Kome smeta SRPSKI MARŠ 2008?

Ovog puta sam stvarno i najozbiljnije pocela da razmisljam da odem i pridruzim se antinacistima i pored toga sto ih vodi Cheda.

Lakse mi je da progutam i njegovo prisustvo nego li ideju da neko u Srbiji dolazi na takve budalaste ideje kao sto je organizovanje neonacistickog marsha.

Prosto se pitam iz koje li ste vi, muchenici, rupe izmilili????:think:

Управо је то манипулација коју они (са обе стране) желе. С једне стране "анти-антифашисти" мобилишу све оне којима највише сметају Чеда, Соња, обе Биљане:roll:
Са друге "антифашисти", оне којима највише смета "фашизам".
Уочи да ти кажеш како би лакше прогутала нечије присуство (поред себе), него да неко (уопште) има неке идеје...

А ја мислим да се забранама ништа не постиже. Тиме се само даје ефекат "забрањеног воћа". Уместо тога, треба их пустити да кажу шта имају, чак подстаћи такву расправу.
Тако сам ја на став једног "расно свесног" да су "биолошке разлике међу људима непремостиве" покренуо питање - како су то непремостиве?!? Шта у биологији чини припаднике различитих раса исте врсте непријатељима? Неки ген, ензим, фермант, хормон?! И даље нема одговора, и даље се "расно свестан" копрца. И то све на другом форуму...
Такође, ако је то чисто биолошки, онда се тако понашају и друге врсте. Па има ли непремостивих разлика између добермана и доге?!
О свему томе више има у есеју:
http://www.vecnavatra.com/esej/Biologija.pdf

Али, уочити пре свега да ја нисам ишао са причом "такав став је недопустив", "то треба забранити"... Нека их, нека лупетају своје глупости. Да ли би у Америци било забрањено Давидовићу да то проповеда?:bye:

Nadam se da ce ih policija dobro izlomiti......:cool:

Томпсоне, брини ти мало о неонацистима у Израелу:rotf: "твојој" земљи:hahaha:
Сад ми само одговори на ово, по могућству уз одавање неке приватности, што ћу одмах пријавити...
Немој ни случајно да гледаш како сам се ја идејно разрачунао са расистима;)
 
Sauron stvarno krenuo sa kvaziprosvetiteljstvom :D

mada... delom je u pravu

totalno je besmisleno da se 2 grupacije nacista, a razlichite nacije, uopshte i podnose, a kamo li pomazu!

dok je vec normalno kod sauronovih fashista. to je druga pricha...

За просветитељство, макар и оно "квази" треба имати публику која не бежи са часова. А колико видим ти си једино похађао биологију кад се причало о клонирању:lol:

Делом си и ти у праву. Видиш како се Русија, Кина, централноазијске републике, Венецуела, Боливија и још многи лепо држе заједно. Писао о томе наш бивши председник Монтгомери. Интернационала диктатура, тако вели:cool:

А ви видим ни сенилног Мугабеа не може те да макнете... Дарфур, Мјанмар, Тибет - листа ваших неуспеха. А тек "јадна мала" Грузија:whistling:
 
19:10
ДАЧИЋ: МУП НЕЋЕ ДОЗВОЛИТИ НИЈЕДАН СКУП 11. ОКТОБРА

БЕОГРАД – Министарство унутрашњих послова неће дозволити одржавање скупова - Марш за јединство Србије и протест Удружења антифашистичке кампање у суботу 11. октобра у Београду, изјавио је данас министар полиције Ивица Дачић.

Дачић је казао да је захтев за одржавање скупа Марш за јединство Србије МУП-у поднео појединац Златан Стојановић из Београда а не нека организација и додао да је провером утврђено да је он повезан са неонацистичким организацијама.

„За исти дан су најављени протестни скупови поводом тог скупа и МУП неће дозволити одржавање ниједног скупа тог дана и нећемо дозволити да се у Београду или било где у Србији пропагирају нацистичке и профашистичке идеје”, истакао је Дацић гостујући на телевизији Фокс.

Окупљање на платоу испред Филозофског факултета у Београду под називом Марш за јединство Србије најављено је на сајтовима више ултрадесничарских организација, попут Националног строја, а требало је да почне у 17 часова.

Више странака и невладиних организација затражило је протеклих дана од МУП-а да забрани и спречи одржавање „скупа неонациста”.
 
А јел` оће антифашисти опет да буду маскирани или ће овај пут да се поносе својим антифашизмом и покажу своје образе!?

Те пи**е?! Ма јок, још ће бити иза кордона жандармерије. Чувена је њихова храброст...
 
Da, bitno je da gej parada moze da prodje.

Josh neshto, zashto se stalno pominju "Fashisti"? Ono shto se promovishe od strane skinsa i ostalih "desnichara" shirom sveta je NACIZAM a ne FASHIZAM.

Obelezja poput kukastog krsta nisu obelezja Fashizma vec Nacizma.

Razmislite malo...
 
Da, bitno je da gej parada moze da prodje.

Josh neshto, zashto se stalno pominju "Fashisti"? Ono shto se promovishe od strane skinsa i ostalih "desnichara" shirom sveta je NACIZAM a ne FASHIZAM.

Obelezja poput kukastog krsta nisu obelezja Fashizma vec Nacizma.

Razmislite malo...

Evo ja sam razmislio i čini mi se da je pod ovim uslovima fašizam=nacizam. Isti mi je to ku*ac. Koji bre desničari, koji bre nacionalisti. Stoga bezvredna i pijana koji treba istrebiti je to. Eto. Inače, među antifašistima je bilo 30% pederčina sa svojim zastavama u duginim bojama koje žele da predstave kao zastave mira, iako svaki normalan čovek zna da su to zastave dupedavaca. Ali njih treba rešavati na drugi način, a ne vandalizovanjem beograda, kao što ove ćelave, musave pič*ice žele da rade.
 
Evo ja sam razmislio i čini mi se da je pod ovim uslovima fašizam=nacizam. Isti mi je to ku*ac. Koji bre desničari, koji bre nacionalisti. Stoga bezvredna i pijana koji treba istrebiti je to. Eto. Inače, među antifašistima je bilo 30% pederčina sa svojim zastavama u duginim bojama koje žele da predstave kao zastave mira, iako svaki normalan čovek zna da su to zastave dupedavaca. Ali njih treba rešavati na drugi način, a ne vandalizovanjem beograda, kao što ove ćelave, musave pič*ice žele da rade.

Ja ne podrzavam lupanje po gradu itd. vac samo ne kapiram zashto njima brane skup a pepeljugama ne?
 
Ja ne podrzavam lupanje po gradu itd. vac samo ne kapiram zashto njima brane skup a pepeljugama ne?

Zato što su štetočine. Lako.

Evo jedno pitanje apropo celog tog pokreta, nazovimo ga recimo Skinerizam.

Šta bre oni hoće? Šta hoće i zašto? Ako mi iko da normalan odgovor na to pitanje, ja ću da se obrijem, navučem martinke i fajerke i idem da bijem cigane i pedere.
 
Zato što su štetočine. Lako.

Evo jedno pitanje apropo celog tog pokreta, nazovimo ga recimo Skinerizam.

Šta bre oni hoće? Šta hoće i zašto? Ako mi iko da normalan odgovor na to pitanje, ja ću da se obrijem, navučem martinke i fajerke i idem da bijem cigane i pedere.

Ne znam ni ja ali postavlja se odna i pitanje, shta hoce pepeljuge? Da pokazu svima kako su felerichni?
 
Ne znam ni ja ali postavlja se odna i pitanje, shta hoce pepeljuge? Da pokazu svima kako su felerichni?

Da, pederaši hoće da ih smatramo normalnima, i na perfidan i pederski način to pokušavaju da proguraju na hiljade malih vrata. To je jasno.

Ali ovi dokoni slepci mi nikad nisu bili jasni. To bi bilo kao kad bi ja skupio ekipu dokonih i pijanih kretena da razbijamo po gradu, zahtevajući pravo da se ponovo uvode sibirski kolhozi :dash:
 

Back
Top