Moja drugarica

A sta kazete na to, kad vam neko predlozi Ajmo na to i to... ajmo ajmo ajmo... vi kazete Vazi, moze... na kraju se dogovorite da vi zakazete i organizujete sve... i taj neko vas zove i kaze:"E al znas ja nemam trenutno para za to." :aha:

Mogao bih jednom da istolerišem...najboljima....msm, ja sam svesno biće koje računa na prijateljske slabosti... a prijatlji me ne ebu iz zle namere. Ne ebu me ni iz dobre, msm, ne ebu me uošte..msm, šta sam već hteo... podrazumeva se da se ne ebemo i ne zameramo, al ni ne zaebavamo međusobno.
 
mojim drugaricama se svasta nesto desava,sto meni ne,pa sam htela da skupljamo sve njihove probleme na ovoj temi
primetila sam da ovde uglavnom dolaze zemske i frajeri sa relativno uredjenim zivotima,zdravih pogleda na svet,i savrsenog morala,ali nekako se sve druzimo s kojekakvim krembilima i kako im resimo neki problem oni se uvale u novi
pa tako otvaram univerzalnu temu za probleme drugarica :)

...mojim drugaricama...:)...do nedavno stran pojam, meni...moram dobro da prouchim ovu Temu...:lol:
 
kako si je nasla?ja sam to ukucavala u pretrqzivac pa nista
ma vec je moja drugarica pisala na sta radim danas,ja sa tim nemam nista:lol:

- - - - - - - - - -

inace tema je beskrajno smesna,na svakih par strana dodje neko i kaze kakave ste t kad tako pricate o drugaricama...ogovaruse jedne
 

Slične teme


Back
Top