Klasichna tema i nestandardni odgovori

Verujem da krenu u tu "vezu" cisto zadovoljstva radi, ali vremenom to preraste u nesto vise, a kad se pojave emocije nastane i kukanje i potreba da taj zauzeti frajer bude samo njen. On, naravno nema nameru da ostavi svoju, najcesce dugogodisnju devojku/zenu i iako je ona znala u sta se upusta nastane problem. Tako ja to vidim, mozda nisam u pravu, ali nesto nemam iskustva po tom pitanju
 
Ja pokusavam da se setim i ne secam se jesam li "svesno" usla u vezu sa nekim ko je zauzet. Toliko o tome koliko je to bilo bitno. A ne secam se ni da li sam kukala :lol:.
Nisam nikad bila sa ozejenim muskarcem u vezi tako da ne znam kako to izgleda.
Jesam se muvala sa dva-tri tipa koji su imali devojke ali iskreno, bas me je bilo briga jer je bila zaj.ebancija u pitanju a i ako njima toliko nije bitna devojka, meni je bila jos manje.
Ali tip koji se tako postavi i sluzi samo za zaj.ebanciju, ja takve nikad nisam uzimala za ozbiljno ma kako pateticne price slagali.

Ne znam o kojoj vecini pricas, ima raznih zena pa ne mozes tek tako da postavis pravilo.
 
Najgora varijanta koju sam juche chuo je:

"Samo da dokazem sebi da mogu da joj kresnem muza"

jos sam pod sedativima od ovakve gluposti...

koja pacenica...


ja recimo nikad ne bih bila sa ljigom koja vara zenu ili devojku...
kako voleti takvog tipa? jos ako ima decu sa zenom,ajao....ljigavi kvarnjak
p.s.tu onda dolazi onaj deo da treba da ostavi zenu ako vec nece sa njom,a ne da je vara....
mrzim takve ljige i mekushce koji nemaju hrabrosti da stave tachku na (za njih)nesrecni brak ili slichno
 
Zasto zene svesno ulaze u kombinaciju sa tipom koji im otvoreno kaze da ima drugu (zenu, devojku...) ? Nada, zelja, hir...? Zasto veliki deo njih posle svega "kuka"?

Samo inteligentni odgovori i praktichni primeri, ako nije problem.

Zato, što, možda i nesvesno, imaju loše mišljenje o sebi. Ili hoće da budu sigurne da ih neće "upecati" da se udaju - što je ređe.
 
koja pacenica...


ja recimo nikad ne bih bila sa ljigom koja vara zenu ili devojku...
kako voleti takvog tipa? jos ako ima decu sa zenom,ajao....ljigavi kvarnjak
p.s.tu onda dolazi onaj deo da treba da ostavi zenu ako vec nece sa njom,a ne da je vara....
mrzim takve ljige i mekushce koji nemaju hrabrosti da stave tachku na (za njih)nesrecni brak ili slichno

I sa ovim se slažem, ne bih nikad mogla da budem, a kamoli volim tipa koji je takav dvoličnjak... Bašp ljigavština
 
Zasto zene svesno ulaze u kombinaciju sa tipom koji im otvoreno kaze da ima drugu (zenu, devojku...) ? Nada, zelja, hir...? Zasto veliki deo njih posle svega "kuka"?

Samo inteligentni odgovori i praktichni primeri, ako nije problem.

pokušavam da se sjetim nekih primjera, ali mi stvarno ne ide...stao mozak...
ne znam, ni meni neće nikad biti jasno...
sigurno ima onih koje nesvjesno ulete u tu kombinaciju (tj. ne znaju da su No.2) ali svjesno...:dash:
 
Zasto zene svesno ulaze u kombinaciju sa tipom koji im otvoreno kaze da ima drugu (zenu, devojku...) ? Nada, zelja, hir...? Zasto veliki deo njih posle svega "kuka"?

Samo inteligentni odgovori i praktichni primeri, ako nije problem.

...zato sto ON ima dobro doope (ili sl.) i zato sto joj se tako htelo :D ...a onda, ako je paglu, upada u mrezu sopstvenih hirova i ooondaaaa CAP! Gotova je da frikne :heart: bljak :mrgreen:

aha primer: Pa seks i grad serija - jel ovo dovoljno prakticno :hahaha:
 
  • Podržavam
Reactions: ®
Mislim da uglavnom kad saznaju da je muškarac zauzet - bude kasno. Pod tim mislim da su već ušle u vezu, ne znajući da je ona 'druga'. Posle se zaljube, pa naravno da kukaju kad ih je skot lagao

Muškarci su krivi za sve :mrgreen:

Jeste, i kad je devojka "upecana", tj. kad se zaljubila, onda joj prodaju foru kako ih žena ne razume, kako se već dugo ne slažu, kako se upravo razvode, kako još malo samo... zbog dece, i tako razne nebuloze, koje može (neko vreme) da "svari" samo sveže zaljubljena naivka, kojoj je to prvi takav slučaj - kad se opeče jednom, teško da će svesno ući u takvu kombinaciju.
 
Zasto zene svesno ulaze u kombinaciju sa tipom koji im otvoreno kaze da ima drugu (zenu, devojku...) ? Nada, zelja, hir...? Zasto veliki deo njih posle svega "kuka"?

Samo inteligentni odgovori i praktichni primeri, ako nije problem.

Zato sto svi gledaju samo svoje dupe, a toj se bas tad priyebalo pa sto da ne... moze i da je lozac...

A sto kuka? Pa kuka zato sto je tuka...:klap:
 
Jeste, i kad je devojka "upecana", tj. kad se zaljubila, onda joj prodaju foru kako ih žena ne razume, kako se već dugo ne slažu, kako se upravo razvode, kako još malo samo... zbog dece, i tako razne nebuloze, koje može (neko vreme) da "svari" samo sveže zaljubljena naivka, kojoj je to prvi takav slučaj - kad se opeče jednom, teško da će svesno ući u takvu kombinaciju.

A sta ako tu zaista postoji fizicka i emotivna privlacnost..ako slobodna devojka i ozenjen muskarac shvate da su se sreli i da je to..ono sto su zeleli i trazili na neki nacin..
 
Iskreno ne kapiram i volela bi da mi objasnis ..zasto je fuxa..

Zasto nije?
Kako moze i da pomisli nesto sa ozenjenim covekom a kamoli da uradi?
Sta sad treba jos da je zalim, oboje i on i ona su KRIVI i ljigavi...
Takva vrsta zena mi se posebno gadi... to su one otrovnice, kojima nisu zanimljivi slobodni muskarci, nego vole da komplikuju stvari i unistavaju zivote...

eto...
 

Back
Top