KOLIKO JE OD VAS SRBA DAO ZA OVU ZEMLJU?

Ha-Nocri:
A ti nesto ljude po nacionalnosti cenis? Ako nije Srbin taj pojma nema o cemu prica?! Jok, ja sam sovinista.
Poshto verujesh u bajke,shto lepo ne odskakucesh npr.na nedelju-dve na odmor u Prishtinu..kazi im da podrzavash LDP i ja sam siguran da ti se nishta nece desiti jer si Srbin.I onda obogacen iskustvom boravka dole,mocicesh da imash argumente za to da smo u zabludi.
 
Enfroz2891.:
Poshto verujesh u bajke,shto lepo ne odskakucesh npr.na nedelju-dve na odmor u Prishtinu..kazi im da podrzavash LDP i ja sam siguran da ti se nishta nece desiti jer si Srbin.I onda obogacen iskustvom boravka dole,mocicesh da imash argumente za to da smo u zabludi.
Znas li ti da je Kosovo uvek bio najsiromasniji deo Srbije?! Da li znas da kada covek nema nista najlakse mu prodati ideologiju?! Eto, zato su Srbi sa Kosova uvek za Slobu glasali. I dan danas im truju mozak i oni su vecinom nacionalisti. Meni je zao tih ljudi. Oni su samo zrtve maloumne politike Beograda, kako za vreme Slobe tako i Kostunjaka.
 
Ha-Nocri:
Znas li ti da je Kosovo uvek bio najsiromasniji deo Srbije?! Da li znas da kada covek nema nista najlakse mu prodati ideologiju?! Eto, zato su Srbi sa Kosova uvek za Slobu glasali. I dan danas im truju mozak i oni su vecinom nacionalisti. Meni je zao tih ljudi. Oni su samo zrtve maloumne politike Beograda, kako za vreme Slobe tako i Kostunjaka.

E Svinjo debela, niko nije glasao za majmuna u PR. ****** i majmuni kao što ste vi ste onom narodu plasirali svašta. Sećam se kako je preko noći ceo ekstremno albanski deo PR koji se zvao Vranjevac glasao za Miru . Laži i prevare, komunjare i i ustaše!
 
Ha-Nocri:
Znas li ti da je Kosovo uvek bio najsiromasniji deo Srbije?! Da li znas da kada covek nema nista najlakse mu prodati ideologiju?! Eto, zato su Srbi sa Kosova uvek za Slobu glasali. I dan danas im truju mozak i oni su vecinom nacionalisti. Meni je zao tih ljudi. Oni su samo zrtve maloumne politike Beograda, kako za vreme Slobe tako i Kostunjaka.
Ja nisma govorio o Srbskim sredinama..danas u Prishtini Srba nema..zato putuj igumane!
 
efendi.Grof:
E Svinjo debela, niko nije glasao za majmuna u PR. ****** i majmuni kao što ste vi ste onom narodu plasirali svašta. Sećam se kako je preko noći ceo ekstremno albanski deo PR koji se zvao Vranjevac glasao za Miru . Laži i prevare, komunjare i i ustaše!
Pazi kako me nazivas majmuncino jedna primitivna. Ne da nisam debeo nego moram da nabacim par kila, iskompleksirani covece. Ajde reci cika Nocriju sta te je to u detinjstvu ucinilo takvim kakav si.

Najveci procenat glasova Sloba je dobijao na Kosovu i ro je fakat. Ne znam o cemu ti pricas.
 
efendi.Grof:
Opet te nazivam glupim Srbinom.........

Možda Adem i Vintage žele da ima Srba za razliku od tebe majmune na Kosovu.

I opet PONAVLJAM NEPISMENIMA...........

KOSOVO JE I NAŠA ALI I ALBANSKA ZEMLJA: Magistra vitaes!
:lol::lol:
Jooooj dobro je da je bAdem dobio pojachanje u josh jednom kosovarskom intelektualcu....pa znam da je sad frka jer ste pocheli medjusobno da se istrebljujete kad vishe nema Srba ali yebiga,krvna osveta je vashe kulturno nasledje ne nashe,shta da se radi.:lol:
 
efendi.Grof:
Našla si koga da citiraš, ti koja si uvek bila umerena i pametna!
Ја сам и даље "умерена и паметна". 8-) ;) :D

Иначе, шта фали ЏФК-у? (генерално, упркос неким манама, он је за мене - позитиван историјски лик. (Зато је и убијен, у ствари).

А нарочито, шта фали тој изјави:

"Не питај шта земља може да учини за тебе, питај шта ти можеш да учиниш за своју земљу".

Зар ниси ти овим топиком заправо то и упитао?
 
Ha-Nocri:
A kada smo tako pametni, da li si ti bio u nekoj Albanskoj sredini pa znas? Pa sovinista tamo ne bi smeo da udje. Ako te bas zanima evo imas Adema pa ga pitaj. Da naucis i ti nesto korisno ;)
Eee nemoj sad da vrdash.....ja sam shovinista i ne bi me prihvatili ali ti si shirokih shvatanja,pa idi i dokazi,uchini za svoju zemlju tako shto cesh nas sve zayebati i pokazati da normalan Srbin kao ti moze slobodbno da provede vreme u Prishtini.
 
Enfroz2891.:
Eee nemoj sad da vrdash.....ja sam shovinista i ne bi me prihvatili ali ti si shirokih shvatanja,pa idi i dokazi,uchini za svoju zemlju tako shto cesh nas sve zayebati i pokazati da normalan Srbin kao ti moze slobodbno da provede vreme u Prishtini.
Pa nisam ja bas tako bogat da mogu da odem tamo na odmor. Ako me zivot jednom odvede tamo nema problema. Pristinu necu zaobici. Zato, daj malo bolji post, neki bolji argumenat ;)
 
Norma Kampl:
Ја сам и даље "умерена и паметна". 8-) ;) :D

Иначе, шта фали ЏФК-у? (генерално, упркос неким манама, он је за мене - позитиван историјски лик. (Зато је и убијен, у ствари).

А нарочито, шта фали тој изјави:

"Не питај шта земља може да учини за тебе, питај шта ти можеш да учиниш за своју земљу".

Зар ниси ти овим топиком заправо то и упитао?

Upravo tako i mislim sestrice draga, baš tako! Znao sam da ćeš ovo da napišeš...........
 

Back
Top