Kome smeta SRPSKI MARŠ 2008?

Postoji neko gori od nacista?
Pa oni su odgovorni za smrt oko MILION SRBA. Zar si zaboravio Jasenovac, Kraljevo,Kragujevac,raciju u Novom Sadu... Kako neke ljude (koji kazu da vole ovu zemlju) nije sramota. Kako mozes? Tebi niko nije poginuo od 41 do 45? Zbog Cede mi jos niko nije umro, ali zbog nacista jeste.

To su bili nemacki nacisti, ovi su srpski. Nece ubijati Srbe. Oni samo malo mlate srpske izdajnike ili bar one za koje misle da to jesu. A koliko misle, obicno se vidi kada sednu u cekaonicu pritvora posle makljazhe. A ako se posreci LDPu, ljudi ce tek umirati, od muke.
 
Gle sad kad se pojave pristalice zavere i otkriju nam kako ih je u stvari sam Čeda organizovao. A Čanak mu pomogao :mrgreen:

Nisam pristalica zavere, ali... Javna je tajna kod nas i u svetu da se medijska kampanja uvek vodi podsticanjem problema kampanje, zatim prilivom sredstava za borbu protiv tog problema, a na kraju pomocu tih sredstava samom medijskom kampanjom protiv tog problema. Tako je isto i sa kampanjom protiv narkotika i sa ekoloskim kampanjama... Prvo medijski podstaci problem, da bi se ostvarila sredstva od fondova i sl.. Inace bi se ceo nevladin sektor polako ugasio.
 
Poslednja izmena:
I ocekivao sam ovakve jednostrane odgovore posto je krstarica zuti forum.

Zanimljivo je da su "fasisti" i u Srbiji i u Evropi organizovali mitinge za ocuvanje teritorijalnog integriteta Srbije.

Nego, za sta se ono zalazu antifasiti (ceda, canak, biserko, kandicka, tadic...i njihovi zapadni mentori)?
 
I ocekivao sam ovakve jednostrane odgovore posto je krstarica zuti forum.

Zanimljivo je da su "fasisti" i u Srbiji i u Evropi organizovali mitinge za ocuvanje teritorijalnog integriteta Srbije.

Nego, za sta se ono zalazu antifasiti (ceda, canak, biserko, kandicka, tadic...i njihovi zapadni mentori)?

Samo ti decko uzmi pomenutu knjigu u ruke, pa vidi sta Mr. Hitler misli o Slovenima....
Ah da, i jos malo literature o Nazi ideologiji...npr. Invisible Eagle nije lose, posto u uvodu lepo objasnjava neke stvari....
Drugim recima, neonaciste mogu da razumem samo i iskljucivo ako su Nemci, a ne Srbi.
 
Da a zasto se cudis? Ne mozes porediti grupu dokonih momaka iz Srbije koji se zamlacuju nekim tamo svojim shvatanjem nacizma sa nekim Svabama koji su ti ubili bake i deke u u 2. sv. ratu. Veze s vezom to nema.

To nije moje shvatanje nacizma.
Ti nemas pojma sta je nacizam niti imas ideju sta je to, kako je nastao i odakle mu poreklo.
Prema tome cuti da ne ispadas budala.....

Osim ako si htela da pricas o nacionalizmu, a to je nesto drugo....
 
I ocekivao sam ovakve jednostrane odgovore posto je krstarica zuti forum.

Zanimljivo je da su "fasisti" i u Srbiji i u Evropi organizovali mitinge za ocuvanje teritorijalnog integriteta Srbije.

Nego, za sta se ono zalazu antifasiti (ceda, canak, biserko, kandicka...i njihovi zapadni mentori)?

Alooo, stani malo...:otkacio: I ja sam antifasista, al ne dozvoljavam da me trpas u grupu sa ovim kretenima. Ti si jednostran!!!
 
To nije moje shvatanje nacizma.
Ti nemas pojma sta je nacizam niti imas ideju sta je to, kako je nastao i odakle mu poreklo.
Prema tome cuti da ne ispadas budala.....

Osim ako si htela da pricas o nacionalizmu, a to je nesto drugo....

Koliko ja vidim, ovde se diskutuje o tom skupu, a ne o nacizmu kao pokretu. A poznajuci neke likove iz tih grupa, znam da ne razmisljaju puno i da ONI ne znaju sta je nacizam, a sta nacionalizam... Ja se time ne bakcem. Samo komentarisem skup. Cemu ljutnja???
 
Koliko ja vidim, ovde se diskutuje o tom skupu, a ne o nacizmu kao pokretu. A poznajuci neke likove iz tih grupa, znam da ne razmisljaju puno i da ONI ne znaju sta je nacizam, a sta nacionalizam... Ja se time ne bakcem. Samo komentarisem skup. Cemu ljutnja???

Da, diskutuje se o skupu neonacista.
Opet kazem, ako su Nemci - super, neka se skupljaju....
ali ako su Srbi....heheh...pa onda su u grdnoj, ali GRDNOJ zabludi......oni na taj nacin nesvesno podrzavaju ugnjetavanje i unistavanje citavog naseg naroda.....mislim naroda, kao svih Slovena....
 
Ovo je tekst poziva na SRPSKI MARS 2007 i u ovom ne vidim nista fasisticko ali u tom tekstu ima detalja koji su itekako vrijedjali osjecanja canka i njegovih spodoba



Нови Сад, 7.октобар


СРПСКИ МАРШ


Марш за јединствo Србије


Протест против цепања наше Србије.
Против свих облика аутономаштва, сепаратизма, секташења и подела.


Скуп ће почети код споменика Јаши Томићу у 17 часова, полагањем венаца српске омладине.
Протестна колона ће се затим упутити на Трг слободе у центар Новог Сада где ће се народу обратити говорници.
Скуп организују српске патриоте које су одржале и меморијални скуп у Београду поводом 8 година од бомбардовања.

Свако коме на срцу лежи Србија, национална слобода српског народа и изнад свега јединство и будућност нашег народа треба да пружи свој допринос и да присуствује скупу.



Српска омладино
Буди тамо!
 
JEKA021:
Da a zasto se cudis? Ne mozes porediti grupu dokonih momaka iz Srbije koji se zamlacuju nekim tamo svojim shvatanjem nacizma sa nekim Svabama koji su ti ubili bake i deke u u 2. sv. ratu. Veze s vezom to nema.

Naravno.

Sledeci put kad vidite nekog Hrvata kako ljubi Pavelicevu slikom, nemoj da je nekom sluchajno palo na pamet da to povezuje sa Ustashama koje su nam ubijale babe i dede u Drugom svetskom ratu.

Veze s' vezom to nema.
 
Samo ti decko uzmi pomenutu knjigu u ruke, pa vidi sta Mr. Hitler misli o Slovenima....
Ah da, i jos malo literature o Nazi ideologiji...npr. Invisible Eagle nije lose, posto u uvodu lepo objasnjava neke stvari....
Drugim recima, neonaciste mogu da razumem samo i iskljucivo ako su Nemci, a ne Srbi.

To je pisano prije 60 i nesta godina i u medjuvremenu se istorija promijenila, kao i Srbija (danas u Beogradu nesmijes da javno kazes da si Srbin jer ce ti odmah staviti epitet da si genocidni klerofasista)

Samo ti decko uzmi knjigu "Samoizolacija: realnost ili cilj" pa vidi sta osvjedoceni antifasista sonja biserko misli o Srbima
 
Naravno.

Sledeci put kad vidite nekog Hrvata kako ljubi Pavelicevu slikom, nemoj da je nekom sluchajno palo na pamet da to povezuje sa Ustashama koje su nam ubijale babe i dede u Drugom svetskom ratu.

Veze s' vezom to nema.

Porazgovaraj nekada sa tim neonacistima koji se kod nas okupljaju pa ces videti da ni oni sami ne znaju zasto to cine. Samo su zbog NECHEG???? besni. To njihovo shvatanje nije srpski nacionalizam, vec neko opskurno shvatanje nacizma. Zato se i biju. Ni ne razmisljaju koliko to skodi nacionalnom identitetu zemlje u kojoj zive.
 
Poslednja izmena:
To je pisano prije 60 i nesta godina i u medjuvremenu se istorija promijenila, kao i Srbija (danas u Beogradu nesmijes da javno kazes da si Srbin jer ce ti odmah staviti epitet da si genocidni klerofasista)

Da, to je pisano tada, samo nacizam ima korene iz 19. veka, Hitler nije izmislio nacizam, samo ga je izneo pred javnost, ali bez obzira na to, prilicno je dobro opisao izbvorni nacizam i praktikovao isti.

Inace, ne znam odakle ti ideja da ne smes javno da kazes da si Srbin.
Mozes i javno i tajno i da vices i da urlas i da kazes na TV i radiju i na forumu i kako hoces.....

Evo:

Ja sam Srbin.

Upravo sam to javno izjavio. Mislis da cu imati neke posledice od toga?

Samo ti decko uzmi knjigu "Samoizolacija: realnost ili cilj" pa vidi sta osvjedoceni antifasista sonja biserko misli o Srbima

E bas me zabole da citam tog kretena....
 
:D:D:D:D
Srpski nacisti :D:D:D
E stvarno, ovde covek moze svasta da cuje :D:D:D:D

"Iako tvrde da nisu nacistička organizacija,
somborski skinsi su početkom
2007. uputili pismo klubu Arijevska rasa
iz Minhena s molbom da se kao srpski
hitlerovci ujedine s nemačkim skinhedima.
Iz Minhena je, međutim, stigao negativan
i uvredljiv odgovor:
„Vi Sloveni ste niža ljudska rasa i mi
arijevci nemamo nameru da se s vama,
balkanskim svinjama, ujedinjujemo!”
– saznali smo u somborskoj policiji."

http://www.gradjanski.co.yu/navigacija.php?IDStranicaPodaci=16468&iMeni=1

Sreda,6.februar 2008.
 

Back
Top