Koliko se najduže niste kupali / tuširali?

1708557176840.png
 
Osim toga, koja je magija u odbrojavanju 24 sata?
Ne treba da se broje sati nego je nešto drugo indikator
Kada bi dan trajao 30 sati, i taj period bi bio ok.
Da, nekad se ne isprljaš baš posle 24 sata, ali posle 35 sati npr. već počinješ da budeš bajat, a nisi u prilici da se okupaš. Zato je bolje biti tih 11 sati "nepotrebno" čist (a u stvari svež) nego smrdeti još 13 sati dok ne dođe novi ciklus za kupanje.
A to je i stvar kulture prema bliskim osobama s kojima živiš.
Hajde, srca moja. Kupajmo se!
Kupajmo se....
Kao ja i moja sestrica-Kupajmo se u užasnom moru!

Okupala :tick: 😇
 
Šalu na stranu, ali ja bježim od kade kao vrag od tamjana.
Tu praktički ležiš u vlastitoj prljavštini.
Dobra tuš kabina, pri vrhu otvorena, kako bi zrak cirkulirao, nije na odmet klupa na koju sjedneš, plus žena koja je 8 sati radila u polju... milina.
Vidi se da ste niste mnogo kupali. U kadi se kupa istuširan...što je za vas APSOLUTNO looodilo. :lol:
 
Nije isto kad spava pored tebe, da ne pričam o seksu i kad ti je kolega na poslu jer onda ne mora da smeta pa nije ni bitno ako se ne kupa svaki dan. Bitnije je da se poklope standardi higijene kod m-ž para. Pa ako su jedan drugom ok na par dana, ko su ostali da prigovaraju.
Vidi se na ulici i u svim životnim situacijama da je sapun i voda teška apstrakcija u 21. veku , ma koliko se mi ovde šalili.
 
Vidi se na ulici i u svim životnim situacijama da je sapun i voda teška apstrakcija u 21. veku , ma koliko se mi ovde šalili.
Pa vidi se, naravno, posebno u GSP- u. Ali ipak mislim da se ti ljudi ne kupaju malo duže od par dana i da ne peru redovno odeću. A neki se i više znoje i prljaju pa nije isto kao kad se dva dana ne okupa Marko ili Darko.
 
Pa vidi se, naravno, posebno u GSP- u. Ali ipak mislim da se ti ljudi ne kupaju malo duže od par dana i da ne peru redovno odeću. A neki se i više znoje i prljaju pa nije isto kao kad se dva dana ne okupa Marko ili Darko.
Oblaci se odjeca od sintetike uglavnom.A u tome se usmrdis da si i najcistiji.
Realno niko se nece "isprljati" ili smrditi ako preskoci dan,dva da se ne okupa, ako nosi cistu odjecu koja nije sintetika i ako se ne znoji.
Ono sto najvise smrdi mislim da je bas odjeca koja se ne pere redovno.
Ne mogu da se sjetim najduzeg perioda bez kupanja,jer ga do sada,hvala Bogu, nije bilo.
Kupala sam se redovno i kad nisam imala struje i tekuce vode.
Uvijek kad se tusiram,pomislim kako je tusiranje i kupatilo jedna od blagodeti civilizacije,a koja opet nije dostupna svim ljudima na svijetu i da zapravo imamo srece sto nam se to podrazumijeva.
 

Back
Top