja na njega nisam ni pomislila ovih dana
ko zna sta mu se mota po glavi
bar da nije vijetnamac :aha:
 
Da vam moja drugarica pokaze sta je docekalo kad js usla kod mame i tate u stan. :roll:

Ona je vesto izbegla goste, i primila ih kod njenih roditelja... a njihovo dete je u roku od odmah napravilo ovo+ prosipanje soka po tepihu i parketu, jedenje kiflica po celom stanu, dranje itd...

I posle joj kazu:Opusti se...
Pa ona stvarno ne moze da trpi takve debilane... niti bi to ikad dozvolila svom detetu.

A kaze da jako voli tu deccu i njihoce roditelje... samo je ovo nervira
 
Ma znas kad bo mom detetu dozvolila da ovako nesto napravi kod nekog.
Moji lrecili bre nedavno.
Ebala bi mu milu i sve po spisku.

Razumem ja detinjaroje ali ne i svinjarije i razmazenost


***** ti razumesh hihihihihihihiihi
ja sam kao dijete imao potpuno isaranu sobu, ali znaci potpuno. i svi drugari koji su dolazili su mogli pisati po zidovima sta god hoce
jezim se toga nemoj ovo nemoj ono
 

Slične teme


Back
Top