Колико вам је стало да НАТО пропадне?

Колико вам је стало да НАТО пропадне?

  • По сваку цену.

    glasova: 18 64,3%
  • Једино ако Србија добије Косово натраг, иначе нек пропадне НАТО и ако треба све остало.

    glasova: 10 35,7%

  • Ukupno glasova
    28
zbog vojne baze. posle su je stavili u makedoniju i na kosova pa im srbija i nije vise vazna.
ali ako si zaboravio jedna od osnovnih stvari koja je odbijena u rambujeu je bilo postavljanje nato vojnih baza u srbiji i da njihovi vojnici ne potpadaju pod nase zakone, drugim recima, mogu da ubiju i samo bi se vratili u svoju zemlju. nato vojska bi imala pun imunitet na teritoriji srbije, mi to nismo prihvatili i bombardovali su nas.
nema tu mrznje, samo interesi
kad su baze postavili u regiionu, odustali su od nas.
Da, primer iz prakse: U Italiji američki ratni avion zakačio sajlu žičare i poginulo 20.ak skijaša. Suđenje je organizovano u USA, a ne u Italiji... itd...
 
Pa to, sto je pitanje teme tj, ankete, pa pod 2.

Nije mi stalo da se neko urusava, stalo mi je da nema niko nuklearne rakete, i u konkretnom slucaju da nema vise dodira sa nama jer ako povratimo Kosovo, NATO vise nece biti bitan.
Zasto mi se smejes, Fosilvaso? Nisam nista pogresno rekla

Tebi neće, ali će NATO-u biti bitna Srbija, pogotovo kada se kosovski rezervat vrati u poredak Srbije... Tek će im onda biti GUSTO pod nogama u ovom kvartu! :super:

Pa kaže: SVETO PRAVILO br. 1 za buduće generacije: Onaj ko je bombardovao Srbiju, mora da bude UNIŠTEN! :hahaha:
 
Gde ga ovde neće biti? Biće u svim državama OKO Srbije.. i neće nas gnjaviti??? :hahaha:
Pazi, ako Kosovo bude slobodno, to ce znaciti potpuni poraz NATO pakta na ovim prostorima, tako da ga nece biti ni u komsiluku verovatno ili samo formalno, ali s tim da nemaju pretenzije da se vise mesaju u tudje (nase) unutrasnje stvari. Eto, a ti sad ako hoces smej se do sutra.
 
Tvoja tvrdnja je smešna koliko i tvrdnja da riba može da leti. Neutralnost nije bezveze, već je princip časti i moralnosti, nešto što očigledno tebi nedostaje.

Tvoj pristup pokazuje nedostatak inteligencije i empatije, što te čini ništa više od bednika koji se skriva iza tastature.

Umesto da širiš mržnju i glupost, možda bi trebao da uložiš malo truda u obrazovanje i samorazvoj.
Šta je smešno i netačno? Ni englezima ni Nemcima nije trebala pomoć od Srbije? Ko je jedino mogao da bude neutralan u DSR? Švajcarska, kao monetarna oaza za sve lopove i kriminalce širom sveta! :hahaha:
 
Pazi, ako Kosovo bude slobodno, to ce znaciti potpuni poraz NATO pakta na ovim prostorima, tako da ga nece biti ni u komsiluku verovatno ili samo formalno, ali s tim da nemaju pretenzije da se vise mesaju u tudje (nase) unutrasnje stvari. Eto, a ti sad ako hoces smej se do sutra.
Kada dođe vreme, ameri se 'preko noći' mogu da POVUKU sa Kosova, ali da ostanu okolo! Kada utvrde da imaju više štete nego koristi, i onda će šiptare pustiti niz vodu.... i dati zabave Srbima....
Zašto bi NATO digao ruke od Srbije!!???.... jer recimo KUBU zahebavaju sankcijama i slično već valjda 80 godina
 
Kada dođe vreme, ameri se 'preko noći' mogu da POVUKU sa Kosova, ali da ostanu okolo! Kada utvrde da imaju više štete nego koristi, i onda će šiptare pustiti niz vodu.... i dati zabave Srbima....
Zašto bi NATO digao ruke od Srbije!!???.... jer recimo KUBU zahebavaju sankcijama i slično već valjda 80 godina
Zato sto jednostavno nece vise biti mocni toliko, osim za odbranu svojih zemalja u nekoj nuzdi, kao sto je i trebalo da bude. Eto odgovora.
 
Zato sto jednostavno nece vise biti mocni toliko, osim za odbranu svojih zemalja u nekoj nuzdi, kao sto je i trebalo da bude. Eto odgovora.
Da.. ako ih neko NATERA da se povuku... A šta ako se SAMI odluče za to? Imaju oni troškova sa tom bazom.., a neki drugi ( ko zna koji ameri?) imaju koristi! I to ide dok vojsci ne pukne film i kažu da neće više trošiti pare na TO! Npr. Avganistan? Znaš li koliko su ulupali para tamo?

Ne postoji ovakvo "sveto pravilo" Fosilvaso,nemoj da se sad svadjamo. Postoji, ali kod nekih drugih vera, ne kod hriscana
Zato se oni množe i ŠIRE, a drugi odumiru i NESTAJU...
 
Da.. ako ih neko NATERA da se povuku... A šta ako se SAMI odluče za to? Imaju oni troškova sa tom bazom.., a neki drugi ( ko zna koji ameri?) imaju koristi! I to ide dok vojsci ne pukne film i kažu da neće više trošiti pare na TO! Npr. Avganistan? Znaš li koliko su ulupali para tamo?


Zato se oni množe i ŠIRE, a drugi odumiru i NESTAJU...
Pa znas sta, ni ovo sto si napisao (podvuceno) nije iskljuceno, jednog dana. Ali pre mislim na pobedu Rusije u ovom ratu sa Ukrajinom, jer to znaci da ce se NATO "iscrpsti" za ovakve akcije kao na KiM, i samim tim povuci sa mnogih polozaja, pa i KiM.

A sto se ovog drugog tice, ne zagovara samo ta vera na koju mislis, unistenje, ima ih jos. Ali nase je da budemo hriscani i ne uzimamo osvetu u svoje ruke.
 
Pa znas sta, ni ovo sto si napisao (podvuceno) nije iskljuceno, jednog dana. Ali pre mislim na pobedu Rusije u ovom ratu sa Ukrajinom, jer to znaci da ce se NATO "iscrpsti" za ovakve akcije kao na KiM, i samim tim povuci sa mnogih polozaja, pa i KiM.

A sto se ovog drugog tice, ne zagovara samo ta vera na koju mislis, unistenje, ima ih jos. Ali nase je da budemo hriscani i ne uzimamo osvetu u svoje ruke.
??? UNIŠTENJE Hitlerovog Trećeg Carstva je po tebi bila OSVETA!? Raspad AustroUgarske??? Trebali smo im doći samo do granice i reći: Neka vas, ali budite dobri i ne napadajte više? :hahaha:
 
Pa znas sta, ni ovo sto si napisao (podvuceno) nije iskljuceno, jednog dana. Ali pre mislim na pobedu Rusije u ovom ratu sa Ukrajinom, jer to znaci da ce se NATO "iscrpsti" za ovakve akcije kao na KiM, i samim tim povuci sa mnogih polozaja, pa i KiM.

A sto se ovog drugog tice, ne zagovara samo ta vera na koju mislis, unistenje, ima ih jos. Ali nase je da budemo hriscani i ne uzimamo osvetu u svoje ruke.
Da nas podsetim: Razumljivo je, recimo, da je NATO 99-e udarao po VOJNIM legitimnim metama po Kosovu i Srbiji. ALI, kako se moglo dogoditi da ameri, kao vodeći zločinci NATO-a, kojima su puna usta DEMOKRATIJE, slobode GOVORA i MIŠLJENJA, Zgradu RTS Srbije u Beogradu, leglo NOVINARA, proglase LEGITIMNOM VOJNOM METOM i UBIJU nekoliko CIVILA, NOVINARA!?

Takva ZLOČINAČKA organizacija nam NE treba u Evropi... neka se bahate u svojoj USA, sa svojim MIGRANTIMA! Plakaće oni još za danima kada su mogli nekažnjeno da se zahebavaju sa grupicom Srba... Na Balkanu, kojega milioni bahatih i glupih amera ne bi znali ni pronaći na karti sveta! :hahaha: :hahaha:
 
??? UNIŠTENJE Hitlerovog Trećeg Carstva je po tebi bila OSVETA!? Raspad AustroUgarske??? Trebali smo im doći samo do granice i reći: Neka vas, ali budite dobri i ne napadajte više? :hahaha:
Fosile, ne to :dash:, mozda sam i ja zaboravila da naglasim da je odbrana nuzna i opravdana, kao i odbrana otetog, ali to se valjda podrazumeva.

Ali opet, odbrana i osveta nisu isto. :!:;)
Da nas podsetim: Razumljivo je, recimo, da je NATO 99-e udarao po VOJNIM legitimnim metama po Kosovu i Srbiji. ALI, kako se moglo dogoditi da ameri, kao vodeći zločinci NATO-a, kojima su puna usta DEMOKRATIJE, slobode GOVORA i MIŠLJENJA, Zgradu RTS Srbije u Beogradu, leglo NOVINARA, proglase LEGITIMNOM VOJNOM METOM i UBIJU nekoliko CIVILA, NOVINARA!?

Takva ZLOČINAČKA organizacija nam NE treba u Evropi... neka se bahate u svojoj USA, sa svojim MIGRANTIMA! Plakaće oni još za danima kada su mogli nekažnjeno da se zahebavaju sa grupicom Srba... Na Balkanu, kojega milioni bahatih i glupih amera ne bi znali ni pronaći na karti sveta! :hahaha: :hahaha:
E pa ne mozes sad ti da razdvajas Evropu i Ameriku i da im odredjujes kako ce i sta ce...oni su zajedno u NATO i ima da ih trpis jer su u nasoj okolini tj. Evropa bar. Ono sto je bitno to je da nama vrate oteto i da nas ne diraju.

Meni od toga vise ne treba.
 

Back
Top