Moda i plaza...

Dourado-bikini.jpg


Narucila sam ovakav, brazilski, za moju veterinarku jer nista nece da mi naplati...i sad ziva nisam, posto je ona jedna visoka, krupna devojka i morala sam odokativno da biram velicinu. Ovaj je pod nazivom dourado, nekako mi se ucinilo da ce njoj sa dugom smedjom kosom i lepim tenom - fino pocrni - lepo da stoji. Samo da sam potrefila velicinu, ebi ga, ja sam mala zenica, ona je za glavu i po visa i dosta krupnija, nemam iskustva...uzela sam joj xl, sto je vel. 40. Drzite fige da bude ok, ako dam 30e i ne bude joj dobar, ubicu se ko siroce :(

Inace ima nenormalno dobrih kupacih

http://www.brazilianbikinishop.com/...m-22/?osCsid=f734fe0a0e1aed918af1531f8cb3c72f
 
Odokativno :lol:
Zezam se, imas kad kliknes na sliku kupaceg, gore jednu tabelu, pise size chart, ja sam kokretno gledala ispod spanske i francuske zastave posto kapiram da su to evropski brojevi...i sad vidim da sam se zeznula, trebalo je da narucim broj manje...mozda, pojma nemam, XL odgovara konfekcijskom 42, a obim kukova (hips) je 100-104... cak mislim da ce to njoj da odgovara, ona je oko metar osamdeset, onako bas krupna, nije debela, ali nije ni mrsavica, ima na njoj i kuk i struk i meso :D
Dace bog da sam potrefila...ja bi sebi narucila small ili medium...mozda pre medium sada :lol:
 
Ti si mico moja, zgodna, prezgodna devojka, blago tebi... Ja sam 10cm niza od tebe a imam isto toliko kg....sreca te se nije bas toliko lose rasporedio visak (citaj nije bas sve otislo u guzicu :lol: ), ali da sam mrsavica, nisam, moram to teska srca priznati :( Kad sam imala 53, 54, nosila sam S, sada vec teze malo, mora M. A koji ti se svidja?
Ako imas parica, mozes da narucis i da platis preko banke, posto mi nemamo te PayPal fore jos, daju ti oni racun za uplatu i sve, samo odes i platis cenu kupaceg plus postarinu (5e) i to ti je to. Prvo se registrujes na sajt, pa odaberes kupaci, kliknes na slicicu, pojavice ti se vise fotki sa obelezenim brojevima od XS (extra small) do XL (extra large), tiknes u kruzic, stavis ga u korpu, izaberes nacin placanja (bank transfer), oni ti posalju detalje za uplatu i to se pojavi i tamo i posalju ti na mejl. Nemoj da ti je frka da ti nece poslati, narucivala sam vec i uvek mi je sve stizalo. Druga je stvar, i to jeste nezgodno, sto ne mozes da probas, pa narucis svoj broj i sta ti bog da. Cene su po meni ok, ja sam prosle godine platila brazilski u nasoj radnji, u oktobru mesecu, totalno van sezone, 3 soma din...stvarno je lep, crven sa nekim vezom, ali bre tri soma u oktobru!
 
Ti si mico moja, zgodna, prezgodna devojka, blago tebi... Ja sam 10cm niza od tebe a imam isto toliko kg....sreca te se nije bas toliko lose rasporedio visak (citaj nije bas sve otislo u guzicu :lol: ), ali da sam mrsavica, nisam, moram to teska srca priznati :( Kad sam imala 53, 54, nosila sam S, sada vec teze malo, mora M. A koji ti se svidja?
Ako imas parica, mozes da narucis i da platis preko banke, posto mi nemamo te PayPal fore jos, daju ti oni racun za uplatu i sve, samo odes i platis cenu kupaceg plus postarinu (5e) i to ti je to. Prvo se registrujes na sajt, pa odaberes kupaci, kliknes na slicicu, pojavice ti se vise fotki sa obelezenim brojevima od XS (extra small) do XL (extra large), tiknes u kruzic, stavis ga u korpu, izaberes nacin placanja (bank transfer), oni ti posalju detalje za uplatu i to se pojavi i tamo i posalju ti na mejl. Nemoj da ti je frka da ti nece poslati, narucivala sam vec i uvek mi je sve stizalo. Druga je stvar, i to jeste nezgodno, sto ne mozes da probas, pa narucis svoj broj i sta ti bog da. Cene su po meni ok, ja sam prosle godine platila brazilski u nasoj radnji, u oktobru mesecu, totalno van sezone, 3 soma din...stvarno je lep, crven sa nekim vezom, ali bre tri soma u oktobru!

hvala gospođice...sad još moje da obradim za tih 30-tak evrića:lol::lol::lol:

meni ovaj...izgleda odlično kad pocrniš...bar na ovoj devojci
girl_in_love.gif


MareaDuo-bikini.jpg
 

Back
Top