Milomir Stakić, srpski junak ili zver?

Mozda samo toliko da ne ubijaju decu???:think:

Ili je i to ok, samo ako si srBa??:dash:

Наравно да није "ок".Али,ако ћеш да се правиш мутав да не знаш узроке који су довели до последица као што су ове,онда настави да глумиш "увређену младу".
Ко чачка мечку...

Друго,није овде проблем појединачни злочин и евентуална казна,него што се појединачни злочини на српској страни покушавају приказати као општи и организовани,док се друга страна(која је у суштини имала караткер општег и оргаизованог зла против православног становништва) приказује као жртва.Пример:довлачење стотина побијених муџахедина у Сребреницу како би гробница била ближа цифри о којој се паламуди,а злочинци сакрили и били приказани као жртве.
 

Pa uz onog skota bi i tebe verovatno streljali

Vesanje!
najgori bih bio prema mojima, jer moramo da budemo najbolji.

Za ovoga čoveka ne znam
ali svako ,kako je i objasnio Don, koji može da ubije ili da neradi da se ubije dete ili da masakrira civile i one koji ne mogu da se brane nije moj sabrat nego životinja koja se ubija
kao besan pas
 
prica o nekakvim zlocinima u ratu je samo ispolitizovana prica,muslimanima je sluzila da bi se pred zapadom predstavili kao zrtve i isposlovali NATO intervenciju,a NATO paktu je posluzila kao alibi za vojnu intervenciju i obracun sa neposlusnim srpskim politicarima preko haskog kazamata



a sto se tice samih zlocina,zlocina je bilo kako sto ih i danas ima,pogledas bilo koje novine i crnu hroniku ,ubistava,silovanja,otimanja i danas u miru ima koliko hoses a normalno da ih ima i u ratnom haosu ali kakve sve to veze ima sa politikom i politicarima
 
Наравно да није "ок".Али,ако ћеш да се правиш мутав да не знаш узроке који су довели до последица као што су ове,онда настави да глумиш "увређену младу".
Ко чачка мечку...

Koji je to uzrok koji može da dovede čoveka do toga da muči i ubija decu, žene i starce, i ljude oko njega da to ne spreče?

Ako misliš na stradanja Srba koji su prethodili, i njihovi mučitelji i ubice će naći neki svoj "uzrok" ii opraće se nekim "čačkanjem". Sve je to istog mentalnog i moralnog sklopa...
 
Evo sad cu, tek sto nisam.

A sta sam jos velicao, ako se smije znati, da povedem neku evidenciju oko toga? :lol:
Negiraš sve ono što drugi narodi oko tebe jesu i kako se ponašaju,negiraš ćirilicu,srpske žrtve,prodaješ rog za vreću.Ako ti se ne sviđaju Srbi okreni se Hrvatima,ako ti se ni oni ne sviđaju što neće islam i primitivizam,pali u Saudijsku Arabiju...možeš i u Somaliju.Sada su njihovi pirati najpravoverniji muslimani,možeš da budeš i njima i sebi od koristi.
 
Pa uz onog skota bi i tebe verovatno streljali



Za ovoga čoveka ne znam
ali svako ,kako je i objasnio Don, koji može da ubije ili da neradi da se ubije dete ili da masakrira civile i one koji ne mogu da se brane nije moj sabrat nego životinja koja se ubija
kao besan pas

Jednostvano ne mogu da volim ubicu samo zato što jre "moj"
Naprotiv, timne što je moj, bio bih veoma surov prema njemu.
Ali to ne bi izvuklo neprijateljske zločince.
U principu od svih njih napravio bih veliku porciju mešanog mesa.
 
Negiraš sve ono što drugi narodi oko tebe jesu i kako se ponašaju,negiraš ćirilicu,srpske žrtve,prodaješ rog za vreću.Ako ti se ne sviđaju Srbi okreni se Hrvatima,ako ti se ni oni ne sviđaju što neće islam i primitivizam,pali u Saudijsku Arabiju...možeš i u Somaliju.Sada su njihovi pirati najpravoverniji muslimani,možeš da budeš i njima i sebi od koristi.


Za cirilicu sam rekao da ona Sarajevu nije potrebna, tako i dalje mislim. Sta ce mu?

Mani se floskula i izjava tipa "negiras srpske zrtve". Koje zrtve, gdje, kad, daj link, daj bilo sta osim tvoje isprazne kvazi-srpske i desnicarske lafine.

Pazi socijale, nesto okreni se ovo-ono. :lol: Jesi normalan, sta ti je?
 

Back
Top