Najbolja drugarica

Meni sad s ove vremenske distance sve izgleda blesavo šta smo tad radile.
Popnemo se na neki tavan,ponesemo kutiju Drine,pusimo dok se ne onesvijestimo,ne znamo sici koliko nas osamuti.
A što se tiče dijeljenja trajni,od srednje škole sam to prestala.
 
Imam i jutros sam je nazvala da joj kažem da dize dupe iz kreveta i da se kupi na posao kako bi izašla na vreme i sa mnom skitala po gradu i pila neko pićence u bašti kafića po ovom divnom vremenu.

I sada sedim u kafiću i čekam je.❤️

I uvek me zeza kako ja nju fino organizujem. 😁

Ona je baš ta - Idemo? Naravno! Nije važno gde ali idemo!
 
У сваком периоду живота имам по једну или две различите пријатељице, али је једна константно ту. Удала се после факултета и дешавало се да се не чујемо месецима, годину, две, али кад се чујемо као да смо се синоћ растале.
Породи се она са другим дететом, зове ме да ми каже, ја после 3 месеца са првим...елем, прве ноћи код куће ја због разних перипетија и стреса изгубим млеко.
Дете урличе, гладно, муж обилази све апотеке, све затворено.
Очајна, ја у 3 ноћу узимам телефон у руке и зовем је да питам да ли има млеко да прегурамо до јутра...јао, немам, остала ми је једна бочица за ујутро, док муж донесе из апотеке. Ок, ништа, спустим ја слушалицу и почнем да плачем.
Није прошло 3 минута, зове ме она и каже, дођите по флашицу, све је стерилисано и топло, може беба одмах да пије...поделила сам им, биће им довољно до јутра. То стално причам госпођици, да зна да не мораш са неким да висиш 8 сати дневно да бисте били добри пријатељи...
Одужих, праштајте.
 
У сваком периоду живота имам по једну или две различите пријатељице, али је једна константно ту. Удала се после факултета и дешавало се да се не чујемо месецима, годину, две, али кад се чујемо као да смо се синоћ растале.
Породи се она са другим дететом, зове ме да ми каже, ја после 3 месеца са првим...елем, прве ноћи код куће ја због разних перипетија и стреса изгубим млеко.
Дете урличе, гладно, муж обилази све апотеке, све затворено.
Очајна, ја у 3 ноћу узимам телефон у руке и зовем је да питам да ли има млеко да прегурамо до јутра...јао, немам, остала ми је једна бочица за ујутро, док муж донесе из апотеке. Ок, ништа, спустим ја слушалицу и почнем да плачем.
Није прошло 3 минута, зове ме она и каже, дођите по флашицу, све је стерилисано и топло, може беба одмах да пије...поделила сам им, биће им довољно до јутра. То стално причам госпођици, да зна да не мораш са неким да висиш 8 сати дневно да бисте били добри пријатељи...
Одужих, праштајте.
Lepa priča ♥️
Stvarno, sem gluposti ima jako dobrih stvari koje su za mene učinili moji prijatelji, kao i ja za njih. Takođe sam uvek imala i kolege koji su divni, iako frkćem, prkćem, stvarno imam divnih ljudi kroz svoj život.
Zanemarila sam u ovoj temi drugove svesno, jer mi nekako došlo da ova tema bude samo ženska, za drugarice., mada su mi i drugovi bili bitan faktor u životu, kad je trebalo.
 

Back
Top