Koliko prihvatate trans osobe?

A koja je od ovih ta prijovicka?
Mislim naznaci da se ljudi malo loze na Bozidara....
Ni ja ne znam kako izgleda Prijovicka, ali vidi se da je ovo levo trans :)
Thinking Pondering GIF by BuzzFeed


Prijovićka ima burmu , Božidar nema :zkez:
 
Mislim da bude jasno , vidi se ne prolazi kod mene.....
Postoje metode za prepoznavanje muskog skeleta ali kod nekog lokaliteta, a ne da to vazi svuda, npr moze se reci pravila za prepoznvanje muskog i zenskog tajlandjanina....to moze, ali stavi ti amerikanku i svedjanku na sto pa ti popucaju svi argumenti....
 
Pa o tome se i radi, u USA su počeli da rade školskoj deci hemijsku kastraciju bez saglasnosti roditelja,
a tek ovo ubacivanje tranvestita u ženske kategorije u sportu WTF?!?!?!


https://www.nytimes.com/2023/01/22/us/gender-identity-students-parents.html

pitanje je vremena kada će to stići u Evropu kao i sve ostalo.
Видиш да се људи питају одакле нам ове информације. Не, него ћемо да живимо у бурету и затварамо очи и уши.
Не знам чему људима служи интернет и за шта га користе...
 
мислим, не знам шта рећи
како човек уопште дође до ових информација? или има публике па су лако доступне, или се сам потруди па их проналази
али кад му толико сметају зашто се онда бави тим стварима?

ако ће у аутобусу да седне поред мене мушкарац са коњским репом, почупаним обрвама и напућеним уснама, нек седне
ако ће ме питати на којој станици треба да изађе, рећи ћу
ако сад неко мисли да сам ја педе*р што се не померим, нек мисли

па неће скочити да ме је*бе

е сад да има насилника има сигурно и злоупотреба има могу да замислим али тада се неко посматра као одрасла особа без обзира на сексуалну верску националну политичку или било коју другу оријентацију
Како дођем до информација? Користим интернет и за друге ствари, сем за игрице.
Рецимо, читам новине, користим мреже као што је Твитер и хоп...изађе свашта нешто.
Мени је чудније да људи нису наишли на бар неку од ових информација.
 
Као и свуда и међу њима има багре али ако их забрањујемо и шиканирамо....(насиље рађа насиље)
I najgore bi bile jos gore da su ostale musko... ne treba zabranjivati nego ohrabrivati, evo vec zamisljam divan 21. vek sa ulicama punim prekrasnih ribetina svih vrsta umesto zamascenih veprova... mislim da je zapad, iako truo, u pravu sto to forsira...
 

Back
Top