LDP je način razmišljanja!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cossack:
Cini vam se momci, samo vam se cini. Clan sam MENSA-e, ali po meni ionako ti testovi nemaju veze sa stvarnim zivotom.

@marco3dx Tvoje ponasanje je krajnje idiotsko.
Ne verujem tim podacima.

Ne pise se(ne kaze) po meni vec po mom misljenju,te bi recenica trebalo da glasi "po mom misljenju ti testovi nemaju....."
Ostalo je gramaticki korektno mada si mogao da recenicu "Tvoje ponasanje je idiotsko"formulises kao "tvoje ponasanje je neprihvatljivo".

Hvala i drugi put.:)

Apropo skolovanja.....:)
 
Uglavnom Cossack je poceo o skolovanju ,sto nikakve veze sa temom nema ,niti ga je ko pitao .
Uvredio se sto sam mu rekao da razmisli ,mozda upotrebi logiku ,pa je poceo da lupa gluposti kako on ne moze da plitkoumno razmislja jer on je skolovan .. (to za skolovanje reci Tomi ,a ne meni :)))
Pa sam mu lepo rekao kako obrazovanje nema veze sa lobikom ,kao ni sa inteligencijom ....itd...
 
Pa šta?:
Izvinjavam se ako nekog uzrujam sa ovom temom,ali fenomen LDP i čede mi ne izlazi iz glave,a ko bi rekao da će isti tako daleko da stigne?
Šta je u pitanju?Dobar marketing,način razmišljanja,novac ili ....
Ma sve jedno LDP je u trendu,Čeda je u modi!
Mogu samo da te mrze Čedo majstore!

Ti,ako ti Ceda i LDP ne izbijaju iz glave,definitvno imas neki problem!A dokle je Ceda to pa stigao?Mozda se ti kreces u tom okruzenju,ali u narodu taj lik inije bas omiljen!Stvar je u tome da neko daje velike pare za njegovu kampanju i da je jako zastupljen na medijim,nista vise!
Jedno je vreme i majmun Sami bio u modu pa ga niko nije kandidovao za predsednika!!!!
Jedina je razlika sto je Sami uspeo da pobegne iz kaveza,a Ceda tek treba da udje u njega!!!!!!!!!!!!!! :D
 
sw-darthBEN:
@dusan82

Spremi se bolje za veliko iznanedjenje koje dolazi na izborima ..

Glupe su price da nece uci u parlament jer na proslim izborima LSV (Canku) je falilo 0,5 procenata kad je sam nastupao .

Ja i nisam rekao da ce lose proci na izborima,naprotiv,mislim da ce uci u parlament nazalost!Ali to je posledica te sa strane finansirane kampanje i pritiska koji se vrsi na narod.
Ja sam samo rekao da bi on trebao da odgovara ako je nesto uradio,a mislim da njegove veze sa mafijom nisu izmisljene.
Cvrsto verujem da bi on bio propast za srbiju,ali od nas zavisi,ako pobedi..............sta da se radi?!Pogresi covek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Tako ja cvrsto verujem da je Sheselj nalogodavac i politicki inspirator ubistva naseg najboljeg politicara u istoriji Srbije.

A jos vise verujem da bi radikali bili mrak u mraku za Srbiju .

p.s. Zasto bi mafija htela da ubije svog prijatelja i postavi na vlast svog neprijatelja velike borce protiv kriminala radikale :)
 
sw-darthBEN:
Tako ja cvrsto verujem da je Sheselj nalogodavac i politicki inspirator ubistva naseg najboljeg politicara u istoriji Srbije.
Мислим да си ипак сувише наиван.

Друго, што се тиче "најбољег политичара у историји..."
Хм... Кад би се та историја рачунала онако како су неки склони, од релативно скоријег доба, мооожда. Али ипак, Србија има мало дужу историју.
Стога, најбољи, тешко да је.

Ипак су то, дакле: Илија Гарашанин, Јован Ристић, Стојан Новаковић...
 
sw-darthBEN:
Tako ja cvrsto verujem da je Sheselj nalogodavac i politicki inspirator ubistva naseg najboljeg politicara u istoriji Srbije.

A jos vise verujem da bi radikali bili mrak u mraku za Srbiju .

p.s. Zasto bi mafija htela da ubije svog prijatelja i postavi na vlast svog neprijatelja velike borce protiv kriminala radikale :)

Zasto mislis da sam ja za radikale?Nisam!Ja sam samo protiv coveka koji kaze da sve ima cenu !E pa ja sam misljenja da nema sve cenu,da se Kosovo ne sme prodati,ako ga otmu,otmu ali potpisati se ne sme!Sto se tice Seselja meni samo smeta sto ga drze u Hagu bez ikakvog osnova,ako neko dokaze da je u nesto umesan neka mu sude ovde!
 
dusan82:
Ja i nisam rekao da ce lose proci na izborima,naprotiv,mislim da ce uci u parlament nazalost!Ali to je posledica te sa strane finansirane kampanje i pritiska koji se vrsi na narod.
Ja sam samo rekao da bi on trebao da odgovara ako je nesto uradio,a mislim da njegove veze sa mafijom nisu izmisljene.
Cvrsto verujem da bi on bio propast za srbiju,ali od nas zavisi,ako pobedi..............sta da se radi?!Pogresi covek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa ko je kriv radikalima što im je moćan sponzor nedavno otišao na onaj svet? Al' se nekad dobro jelo u Bagdadu...baš!
 
sw-darthBEN:
Tako ja cvrsto verujem da je Sheselj nalogodavac i politicki inspirator ubistva naseg najboljeg politicara u istoriji Srbije.

A jos vise verujem da bi radikali bili mrak u mraku za Srbiju .

p.s. Zasto bi mafija htela da ubije svog prijatelja i postavi na vlast svog neprijatelja velike borce protiv kriminala radikale :)

Ti verovatno veruješ da je Čeda dijabetičar pa se bode po venama?
 
LDP je definitivno način razmišljanja,a to da li je to razmišljanje ok ili ne to je neka druga tema.Čeda jeste simbol ili "Ikona" tog pokreta ali nije jedini nego samo najeksponiraniji.
I šta čemo dalje akademski građani ove zemlje,da ga obesimo?Ili da ga jednostavno prihvatimo kao takvog.Netreba da vam smeta postojanje takvog pokreta niti takve ličnosti.
Po mom mišljenju opasniji su oni prikriveni koji smeju uvek da vas pogledaju u lice i kažu :
Ma ne nisam ja,ja sam Legijalista!
LDP manje opasno po Srbiju od Živela Srbija(što u prevodu sa sovinog slenga znači: Hebo
vam ja ...)LPD manje zlo od DS jer svima je poznato koja je to mafija i šta su sve uradili
i šta če uraditi ako se udruže sa DSS,itd...itd.
A što se SRS tiče septembar je njihovo vreme,jer ako ovako nastave sa taktiziranjem
prepoloviče svoj uticaj u narodu,pa i kod njih neki jedva čekaju da uzjašu!
Bilo kako bilo Elvin je car! A LDP je način razmišljanja a ne povod za ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top