Kome smeta SRPSKI MARŠ 2008?

Tacno je da je Hitler prekrsio gomilu sporazuma, ali ne mozes reci da je prekrsio sve. I misljenja sam da bi ovaj nas postovao jer nije imao pretenzije na balkan. Covek je hteo da osvoji plodnu Ukrajinu i Poljsku, naravno i kavkaz. Za sve ostalo ga je bolelo uvo. Sa zapado nije hteo da ratuje ali su mu oni objavili rat, Na balkanu nije hteo da ratuje ali smo mi i Italijani napravili sranje. :dash::dash:

A to da su nam Nemci pobili dosta ljudi je tacno, ali sami smo krivi za to. Lepo ljudi kazu ne pravite belaja, za jednog naseg ubicemo vasih 100, a mi ko budale urrrrrrrrrra, zalete se partizani ili cetnici na dva nemca koji nose mleko i eti ti 200 Srba ode u nepovrat. Sta je falilo Dancima koji nisu ubili niti jednog svabu u okupiranoj Danskoj.

Naravno postoji tu i holokaust i logori smrti sirom evrope (pa i kod nas), koji su za neku drugu temu.

Nije da velicam Hitlera i nemce (cak sta vise ja ih ne volim) ali budimo realni, sami smo krivi za stradanje, i za to sto smo dopustili komunizmu da nas zajase.

Ovoliku gomilu sra.nja nisam video jos od sinocnjeg intervjua reTArDICA.
 
bilosta - Tacno je da je Hitler prekrsio gomilu sporazuma, ali ne mozes reci da je prekrsio sve. I misljenja sam da bi ovaj nas postovao jer nije imao pretenzije na balkan.

Reč je o potencijalnom angažmanu nemačke vojske u jugoistočnoj Evropi koji je Hitler pokušao da izbegne,stoga je diplomatskim pritiskom pokušao da natera zemlje Balkana (prestrašene snagom nemačke vojske) na saradnju.Značaj martovskog puča je,između ostalog,i u tome što je odgođen napad na SSSR.
Ko zna kakav bi bio ishod rata da su Nemci stigli do Moskve dva meseca ranije?


A to da su nam Nemci pobili dosta ljudi je tacno, ali sami smo krivi za to.

( . . . )

Šta je sa novosadskom racijom,sa ostalim zločinima...?

:arrow:

Lepo ljudi kazu ne pravite belaja, za jednog naseg ubicemo vasih 100,

Zar je ta politika 1:100 tebi razumna?

a mi ko budale urrrrrrrrrra, zalete se partizani ili cetnici na dva nemca koji nose mleko i eti ti 200 Srba ode u nepovrat.

Prvo,ne mogu da složim sa tobom kada pokušavaš da pokret otpora svedeš na besmislenu hajdučiju,kao da su ljudi samo čekali da im Švabe zauzmu zemlju.Šta misliš,zašto su oni uzeli oružje u ruke?
Iz dosade nisu sigurno.

Drugo,zna se kakva je bila nacistička politika prema Slovenima.Da je Hitler pobedio istrebio bi nas,kao i Jevreje i Cigane.No,čak i da to nije bilo tako,zar je trebalo zažmuriti i dopustiti da se preko naših leđa izvrši genocid nad drugima?

Sta je falilo Dancima koji nisu ubili niti jednog svabu u okupiranoj Danskoj.

Danska je nakon aprilske okupacije 1940. dobila fantastične uslove od Nemaca,da bi on, tobože,pokazao Evropi kako bi izgledala država pod nemačkim protektoratom.Dance je proglasio za arijevsku braću i nije došlo do smene vlade;a Danci su uspeli da isposluju jednaka prava za Jevreje kao i za sve ostale.
Stoga ne možeš praviti paralelu sa Danskom.

Danski pokret otpora je do kraja 1942 ostao pasivan,a nakon nemačkih poraza na istočnom frontu (konkretno posle izgubljene bitke kod Staljingrada 2.februara 1943.god) sve više ljudi se priključivalo pokretu otpora.Tada je pokret otpora dobio i podršku od saveznika i od tada počinje da se aktivno bori za oslobođenje.

Naravno postoji tu i holokaust i logori smrti sirom evrope (pa i kod nas), koji su za neku drugu temu.

Bogami,nisu.
Ovde govorimo o nacizmu,a ovi današnji nacisti podržavaju istu politiku represije i nacionalne,rasne i verske netolerancije.
U prošlom veku je po prvi put u istoriji jedan ideološki koncept koji je podignut na nivo institucije stvorio te logore,jedno od najvećih zala čovečanstva.

ali budimo realni, sami smo krivi za stradanje,

Ne pokušavaj ni slučajno da ovome daš prizvuk realnog.

i za to sto smo dopustili komunizmu da nas zajase.

Šta je bilo,bilo je.Moglo je biti i gore.
 
Reč je o potencijalnom angažmanu nemačke vojske u jugoistočnoj Evropi koji je Hitler pokušao da izbegne,stoga je diplomatskim pritiskom pokušao da natera zemlje Balkana (prestrašene snagom nemačke vojske) na saradnju.Značaj martovskog puča je,između ostalog,i u tome što je odgođen napad na SSSR.
Ko zna kakav bi bio ishod rata da su Nemci stigli do Moskve dva meseca ranije?

Da, sigurno smo mi Srbi zaslžni za to što SSSR nije pao pod Nemačku. Naši ljudi daju preveliki značaj tom puču, pa ako je tako značajno promenio tok rata zašto ga onda samo mi spominjemo !?!

Gledano dugoročno Hitler nije mogao da pobedu u tom ratu, koliko god neki tvrdili suprotno.



( . . . )

Šta je sa novosadskom racijom,sa ostalim zločinima...?

:arrow:

Novosadsku raciju su organizovali i sproveli u delo Mađari, bar koliko ja znam, i da se razumemo, Hrvati, Bugari i Mađari su pravili straviče zločine nad srpskim narodom i njih niti želim da pravdam niti imam sa čime. I hvala bogu što nam dade Milana Nedića koji je uspeo da napravi "marionetsku" vladu Srbije i ostavi Srbiju pod Nemačkom okupacijom. Šta mislite gde bi završili da je Srbija kako je nemačka planirala bude podeljena između Hrvata, Bugara i Mađara. Ne smem ni da pomislim na to šta bi bilo.


Zar je ta politika 1:100 tebi razumna?

Daleko od toga da jeste, čak ša više za svaku je osudu, ali bila je na snazi. Pa ne može se glavom kriz zid



Prvo,ne mogu da složim sa tobom kada pokušavaš da pokret otpora svedeš na besmislenu hajdučiju,kao da su ljudi samo čekali da im Švabe zauzmu zemlju.Šta misliš,zašto su oni uzeli oružje u ruke?
Iz dosade nisu sigurno.

Naravno da nisu uzeli oružje iz dosade, ali oružje su uzeli i ljudi Srpskog dobrovoljačkog korpusa, pa nisu pravili belaja.

Slažem se da je prebalo pružati otpor, ali ne u Srbiji gde je okupator Nemačka, i hteli mi to da priznamo ili ne, ne bi pravili nikakva sranja, jer su imali pametnija posla. Otpor je trebalo organizovati u Makedoniji (gde je okupator bila Bugarska), na Kosovu (gde je bila Handžar divizija), U nekim delovima Vojvodine (gde su bili Mađari), u takozvanoj NDH (gde su bile ustaše).

Da još jedna stvar da nije bilo dve političke (ustvari tri) struje u zemlji, ne bi se toliko žurili sa uzimanjem oružja u ruke.



Drugo,zna se kakva je bila nacistička politika prema Slovenima.Da je Hitler pobedio istrebio bi nas,kao i Jevreje i Cigane.No,čak i da to nije bilo tako,zar je trebalo zažmuriti i dopustiti da se preko naših leđa izvrši genocid nad drugima?

Kao što sam već rekao, na duge staze Nemačka taj rat nije mogla da dobiije. A što se tiče toga da li je trebalo zažmuriti, hm koji smo genocid sprečili?


Danska je nakon aprilske okupacije 1940. dobila fantastične uslove od Nemaca,da bi on, tobože,pokazao Evropi kako bi izgledala država pod nemačkim protektoratom.Dance je proglasio za arijevsku braću i nije došlo do smene vlade;a Danci su uspeli da isposluju jednaka prava za Jevreje kao i za sve ostale.
Stoga ne možeš praviti paralelu sa Danskom.

Naravno da ne mogu da pravi paralelu sa Danskom tu si upravu, ali 1. Danci nisu organizovali pokret otpora odmah nakon okupacije. 2. Znalo se da Hitler sprema napad na Rusiju i da neće hteti da se zamajava po Srbiji, odatle je i došla ona monstruozna direktiva 1:100, trabalo je sačekati.

Danski pokret otpora je do kraja 1942 ostao pasivan,a nakon nemačkih poraza na istočnom frontu (konkretno posle izgubljene bitke kod Staljingrada 2.februara 1943.god) sve više ljudi se priključivalo pokretu otpora.Tada je pokret otpora dobio i podršku od saveznika i od tada počinje da se aktivno bori za oslobođenje.

Pametni ljudi. Znaju kad treba da počnu



Bogami,nisu.
Ovde govorimo o nacizmu,a ovi današnji nacisti podržavaju istu politiku represije i nacionalne,rasne i verske netolerancije.
U prošlom veku je po prvi put u istoriji jedan ideološki koncept koji je podignut na nivo institucije stvorio te logore,jedno od najvećih zala čovečanstva.

Još jednom ću da kažem da ja nisam nacista, niti podržavam naciste, ni ove današnje a ni one od pre 65 godina. I mišljenja sam da takvu politiku treba zabraniti, i da kad sam već kod toga mogu da kažem da mi smeta ovaj skup 11. oktobra.

Ono što sam hteo da kažem da se o holokaustu može pričati do mile volje te nisam hteo sada i to da započenjm, tačka.



Ne pokušavaj ni slučajno da ovome daš prizvuk realnog.

Čačkali smo mečku u oko.



Šta je bilo,bilo je.Moglo je biti i gore.

Moglo je biti gore, (znam da se ponavljam ali, ovo je jako bitna stvar) Srbija je mogla biti podeljena između Mađara, Hrvata i Bugara. E to da se desilo pitanje je da li bi nas sada bilo.

I to je jedini gori scenario od onog koji se desio, sve ostale opcije bi bile bolje po nas.
 
"Iako tvrde da nisu nacistička organizacija,
somborski skinsi su početkom
2007. uputili pismo klubu Arijevska rasa
iz Minhena s molbom da se kao srpski
hitlerovci ujedine s nemačkim skinhedima.
Iz Minhena je, međutim, stigao negativan
i uvredljiv odgovor:
„Vi Sloveni ste niža ljudska rasa i mi
arijevci nemamo nameru da se s vama,
balkanskim svinjama, ujedinjujemo!”
– saznali smo u somborskoj policiji."

http://www.gradjanski.co.yu/navigacija.php?IDStranicaPodaci=16468&iMeni=1

Sreda,6.februar 2008.

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
И сад неки идиот треба да поверује у ово!!:rotf::rotf::rotf::rotf: Ау, на шта сте спали....
 
Kao što rekoh ( a ako nešto mrzim,to je kad moram da ponavljam stvari ),smešno je pomisliti da bi Adolf Hitler ispoštovao taj sporazum.


Koliko god to bilo istina, i neshto na shta sam se i sam chesto pozivao, fakat je da je on praktichno izgubio rat 22. juna 1941.

A nakon 11. decembra iste godine, bilo je samo pitanje vremena.


Ali je takodje istina da nam niko ne garantuje da Hazjajin od Zapada ne bi zatrazhio da mu prepuste Jugoslaviju, tako da bismo mi svejedno dobili komunistichku vlast, samo tvrdu, staljinistichku. Chak, smatram to vrlo verovatnim scenariom.

No, mi sad samo glumimo generale posle bitke. Lako je nama iz ovih stolica i fotelja. Ko zna kako bi i ti i ja, i ostali, postupali i razmishljali da smo rodjeni nekih vek ranije.
 
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Еее, разочарао си ме! Мислио сам да ће овај пут бити рођендан Гебелсове ујне или Геринговог стрица.:rotf::rotf::rotf: Ц, ц, ц...

vi, niza raso, josh niste dostojni slavljenja rodjendana gebelsove ujne...

nikad necete ni biti :D

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
И сад неки идиот треба да поверује у ово!!:rotf::rotf::rotf::rotf: Ау, на шта сте спали....


a ti idi na neki nazzi dojchlanderski sajt
pa proveri :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Još jednom ću da kažem da ja nisam nacista, niti podržavam naciste, ni ove današnje a ni one od pre 65 godina. I mišljenja sam da takvu politiku treba zabraniti, i da kad sam već kod toga mogu da kažem da mi smeta ovaj skup 11. oktobra.

Razumem ja savršeno šta želiš da kažeš.Ali cela ova diskusija se svodi na "šta bi bilo kad bi bilo".Kao što već reče Azathoth:

No, mi sad samo glumimo generale posle bitke. Lako je nama iz ovih stolica i fotelja. Ko zna kako bi i ti i ja, i ostali, postupali i razmishljali da smo rodjeni nekih vek ranije.

Koliko god to bilo istina, i neshto na shta sam se i sam chesto pozivao, fakat je da je on praktichno izgubio rat 22. juna 1941.

A nakon 11. decembra iste godine, bilo je samo pitanje vremena.

Sem toga,tokom te iste 1941 AD,Nemačka je izgubila premoć u naoružanju.

Slažem se i što se tiče toga da smo nakon WWII mogli živeti i u daleko goroj despotiji i totalitarizmu.

Veći je idiot onaj koji na osnovu ovakvog Tvog, ničim argumentovanog komentara povjeruje da to možda nije tačno.

Eh sad,ne može drugačije...Odakle mu argumenti?
 
a ti idi na neki nazzi dojchlanderski sajt
pa proveri :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ром, ај пали у Индију:thumbdown:
Мало сам се информисао о овоме, и нигде нисам нашао тај Аријевски клуб или шта год.:think::think:

И приметио сам, на свим десничарским сајтовима нас Србе лепо дочекују (сем Хрвата, наравно) тако да булажњења неких форумаша падају у воду...
 
Мало сам се информисао о овоме, и нигде нисам нашао тај Аријевски клуб или шта год.:think::think:
Evo Ti link pa se informiši iz prve ruke
http://www.aryan-nations.org/index.html


a ovo dole Ti je bonus - Aryan Nations Wallpaper



2550rjl.jpg
 
Ром, ај пали у Индију:thumbdown:
Мало сам се информисао о овоме, и нигде нисам нашао тај Аријевски клуб или шта год.:think::think:

И приметио сам, на свим десничарским сајтовима нас Србе лепо дочекују (сем Хрвата, наравно) тако да булажњења неких форумаша падају у воду...

:D da da da, lepo vas dochekaju
pa vas razvale od batina :D

ka shto rekog
nadji neki nemachki nazzi sajt
pa se uchlani

pa kazi
'de ste braco

:D :D :D
 
Poslednja izmena:
Ром, ај пали у Индију:thumbdown:
Мало сам се информисао о овоме, и нигде нисам нашао тај Аријевски клуб или шта год.:think::think:

И приметио сам, на свим десничарским сајтовима нас Србе лепо дочекују (сем Хрвата, наравно) тако да булажњења неких форумаша падају у воду...

Učlani se pa nam javi.
I da....
Reci im "Sloveni su najjača rasa na svetu, Rusi su Cerevi"
Zanima me odgovor nemaca...
:rotf:
 
Evo Ti link pa se informiši iz prve ruke
http://www.aryan-nations.org/index.html


a ovo dole Ti je bonus - Aryan Nations Wallpaper



2550rjl.jpg

:klap::klap::klap::klap:Слепцу.:klap::klap::klap::klap:
Мало си омашио државу.... Знаш, Aryan Nations су из Америке и не постоје већ пар година... Само пар ликова се труди да их колико-толико одржи на нету. :dash::dash:
 
Učlani se pa nam javi.
I da....
Reci im "Sloveni su najjača rasa na svetu, Rusi su Cerevi"
Zanima me odgovor nemaca...
:rotf:

Словени нису раса, необразована сељачино. Бар си једно погодио... Десничари света гледају на Русију баш тако као што си рекао. И Немци, такође.
 
kao prvo:

kulturno se izražavaj.
Mogao sam i ja Tebe nazvati naci-šljamom, ali nisam ... iako intimno mislim da to jesi.

kao drugo:

ne "tepaj" sebi ovako:
И приметио сам, на свим десничарским сајтовима нас Србе лепо дочекују (...)
Nisi Ti desničar (niti su ti sajtovi desničarski), na ovom pdf-u desničari su npr. Pobedonoscev, JABUCHILO .., Ti i slični Tebi jeste desno, al' desno od razuma.

kao treće:

ja jesam pogriješio, ali ne tamo gdje Ti misliš, nego zato što sam uopšte reagovao na ovako smiješno neargumentovanu tvrdnju:
"И сад неки идиот треба да поверује у ово!! Ау, на шта сте спали...." + 12x:rotf:
a nakon toga opet i na ovako "do jaja" argumentovanu izjavu:
"(...)Мало сам се информисао о овоме, и нигде нисам нашао тај Аријевски клуб или шта год. (...) + 2x:think:

U prvom slučaju trebao sam se samo nasmijati, a ne sa svojim komentarom davati bilo-kakav kredibilitet sagovorniku Србенда100%, koji ispred autoriteta jednog, registrovanog i u svojoj djelatnost, regulisanoj zakonom i profesionalnim uzusima, javnog glasila "Građanskog lista", stavlja svoj ogromni forumski autoritet.

U drugom, nakon onog boldiranog jednostavno sam trebao preći na drugi post ili u najgorem slučaju kao komentar napisati - kako sam se i ja malo informisao i kako sam zaključio da korisnik Србенда100% dezinformiše forumsku javnost.

i kao četvrto:

ti možeš komentarisati ovo što sam ja napisao, ali nema "teorije" da ću Ti ja odgovoriti .., osim ako raspravu ne skreneš prema motivima i učesnicima tzv. Srpskog marša 2008.

A da bi te malo "pogurao" u tom smjeru, evo jedan attach


dvpn51.jpg
 
Словени нису раса, необразована сељачино. Бар си једно погодио... Десничари света гледају на Русију баш тако као што си рекао. И Немци, такође.

Нећу да одговарам на увреде,
али колико се ја сећам Русија је 9 маја 1945 објаснила "вишој раси" ко је газда у кафани.
То Немци не могу да забораве.
 

Back
Top