KOLIKO JE OD VAS SRBA DAO ZA OVU ZEMLJU?

Ha-Nocri:
Pa nisam ja bas tako bogat da mogu da odem tamo na odmor. Ako me zivot jednom odvede tamo nema problema. Pristinu necu zaobici. Zato, daj malo bolji post, neki bolji argumenat ;)
Naravno Kosovo je monndensko letovalishte..tamo samo bogatuni letuju,shta da se radi:(
Shteta, a bash si mogao da se uverish u bogatstvo jedne nove kulture i upustish se u kulturoloshku razmenu:(...bolje ne pitaj kako se kod njih to ispoljava.:lol:
 
Enfroz2891.:
Naravno Kosovo je monndensko letovalishte..tamo samo bogatuni letuju,shta da se radi:(
Shteta, a bash si mogao da se uverish u bogatstvo jedne nove kulture i upustish se u kulturoloshku razmenu:(...bolje ne pitaj kako se kod njih to ispoljava.:lol:
Pa ja idem na odmor uglavnom na more, a jos i u Pristinu tesku. Ja sam upoznao neke Albance na nekim predavanjima. Nema tu nista spektakularno. Ljudi ko ljudi. Doduse nisu znali Srpski, ali Engleski mi svi znamo ;)
A ti bi mogao malo da se otvoris prem svetu, a ne da se zatvaras u svoju sovinisticku ljusturu ;)
 
Ha-Nocri:
Znas li ti da je Kosovo uvek bio najsiromasniji deo Srbije?! Da li znas da kada covek nema nista najlakse mu prodati ideologiju?! Eto, zato su Srbi sa Kosova uvek za Slobu glasali. I dan danas im truju mozak i oni su vecinom nacionalisti. Meni je zao tih ljudi. Oni su samo zrtve maloumne politike Beograda, kako za vreme Slobe tako i Kostunjaka.


Odlicno sroceno, kratko i jasno, presvega realno.
 
Ha-Nocri:
Znas li ti da je Kosovo uvek bio najsiromasniji deo Srbije?! Da li znas da kada covek nema nista najlakse mu prodati ideologiju?! Eto, zato su Srbi sa Kosova uvek za Slobu glasali. I dan danas im truju mozak i oni su vecinom nacionalisti. Meni je zao tih ljudi. Oni su samo zrtve maloumne politike Beograda, kako za vreme Slobe tako i Kostunjaka.

da, da, srbi su dole prosto cvetali pod Stambolicem i ranije Brozom.... toliko su cvetali, da su prosto se prelivali u ostatak srbije... Nocri, pronadji podatke, koliko desetina hiljada srba je zbog albanskog nasilja za vreme divne autonomije godisnje moralo da napusti kosovo i metohiju?

istorija losih albansko srpskih odnos traje mnogo duze nego sto se pojavio internet... :roll:

ps. za razliku od tebe, JA SAM BIO NA KIM, OBISAO SAM CELO KOSOVO I METOHIJU i mislim da sam malo kompetentniji da pricam
 
efendi.Grof:
Ponekad se pitao jedan pokojni premijer!Koliko, šta ste uradili, učinili, doprineli, šta radite osim što kuckate po ceo dan tu vašu jebenu tastaturu. Šta ste VOLINE učinili za državu...............!


Прво нисмо сви волине..... Друго ево за мене:

- Одслужио сам војску - регулалрно 9 месеци
- Организовао 3 велике друштвено корисне акције (Вождовачке дечије ијгре, Прославу светксог дана рома на Душановчком тргу, Концерт и уметнички перформанс испред биоскопа Вождовац у циљу очувања намене зграде и трансформацију у мултикултурни центар) - наравно не сам
- Сад радим у Министарству за економију и регионални развој за плату која је далеко испод свих стандарда за експертизу коју пружам (око 32.000 динара) (радим само због тога што сматрам да ћу привчачење директних страних инвестиција подстаћи привредни раст Србије)
- Неколико пута сам учествовао на регионалним такмичењима (BCC i Такмичење за унапређење маркетиншке праксе) на којима смо на прави начин били препрезентанти наше државе.

и још много других мање битних ствари.
 
Torius:
Прво нисмо сви волине..... Друго ево за мене:

- Одслужио сам војску - регулалрно 9 месеци
- Организовао 3 велике друштвено корисне акције (Вождовачке дечије ијгре, Прославу светксог дана рома на Душановчком тргу, Концерт и уметнички перформанс испред биоскопа Вождовац у циљу очувања намене зграде и трансформацију у мултикултурни центар) - наравно не сам
- Сад радим у Министарству за економију и регионални развој за плату која је далеко испод свих стандарда за експертизу коју пружам (око 32.000 динара) (радим само због тога што сматрам да ћу привчачење директних страних инвестиција подстаћи привредни раст Србије)
- Неколико пута сам учествовао на регионалним такмичењима (BCC i Такмичење за унапређење маркетиншке праксе) на којима смо на прави начин били препрезентанти наше државе.

и још много других мање битних ствари.


Svaka čast.
 

Back
Top