Колико вам је стало да НАТО пропадне?

Колико вам је стало да НАТО пропадне?

  • По сваку цену.

    glasova: 18 64,3%
  • Једино ако Србија добије Косово натраг, иначе нек пропадне НАТО и ако треба све остало.

    glasova: 10 35,7%

  • Ukupno glasova
    28

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.598
Ауторска:НАТО је највећи непријатељ Срба на Балкану, око тога мена дилеме. Аутошовинисти са бесимисленим пискарањима како НАТО жели Србима на Балкану добро нек заобиђу тему.
 
mislsi da nato zabole za srbe?

oni imaju svoje interese i to je to.
kad im ides uz interese onda si im super, kad ne ides onda su protiv tebe i to je to.
nema tu nista specijalno protiv srba.

ista stvar je i sa rusijom.
Врло је могућ Трећи светски рат. Нестане НАТО. Хвала поетској правди. Да се затре НАТО, за то нема цене. Сви који желе НАТОу добро, њима све најгоре.
 
Сасвим је могућ Трећи светски рат и ништа да не остане од НАТОа. Милина и поетска правда.

Боли ме питон за трећи светски рат.

Једино у том рату би ми било важно да ми прогласимо неутралност и ни на који начин да се не мешамо у сукоб (укључујући и навијање о пропасти једне или друге стране).
 
Боли ме питон за трећи светски рат.

Једино у том рату би ми било важно да ми прогласимо неутралност и ни на који начин да се не мешамо у сукоб (укључујући и навијање о пропасти једне или друге стране).
Да буде што више НАТОвских лешева и да им се затре земља.
 
Боли ме питон за трећи светски рат.

Једино у том рату би ми било важно да ми прогласимо неутралност и ни на који начин да се не мешамо у сукоб (укључујући и навијање о пропасти једне или друге стране).
sto nas mozda dovodi do cika vucica koji uspesno ume da se pravi lood tako da nas mozda i izvuce iz treceg svetskog rata :rotf:
 
Сасвим је могућ Трећи светски рат и ништа да не остане од НАТОа. Милина и поетска правда.
mislis li da kada bi do nuklearnog sukoba doslo (ako to podrazumevas pod III sv. rat) da bi NATO-zemlje ugasile svoje raketne-stitove, raspustile vojsku i mirno stale kao za straljanje, da Putin po njima sipa nuklearke?! ili bi i druga strana dobila malo preko p*čke?
 
mislis da nato zabole za srbe?

oni imaju svoje interese i to je to.
kad im ides uz interese onda si im super, kad ne ides onda su protiv tebe i to je to.
nema tu nista specijalno protiv srba.

ista stvar je i sa rusijom.
Baš zato je važno da PROPADNE! Onda ćemo znati da li je Putin AGRESOR koji je zinuo na okolne države, ili se stvarno samo preventivno BRANI od NATO-a na granici Rusije.. Kao što su amerima smetale neke 'petarde' na Kubi! :hahaha: :hahaha:
 
Да буде што више НАТОвских лешева и да им се затре земља.

То о лешевима једне или друге стране можемо у кафани да причамо.

А државна политика да буде да се правимо мртви док све не прође и да се склањамо на све могуће начине.
 
То о лешевима једне или друге стране можемо у кафани да причамо.

А државна политика да буде да се правимо мртви док све не прође и да се склањамо на све могуће начине.
Нема веће радости кад НАТОВци цркавају у највећим мукама.
 

Back
Top