Koliko se najduže niste kupali / tuširali?

Al' indikator za tuširanje
fijufiju.php.gif

Sori Sensej al' šokirala sam se :pljus:
Ok ako je neko bolestan ili operisan ali zdrava i prava osoba da se ne kupa 3-4 dana, haos...
 
Nisam se tuširala 6 dana kada sam bila u bolnici, zbog operacije kolena. Samo sam se brisala vlažnim maramicama.

Zbog dijagnoze cerebralna p, operisao me je ortoped koji operiše na prvom mestu decu koja imaju cp. U kupatilu visoka kada u koju je nemoguće ući kad imaš gips na nozi.
Dobro, mogu name da tu kupaju decu..ali sama kada je bila stara, baš stara, na "renoviranom dečijem odeljenju".

Sedmog dana sam, na sopstveni zahtev, puštena na kućno lečenje. Taj ortoped je u proseku pacijente držao u bolnici oko 2 ili 2,5 meseca!

I ušla sam u moju tuš kabinu ( ima zavesu, ne staklo )... mislim da sam se kupala više od pola sata.
 
17 dana, u vojsci. Došao sam u novu kasarnu u kojoj su upravo održavane neke sportske igre za studente vojne akademije. Običnih vojnika je u kasarni bilo malo i svi smo bili angažovani na organizaciji i opsluživanju učesnika igara. Ja sam bio raspoređen u kuhinji, ustajao ujutru pre svih i vraćao se u krevet uveče posle svih. Povremeno sam se prao na lavabou u toaletu, koliko sam mogao. Neki vojnik se požalio jednom starešini, na šta mu je ovaj odgovorio ''Niste došli u vojsku da mirišete''.

Uhvatio sam prvu priliku i prijavio se da dajem stražu, pa sam se tamo kupao u stražari svakog dana.
 
Koliko se najduže niste kupali/tuširali?
Koji vam je indikator da bi trebali?

Pogledajte prilog 1502753
Vojska 14 dana.
Tuširanje bilo samo četvrtkom, decembarska klasa, crkla kotlarnica. Kada prođe tvoj red nema naknadno. Prali se cele nedelje hladnom vodom, ali tuširanje tek sledeće nedelje bilo. Oni koje je uhvatilo požarstvo i to su preskočili.
Bilo je i likova koji su pre požarstvo birali nego da se tuširaju :sad2:

Užas šta čovek vidi tamo. Posle kažu da se vrati vojska, vratim im ga majci :nono3:
 
Ok ako je neko bolestan ili operisan ali zdrava i prava osoba da se ne kupa 3-4 dana, haos...
Batice, ne razumiješ ti muški svijet...

:rotf:

Možda je i bolje tako.

Evo, ja se u zadnje vrijeme tuširam i perem kosu svaki dan... naglasak je u zadnje vrijeme.

Ženski um - moram biti oprana 365/12/31.

Muški um - rasporedi kupanja strateški, razborito, ne troši vrijeme na tu trivijalnost osim ako zdravlje ili posao ne traže.
 
Batice, ne razumiješ ti muški svijet...

:rotf:

Možda je i bolje tako.

Evo, ja se u zadnje vrijeme tuširam i perem kosu svaki dan... naglasak je u zadnje vrijeme.

Ženski um - moram biti oprana 365/12/31.

Muški um - rasporedi kupanja strateški, razborito, ne troši vrijeme na tu trivijalnost osim ako zdravlje ili posao ne traže.
Kako trivijalnost? Odvojiš 10 minuta za sebe , pa sve lepo miriše.. opustiš se , šta je u tome loše ?
 
Batice, ne razumiješ ti muški svijet...

:rotf:

Možda je i bolje tako.

Evo, ja se u zadnje vrijeme tuširam i perem kosu svaki dan... naglasak je u zadnje vrijeme.

Ženski um - moram biti oprana 365/12/31.

Muški um - rasporedi kupanja strateški, razborito, ne troši vrijeme na tu trivijalnost osim ako zdravlje ili posao ne traže.
Ko bi rekao da ste toliko ekološki osvešćeni :mrgreen:
 
Batice, ne razumiješ ti muški svijet

Muški um - rasporedi kupanja strateški, razborito, ne troši vrijeme na tu trivijalnost osim ako zdravlje ili posao ne traže.
Možda batice al' ovo tvoje ne važi za sve muškarce. Evo moj muž se kupa svakodnevno, tako je od kako se znamo.
Mislim ako tako volite puvajte onda, šta da ti kažem. :mrgreen:
 

Back
Top