Moja drugarica

Moja drugarica juce bila na slavi... lepo se provela...
Uvece je imala goste, popilla dve case vina i par cigareta zapalila... smejala se do bola... legla u 4... Danas ne moze doci sebi... :)

Moja drugarica je sinoc popila dva i po puta vise vina od tvoje.
Nema pojma kako je jutros dala detetu dorucak sabajle.
Vukla se k'o prebijena macka celo prepodne i zdrala na sat vremena.
Dremnula 2 sata popodne i k'o nova! :D

Ebe se ovim mladim mamama, samo jedu, piju i spavaju. Povremeno pripaze i dete :neutral:
 
Moja drugarica je sinoc popila dva i po puta vise vina od tvoje.
Nema pojma kako je jutros dala detetu dorucak sabajle.
Vukla se k'o prebijena macka celo prepodne i zdrala na sat vremena.
Dremnula 2 sata popodne i k'o nova! :D

Moja nije stigla da dremne.
Isla na babine popodne.
A uvece joj dolazili gosti na tortu...
Jos je stomak boli...

Nego, jel mogu deca da nam se napiju preko mleka?
Ovaj moj... mislim drugaricin mali se ujutru smejao ko pijan... ahahha
 
moja drugarica je juce spokojno rucala u sali za pauzu,kad upada jedna prodavacica i kaze "dobili ste ruzu" i donosi crvenu ruzu od cokolade
drugarica se iznenadi,i pita za objasnjenje
prodavacica rece ovako "dosao je onaj direktor od preko puta,stavio je sociva u boji (zelena) i pitao gde ste vi,rekla sam da ste izasli (kao sto je drugarica vec objasnila da za vreme pauze ni za predsednika nije tu) i on mi je rekao da vam dam ovu ruzu od cokolade"
drugarica je pita "pa sta ja da radim s njom"
"pa pojedite je"
:dash:
i pojela je al sad zali
da li da mu se zahvali putem sms "ne volim cokoladu ali hvala" ?
 
moja drugarica je juce spokojno rucala u sali za pauzu,kad upada jedna prodavacica i kaze "dobili ste ruzu" i donosi crvenu ruzu od cokolade
drugarica se iznenadi,i pita za objasnjenje
prodavacica rece ovako "dosao je onaj direktor od preko puta,stavio je sociva u boji (zelena) i pitao gde ste vi,rekla sam da ste izasli (kao sto je drugarica vec objasnila da za vreme pauze ni za predsednika nije tu) i on mi je rekao da vam dam ovu ruzu od cokolade"
drugarica je pita "pa sta ja da radim s njom"
"pa pojedite je"
:dash:
i pojela je al sad zali
da li da mu se zahvali putem sms "ne volim cokoladu ali hvala" ?
Ne vredi sad kad je pojela čokoladu. Sad nema nazad.:zper:
 
MD je izuzetno nadrkana danas. Ali izuzetno!
Odbila je i poziv na rucak kod njenih.
Stomak je boli.
J.bena menstruacija i dalje traje.
Spavala je do 11, pa je komirana.
Muz je nervira iako nije nizasta kriv.
I vreme je nervira.
I najavili su joj se gosti sutra, koji imaju dete od godinuipo koje ona obozava, ali je hiperaktivno i haos pravi... i mrzi kad mora da ga svo vreme juri po kuci jer bi u suprotnom sve slomio i uprljao... aaaaa... :besna:

:besna:
 
Čičak, bolje da tvoja drugarica posklanja po kući to što može da se slomi, lepo sam ti rekla da dete ne može da raste u muzeju.
A isto je čeka i kad njen klinja prohoda.:D

Onda treba da sklonim sve... Pa ce isprljati zidove...
boli me uvo za prljav sto i pod , to pbrisem... ali namestaj, svaki put ebote gledam hoce li prljavim rukama... cokoladni. maravno... :roll:

Mm ke jos gori od mene i to me dodatno nervira.
Ja i dozvolim, deca su... moraju napraviti malo haosa... ali kad jos posle njega moram da slusam zadavila bi ga
 
moja drugarica je juce spokojno rucala u sali za pauzu,kad upada jedna prodavacica i kaze "dobili ste ruzu" i donosi crvenu ruzu od cokolade
drugarica se iznenadi,i pita za objasnjenje
prodavacica rece ovako "dosao je onaj direktor od preko puta,stavio je sociva u boji (zelena) i pitao gde ste vi,rekla sam da ste izasli (kao sto je drugarica vec objasnila da za vreme pauze ni za predsednika nije tu) i on mi je rekao da vam dam ovu ruzu od cokolade"
drugarica je pita "pa sta ja da radim s njom"
"pa pojedite je"
:dash:
i pojela je al sad zali
da li da mu se zahvali putem sms "ne volim cokoladu ali hvala" ?

Ma ne bre, vidis da pervertit meja boju ociju zbog tvoje drugarice. Neka mu napise da je cokolada lepa ali da vise voli LV, J.Choo i tako te artikle. E sad, ako joj se on ipak doima, mogu dati i drugi savet, besplatno. Skoro :rumenko:
 

Slične teme


Back
Top